אצה כחולה ירוקה

אצה כחולה ירוקה הינה מוצר המזון המרוכז ביותר שקיים. האצה מזן AFA , מהווה מקור עשיר, טבעי ואורגני,לויטמינים, מינרלים, חלבונים, ובמיוחד ויטמין B12 עם 8 מק"ג לגרם אצה לתיאור המלא >
  • 120 כמוסות
  • 0.83 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 199.00 ₪ מחיר באתר 99.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אצה כחולה ירוקה (120 כמוסות) - י.ג.נ

100% אצה כחולה ירוקה!

תוסף תזונה אצה כחולה ירוקה של י.ג.נ. (YGN) כולל את כל היתרונות של תוסף תזונה אצה כחולה ירוקה - בכמות רבה יותר.

תכולה:
אצה כחולה ירוקה מגה: כל קפסולה 500 מ"ג.

  • אצה כחולה ירוקה הינה מוצר המזון המרוכז ביותר שקיים. האצה מזן AFA , מהווה מקור עשיר, טבעי ואורגני,לויטמינים, מינרלים, חלבונים, ובמיוחד ויטמין B12   עם 8 מק"ג לגרם אצה.
  • אצה כחולה ירוקה צומחת באופן טבעי ללא מגע יד אדם, במימיו המתוקים של האגם האקולוגי הטהור קלמאת', (Upper Klamath Lake) הממוקם במדינת אורגון ארה"ב. האצה נקצרת ונאספת בשיטות טכנולוגיות מתקדמות, תוך שמירה על איכות הסביבה.
  • לאחר שלב איסוף האצה, היא מיובשת בקירור עמוק לצורך הכנתה לקיפסול.

צריכת אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ, מביאה את התפקוד הפיזי, המנטאלי והנפשי של האדם לשיאו ותורמת למניעת עייפות כרונית, חולשה ותשישות.

אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ, משמשת כמקור אנרגיה טבעי להגברת האנרגיה, הערנות ותחושת החיוניות. כשמרגישים עייפות, לאות ותשישות, צריכת אצה כחולה ירוקה נותנת "זריקת מרץ טבעית" ומגבירה את רמת האנרגטיות הגופנית.

אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ - הפתרון הטבעי לקשיי קשב, התמקדות, ריכוז וזיכרון.
משמשת כ"מזון טוב למוח" והינה בעלת השפעה חיובית משמעותית על איזון הפעילות המוחית בהקשר לקשיים הללו, והשפעה מיטבית על מערכת העצבים המרכזית. טיפול תומך לתופעות כמו היפראקטיביות.

אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ כאנטי וירוס טבעי - לחיזוק והמרצת מערכת החיסון . תורמת לחיזוק המערכת החיסונית בגוף הודות לתכולה גבוהה של כלורופיל ובטא קרוטן. כמו כן, מחקר כפול סמיות שבוצע באוניברסיטת מק-גיל במונטריאול בשנת 1998, העלה כי האצה AFA היא בעלת אפקט משמעותי בהגברת הניידות של תאי דם לבנים מסוג T ,אותם התאים שתפקידם לאתר ולחסל בגופנו תאים נגועים בוירוסים ו/או סרטן.

אצה כחולה ירוקה של י.ג.נ - השלמה תזונתית טבעית עבור צמחונים / טבעונים וגם ספורטאים

אצת AFA הינה אחד המקורות הטבעיים - אורגניים העשירים ביותר, לחומצות אמיניות, חומצת שומן אומגה 3 ,ולוויטמין B12 אשר רוב הצמחונים / טבעונים חסרים אותו.

אצת AFA הינה תוסף תזונה מופחת קלוריות, רק 4 קלוריות לגרם, ומשמשת כאמצעי עזר לתמיכה בדיאטת הרזיה. בזכות יכולה של האצה לווסת את התיאבון ולהפחיתו, ותרומתה לזירוז פינויו של שומן.

הנחיות שימוש:
ליטול 1-2 כמוסות ליום עם האוכל

כדאי לדעת!

• בימים שנוטלים אצה כחולה ירוקה (AFA), יש לאכול לפחות פרי אחד ו/או ירקות טריים (לא מבושלים) ו/או ביו-יוגורט. המאכלים הללו, יחדיו או לבדם, מספקים לגוף תוספת אנזימי עיכול.
• להשגת תוצאות אופטימאליות משימוש בתוסף תזונה אצה כחולה ירוקה של י.ג.נ, לא מומלץ לצרוך אצה כחולה ירוקה (AFA) בשעות הלילה המאוחרות, אלא אם זקוקים לתוספת מרץ.
• בימים שנוטלים אצה כחולה ירוקה (AFA), יש להקפיד על שתיית 6-8 כוסות מים ביום.