אלכוהול ספריי

תרסיס ההגנה, מטהר האישי הוא פרי פיתוח חדשני, רב תכליתי המכיל 60% אלכוהול ובנוסף תערובת שמנים אתריים טהורים על בסיס פורמולת “שמן הגנבים” הידועה בשימוש להגנה מפני וירוסים וחיידקים מאז המאה ה־14, ימי המגפה השחורה*

 

 

השמנים בתערובת “שמן הגנבים” (הידוע בכינוי- שמן ארבעת הגנבים) : רוזמרין, איקליפטוס, לימון, ציפורן וקינמון, ובנוסף שמן עשב לימון ושמן פלמה־רוזה. שמנים אלה ידועים בארומתרפיה כבעלי תכונות נוגדות חיידקים (אנטיבקטריאליות), נוגדות וירוסים (אנטיוויראליות) ונוגדות פטריות למיניהן, מועילות בחיזוק מערכת החיסון ובשיפור הנשימה ומשפיעות לטובה על יכולת הריכוז והלמידה והרגעת הנפש. לכן, בנוסף ליכולת הטיהור וההגנה של המוצר, תרסיס זה הינו מוצר טיפולי ארומותרפי להקלה על שיעול, ליחה עיקשת, צינון, חולי כאב ראש ומתח נפשי

לתיאור המלא >
  • 60 מ"ל
  • 9.83 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 80.00 ₪ מחיר באתר 59.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

רוצים להגביר את יעילות ההגנה של המסיכה ?

 
מטהר האוויר והסביבה היחיד בשוק המכיל שמנים אתריים 100% ומספק הגנה אקטיבית מפני וירוסים וחיידקים. הוא היחיד המתאים להתזה על מסיכה ומותאם למצבי חשש מפני הידבקויות במחלות ויראליות, בזכות יכולות החיטוי של הכוהל בשילוב עם יכולות הטיהור המתמשכות של השמנים האתריים.

 

 

ההגנה היחידה הנפוצה כיום ביציאה למקומות ציבוריים הינה שימוש במסיכת פנים. השימוש במסיכה אינו קוטל את הוירוסים הקיימים באוויר אלא מסנן את האוויר ומונע מעבר הפרשת רוק ונזלת מאדם חולה. ובנוסף, מונע מגע בפה ובאף עם הידיים. השימוש בתרסיס זה, בזכות השמנים האתריים והשילוב יחד עם המסיכה משפר את יכולת ההגנה של המסיכה בזכות תכונות השמנים האתריים במוצר יחד עם הכוהל לקטול באופן אקטיבי וירוסים, חיידקים ובקטריות באויר.

 

 

מתאים להתזה על מסכה, בגדים וכן על רהיטים אשר באים איתם במגע במקומות העבודה, במשרדים, בבתי חולים, במטוסים, ובכל סביבת התקהלות של אנשים.

 

 

מכיל כוהל ומכרכיבים טבעיים בלבד !