קרם ניקוי פנים

קרם ניקוי פנים של ד"ר האושקה לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקנית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 19.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 139.00 ₪ מחיר באתר 99.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
מתאים לכל סוגי העור.

סובלת מעור יבש מחוספס ונטול ברק? לד"ר האושקה יש פתרון טבעי עבורך. קרם ניקוי ייחודי המופק על טהרת השקדים המתוקים, יזין את עורך ויעניק לו חיוניות ומגע רך ומלטף.

קרם ניקוי המכיל אבקת שקדים מתוקים, ומשלב תערובת מזינה וממריצה מתמציות צמחי מרפא מסוג קלנדולה, קמומיל, אנתיליס והיפריקום. שימוש יומיומי בקרם ניקוי יסיר את הלכלוך ויפעיל את פונקציות הניקוי של העור. כך תימנע הצטברות לכלוך ופצעים שומניים. קרם הניקוי מתאים לתהליך ההתחדשות הטבעית של העור האורך 28 ימים ויטהר את עורך ללא צורך בשפשוף שעלול לפגוע במרקם הלחות הטבעית. כבר בימים הראשונים תרגישי בהבדל - עורך יתחזק ויתחדש עם תהליך התחדשות התאים הטבעי.
  • הסרת לכלוך- אבקת השקדים המתוקים מסירה בעדינות פצעונים שומניים מזוהמים מהעור.
  • טיהור העור - תמציות צמחי האנתיליס והקלנדולה מרעננות ומבהירות את גוון העור.
  • תחושת רעננות - תמציות צמחי הקמומיל וההיפיריקום מרגיעות את העור ומעניקות מגע מלטף.
  • ניקוי עצמי- שיטת העיסוי הייחודית,"לחיצה וגלגול", ממריצה את העור לניקוי עצמי, עמוק ויסודי להסרת תאים מתים וחידוש תאים מלאי חיוניות.
  • כמות המספיקה לטווח ארוך- שימוש בקרם ניקוי פעמיים ביום מספיק למשך חודש וחצי.

מרכיבים מיוחדים

אבקת שקדים מתוקים - לשקדים סגולות תזונתיות ורפואיות, לכן רקחנו עבורך אבקה ייחודית המבוססת על תערובת שקדים טחונים עם האגוז וקליפתם, והפקנו את המרכיב המיוחד שנולד משמן השקדים המתוקים. תוספת המים לאבקה יוצרת תחליב טבעי לספיגה מרבית של מים ושמן ולהסרת שכבות שומניות, חלקיקי לכלוך וזיעה מהעור. סגולות המרפא של השקדים יזינו וירככו את עורך ויעניקו לו תחושה מלטפת ומרגיעה, גם אם את סובלת מעור יבש ורגיש. עם שימוש יומיומי בקרם ניקוי, כדאי שתתחילי להתרגל למחמאות.

מרכיבים

מים, אבקת שקדים מתוקים, תמצית אנתיליס, תמצית פרחי הקלנדולה, אלכוהול, שמן אגוזי אדמה, שמן נבט החיטה, תמצית פרחי קמומיל, תמצית היפריקום, תמצית צמחי הממליס, שמן שקדים מתוקים, שמן אתרי מצמחי ציטרונלה, גרניול ומלפיגיה, תמצית פירות אסרולה, קסנטן גום וחומצת אלגין מאצות ים.

הוראות שימוש:

קחי מעט קרם בין ידייך (1-2 ס"מ) והרטיבי במים פושרים (כדאי במים עם שמן אמבט לבנדר). פזרי על עור הפנים בטכניקת "לחץ וגלגל". חזרי על הפעולה פעם או פעמיים ושטפי בעדינות.