קפסולות אסאי מקס 123

אסאי מקס 123 בעל הנוסחה הייחודית המורכבת משילוב תמצית פרי האסאי, השופעת בנוגדי חמצון, תמצית בבונג, עלי זית וויטמין D3 – מנה מרוכזת של בריאות בכל קפסולה !

 
לתיאור המלא >
  • 123 קפסולות
  • 4.05 ₪ לקפסולה
מחיר קטלוגי 498.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

קפסולות אסאי מקס 123 - The123

האסאי הוא סוג של עץ דקל הגדל באזור האמזונס שבדרום אמריקה, שם הוא מצוי בתפוצה רחבה מאוד.

פירותיו הקטנים והסגלגלים של הפרי הזה פופולאריים מאוד לקטיפה ולמאכל במדינות כמו ברזיל, קולומביה וונצואלה, אך כיום גם בשאר העולם, בעיקר מכיוון שהמחקר והמדע מצא כי האסאי גדוש בשפע אדיר של נוגדי חמצון.

על פי מדד ORAC (המקובל בעולם המדעי כמדד לתכולת נוגדי חמצון ברכיבים ביולוגיים) תכולת נוגדי החמצון בקליפת האסאי עומדת על 102,700  – גבוהה פי כמה וכמה ממרבית פירות היער האחרים.

על פי המחקר צריכת מיצו של הפרי אף מסייעת להעלאת רמות נוגדי החמצון בגוף.

נמצא כי לנוגדי החמצון שבאסאי ישנה היכולת לחדור אל תאי הגוף בצורתם המתפקדת המלאה, שם הם מסייעים במניעת התחמצנות התא והריסתו. 

 

אסאי מקס 123 – סופר פרי, סופר כמוסה - 

פורמולת אסאי מקס 123 הייחודית משלבת בין תמצית אסאי, פרחי בבונג, עלי זית וויטמין d – והכל במוצר אחד המגיע בבקבוקון ייעודי, המכיל 123 קפסולות.

הפורמולה עברה בדיקות תקינות בטיחותית, פארמאקולוגית וטוקסיקולוגית (סקר סיכונים) ורכיביה הנמצאים בשימוש מסורתי מזה שנים רבות נמצאים ברשימת ה- EAFUS וה- Gras של ה- FDA.

הפורמולה מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול משולבת העונה לדרישות ISO22000, HACCP ו-GMP תנאי ייצור נאותים על פי מערכת שאושרה ע"י שרות המזון – משרד הבריאות.

 

הוראות שימוש:

יש ליטול 1-2 כמוסות ליום לפני או עם האוכל.

 
 
תכולה:
 
123 קפסולות.
ברקוד: קפסולות אסאי מקס 123

אזהרות:

נשים בהריון, מניקות, נוטלי תרופות מרשם וילדים – חייבים להיוועץ עם רופא לפני צריכת כל תוסף תזונה.

את הכמוסות מומלץ לשתות עם שתי כוסות מים.

נעדיף להרחיק נטילה של תוספי תזונה ל-3 שעות מנטילת תרופה.

במקרים בהם מתחילים ליטול יותר מתוסף תזונה אחד חדש, נעשה זאת בצורה מדורגת עם רווח של שבועיים בין כל תוסף חדש.

למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.