אלמוגן

תערובת שמנים אתריים ומיצויים צמחיים בשמן זית. לטיפול בעור פנים בעייתי (בעיות נקודתיות אצל בני נוער או בעת שינויים הורמונליים). לתיאור המלא >
  • 10 מ"ל
  • 57.00 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 79.90 ₪ מחיר באתר 57.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אלמוגן 10 מ"ל - עשבי קדם

מיצוי מרוכז למריחה על פצעונים

תערובת שמנים אתריים ומיצויים צמחיים בשמן זית. לטיפול בעור פנים בעייתי (בעיות נקודתיות אצל בני נוער או בעת שינויים הורמונליים).

המרכיבים הפעילים: מיצויים בשמן זית ושמנים אתריים של: קורנית, אורן, לימון, צטרה, אזובית, קינמון, צפורן, אזוביון, גרניום, מללויקה, מיורן, הדס, הדרים לענה וחי-עד.

הוראות שימוש:
למרוח באופן נקודתי בעזרת האצבע או מקלוני צמר גפן. לעסות עד להספגת השמן בעור. ניתן לחזור על הפעולה כעבור שעתיים. במקרה של אזור נרחב יש להעדיף שימוש בשמן נימית ולהספיג מי צורי בערב.

במוצר זה שמנים אתריים בריכוז גבוה מאוד, ולכן אין להשתמש מתחת לגיל 10.
אין להשתמש על שטח עור גדול ועל חלקיו העדינים: סביב העיניים, בית השחי, אזור המפשעה ואברי המין. אין להשתמש על פצע פתוח. יש לשטוף היטב את הידיים לאחר השימוש, ולהמנע ממגע עם העיניים.במקרה של מגע עם העיניים, יש לשוטפן עם צמר גפן ספוג בשמן מאכל, ורק לאחר מכן עם מים.
החומר עלול לגרום להאדמה זמנית (עד ל- 10 דקות) של האיזור המטופל. המקרה של אדמומיות ממושכת יותר יש להפסיק את השימוש. 

המרכיבים הפעילים:
מיצויים בשמן זית של גרניום, והדס, בתוספת שמנים אתריים של שיפתניים עשירים ב- Thymol וב- Carvacrol: כגון קורנית, אזובית, צטרה, וכן שמנים של אורן, לימון, קינמון, עלי הדרים, מיורן, והדס.