חילוף חומרים מנצח

לרדת במשקל ולהיות בריאים על ידי אכילת המזונות הנכונים וללא ספירת קלוריות

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏98.00 ₪ מחיר באתר ‏88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

חילוף חומרים מנצח - ד"ר מארק היימן

ד"ר מארק היימן חושף כאן לראשונה בפני קוראיו את התוכנית שלו – המהפכנית אך הפשוטה – להפחתת משקל אוטומטית. לראשונה, מצטרפים כל 7 הגורמים להפחתת משקל ארוכת טווח לידי תוכנית אחת.

התוכנית לחילוף חומרים מנצח מבוססת על המילה האחרונה בתחום המחקר המדעי אודות הפחתת משקל: הנוטריגנומיקה - המדע העוסק בדרך בה המזון שאנו צורכים "מדבר" עם הגנים שלנו. תוכנית זו תסייע לכם לתכנת מחדש את גופכם ולהפחית משקל בצורה אוטומטית, באמצעות הפעלת המסרים המובילים להפחתת משקל ולבריאות טובה וכיבוי המסרים הגורמים להשמנה ולמחלות שונות.

בעזרת הספר תגלו:

מדוע חובה לאכול פחמימות כדי לרזות. כמעט כל הדיאטות המודרניות טועות בעניין זה.

כיצד תוכלו להימנע בקלות משני החומרים המזיקים ביותר המצויים במזונותיכם, שעלולים לחבל במאמציכם להפחית משקל.

מדוע הגוף שלכם מתוכנת לצבור משקל וכיצד תוכלו לתכנת אותו מחדש לשרוף שומן.

אילו בדיקות רפואיות יכולות לאתר גורמים לכישלון מאמצי ההרזיה שלכם וכיצד תוכלו להתגבר עליהם.

מדוע אכילה מופחתת ופעילות גופנית מוגברת גורמות למעשה להשמנה!

כיצד תוכלו לשלוט בתיאבון שלכם וליהנות מתחושת שובע, בלי לספור פחמימות, שומנים או קלוריות.

כיצד להבעיר את האש המטבולית בגופכם, כלומר להמריץ את חילוף החומרים שלכם ולשרוף כמות גדולה יותר של שומן, גם כאשר אתם ישנים.

מדוע סוג אחד של מזון יכול להוות את המכשול היחיד שלכם בדרך להפחתת משקל יעילה ומדוע 95% מהאנשים אינם צורכים אותו בכמות מספקת.

לא פלא שקשה לנו כל כך לרדת במשקל...

הגוף שלנו מתוכנת לשמור על משקלו בכל מחיר. זהו תנאי להישרדות. זהו תהליך הטבוע בגנים שלנו עוד מימי קדם. ב-10,000 השנים האחרונות השתנתה התזונה שלנו באופן דרמטי, אך במבנה הגנטי שלנו לא חל כל שינוי. כלומר, הגוף שלנו לא תוכנת לעבד את מרבית סוגי המזונות שאנו צורכים היום. תארו לעצמכם שאתם ממלאים דיזל במכונית שאמורה לנסוע על בנזין. זה פשוט לא יעבוד! מה שמחמיר את הבעיה היא העובדה שגם מרבית הדיאטות אינן פועלות: פחות מ-6% מהניסיונות להפחית משקל נוחלים הצלחה. נתונים סטטיסטיים מוכיחים, שמי שעושה דיאטה מוסיף בסופו של דבר למשקלו כ-2.5 ק"ג בממוצע.

הרעיון הוא פשוט: אם נלמד כיצד לעבוד יחד עם הגוף שלנו במקום לפעול נגדו, נוכל להפעיל מחדש את תחנות הכוח שורפות השומן, שהיו עד כה חבויות בתוכנו.

בניגוד לחלק מהדיאטות האופנתיות למיניהן, המטילות את אשמת ההשמנה רק על גורם אחד או שניים מהרשימה, גישתו של ד"ר היימן היא הראשונה שמשלבת את כל הגורמים האלה לכדי תוכנית פשוטה אחת להפחתת משקל אוטומטית – "התוכנית לחילוף חומרים מנצח".

זוהי תוכנית בת 8 שבועות, קלה ופשוטה לביצוע, שתסייע לכם להפחית משקל בהתאם לצרכים הגנטיים המיוחדים שלכם. התוכנית כוללת תפריטים, מתכונים ורשימות קניות, כמו גם המלצות לשימוש בתוספי תזונה, פעילות גופנית ושינויים בריאים באורח החיים. התוצאה תאפשר לכם ליהנות מחילוף חומרים מנצח, מהפחתת משקל לטווח ארוך ומבריאות טובה לאורך שנים.

ברקוד: חילוף חומרים מנצח

מאת: ד"ר מארק היימן (.M.D).

מספר עמודים? 342.

עריכה מדעית: ד"ר רונית קרימר.

הקדמה: פרופ' משה שטרנפלד.

על המחבר:

ד"ר מארק היימן הוא רופא אמריקאי, מומחה ברפואה מונעת והעורך הראשי של כתב העת היוקרתי ביותר בתחום הרפואה המונעת "Alternative Therapies in Health and Medicine". כיהן במשך 10 שנים כמנהל רפואי בחוות הבריאות קניון-ראנץ` בברקשייר וכיום, בעל קליניקה פרטית בלנוקס, מסצ`וסטס. הוא היה שותף בכתיבת הספר "בריא לתמיד" (הוצאת פוקוס, 2005).