חלבון קטוגני צמחי בטעם וניל טרופי SUNWARRIOR

אבקת פפטידים (חלבונים קלים לעיכול) טבעונית המתאימה לתזונה קטוגנית.

לתיאור המלא >
  • טבעוני
  • 720 גרם
  • 0.28 ₪ לגרם
מחיר רגיל 220.00 ₪ מחיר באתר 199.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

חלבון קטוגני צמחי בטעם וניל טרופי (720 גרם) - SUNWARRIOR

אבקת פפטידים (חלבונים קלים לעיכול) טבעונית המתאימה לתזונה קטוגנית.
חלבון קטוגני צמחי ונקי כדי להשתמש ביעילות בכל מקורות האנרגיה, ולייצר גמישות מטבולית .

רכיבי המוצר:
אבקת שמן MCT ( שמן קוקוס וסיבי אקציה), חלבון פאבה, חלבון אפונה, תמצית טעם וניל אורגנית, סיבים פרביוטיים אורגנים, פפטידים של אורז חום אורגני, תמצית טעם קוקוס אורגנית, מלח ים, אצות ים, תמצית סטיביה אורגנית (סטיביול גליקוזיד), (מכיל קוקוס ).

אופן השימוש:
לערבב 2 כפית מדידה (48 גרם) עם 300 מ״ל (כוס גדולה)של המשקה המועדף עליך (מים ,שייק, חלב צמחי) , לאחסן בקירור ולשתות את המשקה באותו היום. .

אחסון : אחסן את הצנצנת רחוק מחום וחשיפה לקרני השמש

מיוצר בארה״ב ,פרופיל שלם של חומצות אמינו, ללא גלוטן, ללא סויה, ללא חלב, ללא תוספת סוכר, טבעוני.

אלרגנים:
המוצר מיוצר במפעל שמייצר גם מוצרים שמכילים אגוזי עץ וקוקוס.

תכולה:
משקל נקי 720 גרם , כפית מדידה 48 גרם, מספר מנות בקופסה 15 מנות.

ערכים תזונתיים ב100 גרם : אנרגיה 560 קק"ל, שומנים 40 גר', שומן רווי 40 גר', פחמימות 22 גר', מתוכם סיבים תזונתיים 14 גר', סוכרים 0 גר', חלבונים 28 גר', נתרן 820 מ״ג, ויטמין סי 56 מ״ג, סידן 420 מ״ג,ויטמין D3 2 מק״ג , ברזל 11.2 מ״ג.אומגה 3 1.48 גרם, אומגה 6 522 מ״ג, אומגה 9 4.8 גרם .

פרופיל ח. אמינו בכל2 כפיות מדידה : אלנין 518 מ"ג, ארג’נין 363 מ"ג, ח. אספרטית 1484 מ"ג, ציסטאין 294 מ"ג, ח. גלוטמית 592 מ"ג, גליצין 358 מ"ג, היסטידין 331 מ"ג, איזולאוצין 635 מ"ג, לאוצין 1532 מ"ג, ליזין 769 מ"ג, מתיונין 575 מ"ג, פנילאלנין 128 מ"ג, פרולין 1132 מ"ג, סרין 363 מ"ג, תראונין 278 מ"ג, טריפטופן 175 מ"ג, טירוזין 1580 מ"ג , ואלין 2327 מ"ג.

 

 

דיאטה קטוגנית:
דיאטה קטוגנית מטרתה לשנות את המטבוליזם ליצירת אנרגיה זמינה על ידי הפחתה משמעותית בצריכת פחמימות. היא מבוססת על צריכה גבוהה של שומן, על חשבון צריכת פחמימות, שמטרתה לטפל במצבי בריאות כרוניים על ידי חיקוי מצב של צום ממושך. צום הוא תהליך שמאפשר לגוף לתקן באופן מובהק את חוסר האיזון בו , יכולת השרדותית טבעית. אחד מתופעות הלוואי של צום ממושך הוא יצירת גופי קטון שמהווים נדבך חשוב באפקטיביות של הצום ובקבלת אנרגיה מקטונים  .
לגוף יש שני מקורות אנרגיה עיקריים, הוא שורף גלוקוז או גופי קטון. רוב האנשים שורפים גלוקוז בעיקר משום שדיאטה שלהם מורכבת מסוכרים, עמילנים וחלבונים שניתן להפכה בקלות לסוכר בדם. כאשר אנחנו צמים או מיישמים דיאטה מועטה בפחמימות מתונה בחלבונים ובעלת הרכב שומנים גבוה ,מקור האנרגיה הופך לפירוק שומנים ובעיקר קטונים.

חומצות השומן מתפרקות לגופי קטון. שלושת הצורות העיקריות של קטונים המיוצרים בגוף כוללים Acetoacetate, אצטון וביתא-הידרוקסיבוטיראט. אלה משתחררים לדם מהכבד כאשר רמות האינסולין נמוכות והמטבוליזם בכבד גדל  והגוף משתמש בהם כמקור אנרגיה.

במשך כמה זמן ניתן לישם את הדיאטה הזאת?

הדיאטה הקטוגנית מכיוון שהיא קיצונית כמו שאר הדיאטות הממוקדות מומלצת ליישום במשך כמה שבועות עד חודשים או עד שהגוף שלך לומד מחדש לשרוף שומנים עבור דלק מטבולי וליצר קטונים. יצור קטונים משמעותי (0.5 ממ״ל בדם), ניתן לשוב ולהכניס לתזונה שלך במתינות יותר חלבונים ופחמימות. זה חשוב עבור המיקרוביום שלך לשלב סיבים בלתי מעוכלים כמו פסיליום ופירות וירקות סיביים .

ברגע שאתה הופך לגמיש מטבולי עם הדיאטה הזאת ומסוגל לייצר קטונים ניתן לשלבה במשך מספר ימים בתפריט שלך על מנת לא לאבד את מה שהשגת.

הדיאטה היא אסטרטגיה מעולה לשיחזור הבריאות.

מה קורה במהלך הדיאטה?

דטוקסיפיקציה

מוצרי המזון בדיאטה הקטוגנית
דיאטה קטוגנית מבוססת על פירמידת מזון חדשה שמחקריה התבססו באוניברסיטת האוורד והיא מורכבת מצריכה בסיסית של שומנים טובים שכוללים שמן קוקוס, שמן זית, גהיי, חמאה ,אבוקדו, שמן המפ ושמן פישתן. מירקות, עלים ירוקים ופירות לא מתוקים מידי שנכנסים לקטגורית נוגדי חימצון, מורידי דלקת, מבסיסים ועמוסי נוטריינטים. מחלבונים נקיים שמבוססים על בשר אורגני מפרות רועות ואוכלות עשב, מדגי בר שאינם גדלים בברכות מתועשות ומתרנגולות שגדלות במשקים אורגניים . מעלה הפירמידה מורכב מצריכת אגוזים שקדים וזרעים במינון מבוקר, צריכת מזונות מותססים מוחמצים ומשקאות פרוביוטיים, ואת קצה הפירמידה במינון עדין תופסים הסוכרים הטבעיים כמו דבש איכותי, סוכר קוקוס, מייפל , סטיביה ואריתרידיול