אשווגנדה הוליסטית

האשווגנדה הנו צמח אדפטוגן שעוזר מחד להרגעת מערכת העצבים ומאידך לחיזוק הגוף עם תרומת אנרגיה. האשווגנדה מטפל במצבי היפר כמו חרדות, חוסר שינה ,חוסר קשב וריכוז, בעיקר במצבים שהתחילו בעקבות לחץ. פוקה לתיאור המלא >
  • 30 כמוסות
  • 5.63 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 199.00 ₪ מחיר באתר 169.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אשווגנדה הוליסטית (30 כמוסות) - פוקה Pukka

שימושים עיקריים:

  • מועיל להרגעת מערכת העצבים
  • לחיזוק שרירים
  • לאון מיני

האשווגנדה הנו צמח אדפטוגן שעוזר מחד להרגעת מערכת העצבים ומאידך לחיזוק הגוף עם תרומת אנרגיה חזקה. האשווגנדה מטפל במצבי היפר כמו חרדות, חוסר שינה ,חוסר קשב וריכוז, בעיקר במצבים שהתחילו בעקבות לחץ. כמחזק ובונה שריר הוא בשימוש נרחב בחיזוק שרירים למתאמנים ביוגה וספורט.

האשוגנדה מצוין לטיפול בחולשות, ירידה במשקל, חסר בהמוגלובין, אנמיה, חסר בתאים לבנים, במחלות אוטואימוניות, בדלקות פרקים כואבות.

מצוין לאחרי לידות, אחרי פציעות או מתיחות של ספורטאים, בונה שרירים, חוזק וכושר.

מגביר את התנועתיות של הזרע, ספירת הזרע, ואת האון המיני.

100% אורגני, בתנאי סחר הוגן, מתאים לצמחונים.

תכולה:
30 כמוסות, משקל כל קפסולה 600 מ"ג

אופן השימוש:
2 כמוסות 1-2 פעמים ביום

משך הטיפול:
לשימוש ארוך טווח, בין 1 ל-12 חודשים, לחיזוק של מערכת העצבים.

המוצר מכיל:
שורש אשווגנדה, תמצית הוליסטית של שורש אשווגנדה, סי גרין: אצות ים ארקטיות טריות, ג'ינג'ר וספירולינה

נשים בהריון - יש להתייעץ עם רופא

מידע נוסף:

מצב בריאותי: מתח, עייפות, דלקת, בעיות פוריות
האשווגנדה הוא אדפטוגֶן (צמח מרפא המסייע לעמוד במצבי לחץ), המסייע בכל סוגי ההפרעות הנגרמות עקב לחץ, לרבות נוירוזה, נדודי שינה, חרדות. מדובר בצמח מרפא מחזק, יעיל במקרים של תשישות כללית ואנמיה ואף משמש כשיקוי אנטי-אייג'ינג. מוצר זה יעיל לטיפול בעייפות כרונית,מונונוקלאוזיס, ליאות, טרשת נפוצה. הוא תורם לפוריות ויש לו גם תכונות של אפרודיזיאק המגבירות את החשק המיני הן אצל גברים והן בקרב נשים. הוא מעלה את ספירת הזרע ומסייע לחיזוק הרחם.
אופן הפעולה: מאזן, מצעיר, מחזק ומרגיע את מערכת העצבים.

פעולה ביו-רפואית:
אדפטוגֶן (צמח מרפא המסייע לעמוד במצבי לחץ), שיקוי, נוגד דלקות, מונע התפתחות של גידולים, תרופה מרגיעה ומרדימה, מסייעת לפריון, אפרודיזיאק, אנאבולי.

התוויות:
רקמות: תשישות, חוסר משקל, כחישות, מחסור בהמוגלובין, אנמיה. יעיל כמסייע להחלמה לאתלטים ולאחר לידה. מתאים לכל מצב של חוסר איזון בשרירים – מפחית דלקתיות ומחזק את טונוס השרירים. תרופה זו מצעירה את רקמת השריר ומהווה בונה שריר אנאבולי (צ'ארקה, בהוואפראקאשה. גם ונקטראוואגן ב-1980, וצוטט ב-1996 ע"י Bone).
חיסון: מצבים אוטו-אימוניים, נטרופניה (ירידה של מספר הנויטרופינים בדם, מגבירה רגישות לזיהומים), ספירה נמוכה של כדוריות דם לבנות, דלקת מפרקי שיגרונית של העצם, סרטן, הפרעות כרוניות ברקמות החיבור.
דלקת: נהוג ליטול תרופה זו נגד כאבים ונגד דלקות במצבים של נפיחות או כאבים עקב שיגרון.
ריאות: גנחת (אסתמה), שיעול ומצבי אלרגיה הנובעים מחוסר איזון של המערכת החיסונית. יעיל לטיפול בגורמים לקדחת השחת, דלקת האף על רקע אלרגי ונשימה שורקנית.
עצבים: נוירוזה, נדודי שינה, חרדה, תסמיני "היפר", הפרעת קשב וריכוז (ADHD), יעיל מאוד בכל המצבים שהם תוצאה של "מתח". מועיל לטיפול בטרשת נפוצה (Tillotson).
מערכת הרבייה: אסתנוספרמיה (בעיה בתנועה של תאי הזרע) – מגביר את התנועתיות של הזרע, אוליגוספרמיה (מיעוט זרע) – מגדיל את ספירת הזרע, משפר את הביצועים המיניים ומסייע במקרים של אין אונות (Bhavaprakasha. Paranjape).
גינקולוגיה: שיקוי מצוין לשרירי הרחם. מומלץ לשימוש אם יש חוסר איזון של הווסת שנגרם מחסר כלשהו והוחמר על ידי מערכת העצבים. מומלץ ליטול במקרים של כאבי מחזור קשים ועקרות.
בלוטת התריס (המגן): התרופה יעילה כאשר התפקוד של בלוטת המגן אינו מאוזן.

צירופים:
+ פיפלי לחיזוק ההשפעה של השיקוי – יעיל במקרים של אסתמה
+ שטאוורי אם יש בעיות של מערכת הרבייה
+ כורכום וטריפלה לבעיות הנובעות מדלקת מפרקים (שיגרון) וגודש
+ גִהיי לחיזוק החיסון והגברת הפוריות
+ שמן של זרעי קנביס למצבים של שיגרון ודלקות
+ צ'יוונפראש לחיזוק התגובה החיסונית
+ ויטליס להזנה ארוכת טווח