לנצח את הסוכרת בדרך טבעית

שיטה מוכחת-מדעית לטיפול בסוכרת ללא תרופות. כולל מתכונים

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 85.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 94.00 ₪ מחיר באתר 85.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

לנצח את הסוכרת בדרך טבעית - ד"ר ניל ברנרד

נניח שיש לכם סוכרת. רק נניח. אני מאמין שאין לכם. גג אולי סוכרת גבולית. הרופא אומר שזהו זה. תצטרכו לחיות איתה, עם הסוכרת. בתחילה תקבלו הנחיות תזונתיות, שלא יעזרו בסופו של דבר. אחר כך תקבלו כדורים. בהמשך ייתכן ותגיעו לזריקות אינסולין. על פגיעה בכליות או בלב או בעצבי הגפיים והראייה, לא תשמעו מהרופא שלכם בפגישות הראשונות. אם תקלידו את המלה "סוכרת" באינטרנט תקבלו ים של מידע סותר שיוסיף לכם על הבלבול, המבוכה והפחד.

אין ספק שד"ר ניל ברנרד, חלוץ במחקר הסוכרת, הוא לוחם ללא חת לשינוי התדמית המפחידה שהרפואה הקונבנציונאלית העניקה לסוכרת, שמצטיירת על-ידה כמחלה שמאופיינת בדעיכה איטית ומתבטאת באובדן הדרגתי של תפקודי הכליה, העיניים, הלב והגפיים התחתונות, וכל זאת, למרות התרופות והזריקות. רפואה זו מסרבת להכיר בעובדה שבתחזוקה נכונה אפשר לחיות עם סוכרת ללא תרופות.

ד"ר ניל ברנרד קובע באופן חד משמעי כי סוכרת ניתנת לריפוי. היא לא מחלה לכל החיים. את הזריקות ניתן יהיה להחזיר ליצרן. אפשר לצמצם ואפילו להפסיק את נטילת התרופות. ניתן להבריא מהסוכרת ולשכוח מהסיכונים הרשומים בכל ספרי הרפואה. דרכו של ד"ר ברנרד הצילה אלפי חולים, היא תוכל לסייע גם לכם ויש לה הוכחות מדעיות למכביר.

תוכניתו של ד"ר ברנרד מאפשרת לאכול ארוחות רגילות במשך היום, ללא הגבלת כמות המזון. הארוחות לא יותירו אתכם בתחושת רעב. העיקרון של תוכניתו שהמזון יהיה מורכב מירקות, פירות, דגנים מלאים וקטניות, כפי שמפורט בספר. אין צורך להפחית בכמות הקלוריות ולהגביל את צריכת הפחמימות. אם תחושו רעב בין הארוחות תוכלו לאכול עוד מאותם המזונות המותרים לכם. תזונה זו מנקה היטב את הגוף, את הרקמות ואת התאים ומשקמת את רגישות התאים לאינסולין.

ספרו של ד"ר ברנרד נועד לעזור לכם להבין את הגורם למחלת הסוכרת, כיצד לטפל בגוף החולה ולתקן את הנזקים שנוצרו בצורה הטובה ביותר בעזרת שינויים בתזונה ובאורח חיים. אם אין לכם סוכרת, אבל אתם נמצאים בסיכון ללקות בה, זוהי תוכנית רבת-עוצמה למניעתה של מחלה זו.

בעזרת תוכניתו של ד"ר ברנרד:

תצליחו להפחית את מינון התרופות, ואולי אפילו להפסיקן כליל.

תפחיתו את הסכנה ללקות בסיבוכי סוכרת.

תראו איך הקילוגרמים נושרים מעליכם, אם אתם סובלים גם מהשמנת-יתר.

תיפטרו גם מיתר כולסטרול ומיתר לחץ-דם ותשפרו את רמת האנרגיה שלכם.

תוכלו לאכול שפע של מזונות בריאים וטעימים.

ברקוד: לנצח את הסוכרת בדרך טבעית

מאת: ד"ר ניל ברנדרד (.M.D).

מספר עמודים: 266.

תאריך הוצאה: 10/2010.

תרגום: יהודית ברלב.

עריכה מדעית: ד"ר אריה אבני (.M.D).

הקדמה: ד"ר דן קרת (.M.D).

על המחבר:

ד"ר ניל ברנרד (.M.D) הוא רופא אמריקאי ידוע בגישתו התזונתית להתמודדות עם מחלות ונחשב לאחד השגרירים הבולטים של חיים בריאים בדרך של תזונה נכונה. ד"ר ברנרד פרסם את ממצאיו על טיפול תזונתי בסוכרת ובמחלות אחרות בכתבי העת היוקרתיים בעולם וכתב מספר ספרים על ריפוי מחלות שונות בדרך של תזונה נכונה.