אומגה צ'יה - אומגה 3 צמחית

אומגה צ'יה - אומגה 3 צמחית (250 מ"ל) כבישה קרה וסינון משולש. שמן צ'יה מכיל 56% אומגה 3 – הכמות הגדולה ביותר של אומגה 3 המצויה במזון לתיאור המלא >
  • 250 מ"ל
  • 42.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר רגיל 139.00 ₪ מחיר באתר 105.00 ₪
אזל מהמלאי

אומגה צ'יה - אומגה 3 צמחית (250 מ"ל)

שמן טהור מזרעי צ'יה בכבישה קרה - סינון משולש.

אומגה צ'יה מופק מזרעי צ'יה (מרווה היספנית) איכותיים. שמן צ'יה מכיל 56% אומגה 3 – הכמות הגדולה ביותר של אומגה 3 המצויה במזון!


השמן מופק בכבישה קרה ובטכניקת סינון משולש - שיטה יחודית המבטיחה איכות גבוהה ביותר של שמן. טעמו של שמן הצ'יה עדין ועל פי עדויות של לקוחות גם טעים מאד ומתאים מאד לסלטים, ממרחים או פשוט צורכים אותו כפי שהוא.


שמן הצ'יה מכיל חומצה אלפא לינולנית שהיא למעשה חומצת שומן אומגה 3 המגיעה מהצומח, חומצת שומן זו מתפרקת בגוף ל EPA ו DHA לפי דרישות הגוף ולכן צרכני אומגה 3 המחפשים את חומצות השומן EPA+DHA אשר מגיעות מדגים יכולים להיות בטוחים שחומצות שומן אלו לא יחסרו להם כאשר יצרכו אומגה 3 צמחית משמן הצ'יה. בשונה משמן אומגה 3 המופק מדגים, אומגה צ'יה אינו גורם לריח רע העולה מן הקיבה כמו בצריכת שמן אומגה 3 המגיע מדגים.מחקרים  הוכיחו כי לשמן הצ'יה למעלה מ-90 פעילויות רפואיות שונות. למעשה שמן צ'יה עולה על שמן הדגים בפעילות הרפואית שלו ומכיל רכיבים שאינם מצויים בשמן הדגים, כמו: חומצה אלפא לינולנית (ALA), ליגננים, פלבנואידים, פיטואסטרוגנים ועוד - רכיבים אלו מסייעים לבריאות תקינה.

שמן הצ'יה נמצא יעיל לבעיות רפואיות מגוונות:

 מחסור באומגה 3 גורם לתחלואה, לניוון ולהזדקנות מוגברים. צריכה קבועה של שמן איכותי זה, כפית עד שתיים ליום, בשילוב עם תזונה נכונה נמצאה יעילה בשיפור המערכת העצבית-החיסונית וההורמונלית. הוא תורם לאיזון הורמונלי, לשיפור הפוריות, למניעת תסמונת קדם וסתית ומקל על בעיות גיל המעבר. הוא משפר את הזיכרון, הקשב והריכוז אצל ילדים ומבוגרים. נשים בהריון ומניקות צריכות ליטול שמן אומגה 3 זאת מאחר ונגזרותיו חיוניות להתפתחות העובר והתינוק.

שמן הצ'יה מכיל את החומצות ההכרחיות אלפא לינולאית ואלפאלינולינית ולכן מעניק מראה חלק ורענן.


את שמן הצ'יה צורכים בצורתו הטבעית. אין לחמם, לאפות או לבשל בעזרתו. רצוי מאד לשמור אותו בקירור לאחר הפתיחה, כך יישמרו הרכיבים הטבעיים הפעילים.

אופן השימוש:
1-2 כפיות ביום כמינון תחזוקתי.
ניתן להכפיל את המינונים לפי הצורך.