בן גיי קרם אולטרא חזק BENGAY

תכשיר המיועד להקל זמנית על כאבים קלים בשרירים ובמפרקים, כמו כאבי גב קלים, לומבגו (כאב בחלקו המותני של הגב התחתון), דלקת מפרקים, מתיחות, חבורות ונקעים.

לתיאור המלא >
  • תרופה ללא מרשם
  • 113 גרם
  • ‏0.49 ₪ לגרם
מחיר קטלוגי ‏62.95 ₪ מחיר באתר ‏54.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

תכשיר המיועד להקל זמנית על כאבים קלים בשרירים ובמפרקים, כמו כאבי גב קלים, לומבגו (כאב בחלקו המותני של הגב התחתון), דלקת מפרקים, מתיחות, חבורות ונקעים. בחוזק רגיל מכיל מתילסליצילט, שיש לו פעילות נוגדת דלקת, וכן מנטול, שיש לו פעילות מאלחשת. בן־גיי מחוזק מכיל את שני הרכיבים שישנם בבן־גיי הרגיל, אבך בריכוז גבוה יותר. בן־גיי מחוזק מכיל גם קמפור שהפעילות שלו גורמת לחימום העור. לקרם יש פעילות שמחממת את העור. בעת שמטופלים בקרם אסור להשתמש בו־זמנית בכריות חימום או בבקבוק מים חמים מחשש לכוויות באזור המטופל. כמו כן אסור לחבוש את האזור המטופל מחשש לכוויות.

הוראות שימוש: יש למרוח את הקרם 3 עד 4 פעמים ביום - לפי הצורך. ותמיד לפי הנחיות הרופא או הרוקח. יש למרוח שכבה דקה על האזור הנגוע ולעסות היטב את המקום. אסור להשתמש בקרם יותר מאשר 10 ימים ברציפות.

הוראות אחסון: יש לאחסן את התרופה במקום קריר שאינו חשוף לשמש ובטמפרטורה שאינה גבוהה מ־25 מעלות צלזיוס. לאחר פתיחת השפופרת בפעם הראשונה מתקצר תוקף המוצר ל־3 חודשים. מומלץ לציין על האריזה את תאריך הפתיחה של השפופרת בפעם הראשונה.

אזהרות: הקרם לא מיועד לילדים עד גיל 12. על אישה הרה להתייעץ עם הרופא המטפל לפני שהיא משתמשת בתכשיר. על אישה מיניקה להתייעץ עם הרופא המטפל לפני שהיא משתמשת בתכשיר. אין להשתמש אם קיימת רגישות־יתר לאחד או יותר ממרכיבי התכשיר. אין להשתמש על עור פגוע או על פצעים. התכשיר מיועד לשימוש חיצוני בלבד. אסור לבלוע אותו, ואסור למרוח אותו על עור פצוע או על רקמות ריריות. יש למנוע מגע של התכשיר עם הפה, עם האף ועם העיניים.

יש לעיין בעלון המומלץ הצרכן>>

ברקוד: 7290012785238