ברי סי - ויטמין סי טבעי

ברי סי, ויטמין סי - פוקה PUKKA - לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה.

לתיאור המלא >
  • 60 כמוסות
  • 2.73 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 199.00 ₪ מחיר באתר 164.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ברי סי - ויטמין סי טבעי (60 כמוסות) - פוקה Pukka

ויטמין סי טבעי של חברת פוקה מופק מפירות אורגניים עמוסים בויטמין סי מלאים ודחוסים בביופלבונואידים מרפאים ובאנתוציאנינים.

BERRY C
-ויטמין סי טבעי של חברת פוקה מופק מפירות אורגניים עמוסים בויטמין סי מלאים ודחוסים בביופלבונואידים מרפאים ובאנתוציאנינים. חומרים פעילים אלה מסייעים לספיגה של ויטמין סי וכן עשויים לסייע לחיסון.
המוצר מכיל 100% רכיבים אורגניים:

פרי האסרולה 18:1 Malpighia glabra


פרי האמלה Emblica officinalis


מיץ של פרי האמלה Emblica officinalis succus 30:1


ורד הבר Rosa canina


פרי לימון שלם Citrus limonum


אוכמניות טריות Vaccinium uliginosum 15:1


פלפל שחור Piper nigrumרוב הוויטמין סי הקיים בשוק נמכר כ"חומצה אסקורבית" (או נתרן/ סידן/ מגנזיום/ אשלגן אסקורבט), המיוצר בייצור מסחרי מגלוקוז של תירס מותסס שעבר תהליך של הנדסה גנטית בסין. אין זה ויטמין סי במובן שתואר לעיל. סירופ התירס מעובד תוך שימוש בחומרים מסיסים (חומצות) כדי למצות ממנו את החומצה האסקורבית. חומצה אסקורבית זו היא גרסה לא טבעית ומדוללת של קבוצת ויטמין סי המלא. על אף היותה מתומצתת מחומרים צמחיים, אין להחשיבה "טבעית" בכל דרך של התייחסות למזון מלא אורגני מאושר. במהות מדובר בוויטמין סי סינתטי, מבודד, ללא מרכיבים הפועלים במשותף (קו-פקטורים), שיש לסנן אחר כך מהגוף לשם ספיגה יעילה. חומצה אסקורבית מבודדת הוכחה כבעלת תפקוד של "חצי חיים" במשך עד שעתיים בלבד (כלומר, לאחר שחלפו שעתיים מנטילתה אין היא יעילה). לעומת זאת, ויטמין סי טבעי מחזיק מעמד במחזור הדם במשך 18-14 שעות.

מתאים לצמחונים.

תכולה:
60 כמוסות