בלנדר ספורט מג'יק בולט

מג'יק בולט מושלם כשותף לשמירה על אורח חיים בריא. מומלץ מאוד להכנת שייקים בריאותיים לאחר אימון ספורטיבי ואף לטחינת מזון תינוקות. לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 320.00 ₪ ליח'
מחיר רגיל 435.00 ₪ מחיר באתר 320.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

בלנדר ספורט מג'יק בולט

המג'יק בולט הנמכר ביותר בעולם נחת בישראל!

מה מיוחד במג'יק בולט שגרם כבר ל-40 מיליון צרכנים ברחבי העולם לרכוש אותו ולהתאהב?

מדובר במעבד מזון ובלנדר מהיר במיוחד! המכשיר עצמו איכותי מאוד, עמיד, לא יקר ושימושי ביותר.

באורח החיים המהיר והאינטנסיבי של היום לאנשים רבים חשוב להקפיד על תזונה בריאה אבל ללא הרבה מאמץ ולא במחיר גבוה ולכן המג'יק בולט מושלם כשותף לשמירה על אורח חיים בריא. מומלץ מאוד להכנת שייקים בריאותיים לאחר אימון ספורטיבי ואף לטחינת מזון תינוקות.

מכין כל דבר ב-10 שניות או פחות! מרקים, רטבים, משקאות, שייקים ומאכלים שונים... מבצע פעולות רבות: טוחן, מערבב, קוצץ, מועך, מגרד ומקציף והכל בשניות. סוד המהירות והיעילות של המכשיר הוא העיצוב הייחודי של הכוס והסכין המאפשר תהליך חיתוך ציקלוני. כמו כן, המג'יק בולט ממצה את הערכים התזונתיים באמצעות הלהב הייחודי במכשיר.

2 מצבים להכנה: מצב "פולס" לקציצת ירקות, עשבי תיבול והכנת רטבים או אפשרות לעבודה רציפה במצב של הכנת שייקים ומרקים טחונים.

המג'יק בולט מגיע בגודל המתאים לכל המטבחים ואינו תופס הרבה מקום. בנוסף ניתן להשתמש ישירות בכוס הבלנדר וכך גם לחסוך בכלים או ניתן לשטיפה במדיח כלים באופן קל ופשוט.

תכולת החבילה:
סט של 11 חלקים הכולל כל מה שצריך כדי להתחיל: 1 בסיס מנוע, 1 להב פלדת אל-חלד מוצלב, 1 כוס גבוהה, 1 כוס נמוכה + 1 סגירה נוחה לשתיה, 1 כוס עם ידית + 1 סגירה נוחה לשתיה, 2 מכסים רב-פעמיים, 1 מכסה "לדרך".


כוס גדולה 590 מ"ל
כוס עם ידית 470 מ"ל
מיכל קטן 335 מ"ל


משקל: 2.5 ק"ג
בסיס: קוטר: 12 ס"מ, גובה: 16 ס"מ.
חוט חשמלי: אורך: 1.5 מטר
חומרים: מתכת, פלסטיק, גומי.
צבע: גוף כסוף בסיס שחור.
עוצמת המכשיר: 200W