ביו אויל שמן לטיפוח העור, לצלקות וסימני מתיחה

Bio-Oil הינו מוצר בינלאומי לטיפוח עור הפנים והגוף, המתמחה בריכוך צלקות, סימני מתיחה ושינויים בגוון העור. לתיאור המלא >
  • 60 מ"ל
  • 8.32 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי 70.00 ₪ מחיר באתר 49.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ביו אויל שמן לטיפוח העור, לצלקות וסימני מתיחה - 60 מ"ל

הפורמולה של Bio-Oil מכילה תמציות צמחיים וויטמינים במרקם של שמן. הפורמולה מכילה את הרכיב המהפכני ™PurCellin Oil האחראי למרקם הקליל והלא שמנוני ובכך מבטיח שהתועלות של הוויטמינים ותמציות הצמחים ייספגו בקלות בעור.

Bio-Oil הינו מוצר בינלאומי לטיפוח עור הפנים והגוף, המתמחה בריכוך צלקות, סימני מתיחה ושינויים בגוון העור.
בזכות הפורמולה הייחודית, המוצר יעיל ביותר גם בטיפול בסימני הזדקנות וביובש בעור. מאז השקתו הבינלאומית בשנת 2002, Bio-Oil זכה ב-349 פרסים.

Bio-Oil עבר הערכות בטיחות בהתאם לרגולציה של האיחוד האירופאי ושל המועצה למוצרים קוסמטיים. הפרופיל הטוקסיקולוגי, המבנה הכימי, רמת הכללה והרמה הכוללת של החשיפה היומית של כל מרכיב נבחנו והוערכו כבטוחים לשימוש (כולל שימוש של נשים בהריון).

ריכוך צלקות
צלקות הן חלק אינטגרלי מתהליך ההחלמה והן ונובעות מייצור יתר של קולגן באזור הפצע. צלקות עוברות שינויים רבים במהלך הזמן, אך הן קבועות. הפורמולה של Bio-Oil מסייעת לשפר את הנראות של הצלקות, אבל היא לעולם לא יכולה להעלים אותן.
יש לעסות את Bio-Oil בתנועות מעגליות על הצלקת, פעמיים ביום, למשך שלושה חודשים לפחות. אין למרוח על עור פצוע. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

סימני מתיחה
כאשר הגוף גדל מהר יותר מהעור, העור נקרע ויוצר צלקת. כאשר העור מתרפא הצלקות האלה נראות לעין כסימני מתיחה.
הסבירות להתפתחות סימני מתיחה משתנה בהתאם לסוג העור, גזע, גיל, תזונה ולחות העור. נשים בהריון, בני נוער שעוברים פרצי גדילה פתאומיים ואנשים החווים עלייה מהירה במשקל, נוטים יותר לפתח סימני מתיחה.
סימני מתיחה הם קבועים ולמרות ש- Bio-Oil נועד לשפר את הנראות של סימני המתיחה, הוא לעולם לא יכול להעלים אותם.
יש להשתמש ב- Bio-Oil פעמיים ביום, לעסות בקצות האצבעות בתנועה מעגלית עד לספיגה מלאה. יש להשתמש במשך שלושה חודשים לפחות. במהלך הריון, יש לעסות את Bio-Oil פעמיים ביום מתחילת השליש השני על אזורים הנוטים לפתח סימני מתיחה כגון: עור הבטן, המותניים, החזה, הגב התחתון. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

כתמי עור
שינויים בגוון העור מתרחשים כאשר יש ייצור לא עקבי של מלנין ע”י הגוף. מצב זה נגרם כתוצאה מחשיפה לגורמים חיצוניים כגון: חשיפה מוגזמת לשמש או שימוש במוצרי הבהרה לעור באיכות ירודה. כמו כן, גם גורמים פנימיים משפיעים, כגון: תנודות הורמונליות הקשורות להריון, גיל המעבר או שימוש בגלולות למניעת הריון. Bio-Oil מסייע בשיפור המראה של סימני פיגמנטציה וכתמי עור.
יש להשתמש ב- Bio-Oil פעמיים ביום, על האזורים הדרושים במשך שלושה חודשים לפחות. Bio-Oil לא מכיל מסנן קרינה ולכן יש להשתמש במקדם הגנה. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

סימני הזדקנות
קמטים וקמטוטים נוצרים בעקבות היחלשות הקולגן ואלסטין במערכת התמיכה של העור. Bio-Oil מכיל מספר רב של רכיבים המסייעים לאלסטיות של העור, מסייעים בהפיכתו לרך, חלק וגמיש יותר ובכך מפחיתים את המראה של הקמטים והקמטוטים.
יש להשתמש ב- Bio-Oil פעמיים ביום על האזורים הדרושים במשך שלושה חודשים לפחות. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

יובש בעור
השכבה העליונה של העור מכילה שכבת שמן בלתי נראית המשמשת כמחסום המונע מהלחות לברוח. באקלים יבש מאוד שכבת השמן הזו מתקשה לתפקד ולחות רבה נשאבת מהעור. רחצה יומיומית עלולה להחמיר מצב זה, שכן שימוש במים ובסבון מסיר שכבה זו. Bio-Oil עוזר לשמר את הלחות בעור.
יש להשתמש ב- Bio-Oil פעמיים ביום. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

ברקוד: 6001159112112-60ML