אבקת עשב שעורה אורגנית

אבקת עשב שעורה אורגנית - תמיכה במערכת העיכול עם אנזימים חשובים וסיוע בניקוי רעלים

לתיאור המלא >
  • אורגני
  • 100 גרם
  • 1.19 ₪ לגרם
מחיר רגיל 130.00 ₪ מחיר באתר 119.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
אבקת עשב שעורה אורגנית (100 גרם) - טולסי ספיריט

מיץ עשב שעורה אורגני 1:30 Barley Grass Juice
 

שם לטיני:
Hordeum vulgare
 

אבקת מיץ עשב שעורה, 100% טהורה, גדלה בקרקעות עמוקות ועשירות בסביבה נקיה וטהורה. עשירה בכלורופיל ושפע אנזימים חיים, מיץ עשב שעורה מכיל עשרים חומצות אמינו מה שהופך אותו למקור שלם של חלבון מבוסס צמחים.
 

אנזימים חשובים:
אבקות המיץ של חברת סינרג׳י נבדקות ביחס למספר אנזימים ביו-אקטיביים, והן שופעות בהם (כולל האנזים הרגיש והנדיר סופר אוקסיד דיסמוטאז SOD). אנזימים אלה הם החלבונים המעודדים פעילות מטבולית בגופנו, תומכים במערכת החיסונית שלנו, מסייעים בסילוק רעלים, מסייעים לעיכול, מסייעים להילחם ברדיקלים חופשיים ותורמים לנו בסיפוק אנרגיה.

פרופיל איכותי:
  • תמיכה במערכת העיכול עם אנזימים חשובים
  • סיוע בניקוי רעלים
  • הבססה
  • תמיכה ביצירת תנאים אופטימלים לצמיחת פרוביוטיקה

פרופיל תזונתי:
בכל 100 גרם אבקה של עשב שעורה: קלוריות 400 קק״ל, חלבונים :0 גרם, שומנים 0 גרם, שומנים רב בלתי רווים:0 גר, שומנים בלתי רווים: 0 גר, שומן רווי:0 גר, פחמימות: 80 גר, סוכרים : 0 גר, סיבים תזונתיים 50 גר, כולסטרול :0 גר, בטא קרוטן 22000IU, אשלגן 3400 מ״ג, ויטמין K1 2.4 מ״ג, ברזל 20 מ״ג.
 

גידול עשב השעורה חברת סינרג׳י
הסביבה שבה העשב גדל קובע את חיוניותו. הוא נזרע בתחילת האביב ובסתיו בחוות האורגניות שלנו. לאחר שהעשב מגיח מהאדמה, הוא ממקד את האנרגיה שלו בפיתוח מערכת שורשים. מערכת שורשים מפותחת חיונית לצפיפות העשב, שכן היא מאפשרת לו למשוך מינרלים ונוטריינטים מהקרקע ולהשתמש בהם ליצירת אנזימים יקרי ערך. החיוניות התזונתית של העשב שלנו מגיעה בנוסף מקומפוסט ירקות אורגני עשיר ואצות שמעשירים את קרקע הגידול שלו.

העשב נקצר בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר הטל עדיין על העשב. לאחר מכן הוא נלקח למתקן העיבוד האורגני והכשר שלנו, במרחק דקות ספורות בלבד. שם נסחט המיץ ומיובש מיד בטכניקת מיצוי CO2 בלעדי של טמפרטורות נמוכות ותהליך ייבוש, במהלכן הוא מוגן לחלוטין מחמצן וחום. לאחר מכן הוא נאטם הרמטית בשקיות ואקום. בממוצע, מעל 30 ק"ג של מיץ עשב אורגני מרוכז לתוך קילוגרם אחד חזק של אבקת מיץ עשב שעורה.

רכיבי המוצר:
100% אבקת עשב שעורה אורגנית