קולגן פלוס אטלנטיס

קולגן פלוס ATLANTIS, תוצרת גרמניה, נחקר קלינית על בני אדם - תוצאות מוכחות, 5 גרם קולגן במנה בתוספת ויטמין סי, ממקור דגים, כשר בד"צ, מצויין לביוטי ולנראות העור, השיער והציפורניים, מסייע גם למפרקים

לתיאור המלא >
  • בד"צ
  • 30 מנות
  • 5.00 ₪ למנה
מחיר רגיל 265.00 ₪ מחיר באתר 149.90 ₪
במלאי
הרביעי בחצי מחיר
+
הוסף למועדפים

קולגן פלוס אטלנטיס (30 שקיקים)

קולגן פלוס ATLANTIS

  • תוצרת גרמניה
  • נחקר קלינית על בני אדם - תוצאות מוכחות
  • 5 גרם קולגן במנה בתוספת ויטמין סי
  • ממקור דגים
  • כשר בד"צ
  • מצויין לביוטי ולנראות העור, השיער והציפורניים, מסייע גם למפרקים

קולגן פלוס באבקה בתוספת ויטמין סי, שמקורו מן הים.
זהו מוצר הדגל של קולגן פלוס – שקיק אבקה של 5 גרם קולגן ביום – הכמות הגבוהה בארץ בתוסף קולגן, עם ויטמין סי לשיפור הספיגה.
מאחוריו עומדים עשרות מחקרים קליניים ולמעלה מ-6 שנים של אלפי לקוחות מרוצות בארץ, שהוכיחו והעידו על יעילותו בשיפור מראה העור, השיער, הציפורניים, שיקום סחוסי המפרקים, עצירת תהליכי אוסטיאופורוזיס, שיפור בכאבי פרקים, בתנועתיות ובגמישות ועוד ועוד.

מבוסס על פטנט רשום של חברת ג'ליטה הגרמנית שמספק תוצאות יוצאות דופן הן בתחום הביוטי והן למפרקים, לגיל השלישי ולספורטאים. היחיד בעל כשרות בד"צ.

קולגן פלוס אטלנטיס הוא מוצר הדגל של קולגן פלוס, המוצר הותיק והקלאסי שאלפי נשים וגברים כבר נהנים ממנו במשך שנים. מקורו בים (מדגים) והוא מספק מנה יומית של 5 גרם חלבון קולגן בתוספת ויטמין סי לשיפור הספיגה. הוא מתאים למי שמעדיפה את הקולגן שלה באבקה. הוא מצויין לביוטי ולנראות העור, השיער והציפורניים, מסייע גם למפרקים ויש לו כשרות בד"צ מחמירה. בקיצור, למי שלא מוותרת על כל הטוב שקולגן פלוס יכול להציע.

המחקרים שאנחנו מסתמכים עליהם מדברים על שימוש עקבי ורצוף של 8-12 שבועות. הניסיון שלנו בשטח אחרי שנים רבות ואלפי לקוחות מרוצים ומרוצות מעידים שזה בעיקר אינדיבידואלי. כל אחת/אחד מרגישים את ההשפעה בשלב שונה ובמקום אחר. יש כאלה שרואים שינוי אחרי 10 ימים, יש כאלה שלוקח להם 3-4 חודשים. הכל תלוי במחסור האישי בקולגן גוף ובתגובתיות שלו לתוסף. אבל דבר אחד בטוח – ההתמדה משתלמת!

אופן השימוש:
את קולגן פלוס אטלנטיס לוקחים פעם אחת ביום. מערבבים שקיק אחד שמכיל 5 גרם קולגן במשקה, ושותים. אין משמעות אם בבוקר או בערב, לפני או אחרי האוכל. המלצה שלנו – מה שלא תחליטו, לייצר הרגל קבוע בזמן ובמקום שנוח לכם, כי יש חשיבות ומשמעות לרציפות הצריכה.

תכולה:
30 שקיקים

כללי - מהו קולגן:
קולגן הוא החלבון העיקרי בגוף האדם. הוא מהווה כ- 30% מכלל החלבונים שבגוף, או כ- 4-6% ממשקל גופנו. בסוף שנות העשרים, קצב ייצור הקולגן בגוף מאט בצורה משמעותית, וכך מתחילים בהדרגה סממני הזדקנות. העור, שאחוז משמעותי ממנו עשוי מקולגן, מאבד נפח וברק. ירידת כמות הקולגן משפיעה גם על שחיקת סחוסי המפרקים, כאבים ודלקות פרקים, צמצום טווח התנועה ואפילו בריחת סידן והחלשות העצם. הקולגן משפיע גם על השיער, הציפורניים, החניכיים, חילוף החומרים, דפנות העורקים ועוד ועוד. תוסף קולגן פלוס פותח על ידי מיטב החוקרים כדי לתת מענה לבעיה זו ולהחזיר את הקולגן לגוף. הפטנט שעומד מאחורי התוסף אפשר לייצר קולגן בצורת אבקה קלה לצריכה, שנספגת בגוף ומשיבה לו אחוז משמעותי מהקולגן שאבד. בנוסף, קולגן פלוס אפילו  מעודד את הגוף להתחיל לייצר קולגן שוב בעצמו! נטילה קבועה של קולגן פלוס צפויה להביא להשבת נפח וחיוניות לעור עם מראה רענן וצעיר יותר, הקלה בכאבי פרקים, גמישות ותנועתיות, חיזוק העצמות, הציפורניים והשיער, ועוד מגוון רחב של תועלות לגוף כולו.


קולגן +, קולגן אטלנטי, קולגן מדגים, קולגן כשר בדצ,