דיפנס תרסיס לאף

דיפנס תרסיס לאף (15 מ"ל) - טבע, מסייע לעצירת הצטננות בתחילתה, לרכישה כעת באתר ביו-גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 15 מ"ל
  • 25.93 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 48.00 ₪ מחיר באתר 38.90 ₪
אזל מהמלאי

דיפנס תרסיס לאף (15 מ"ל) - טבע

מסייע לעצירת הצטננות בתחילתה (הוכח קלינית)

יש להשתמש עם הופעת הסימנים הראשונים של ההצטננות. מסייע ב- 

  • עצירת נגיף ההצטננות
  • לכידת נגיף ההצטננות
  • נטרול נגיף ההצטננות

מדוע תכשיר זה שונה מתכשירים אחרים להצטננות?
בניגוד לתרופות המסייעות בהקלת תסמינים טורדניים של הצטננות, תכשיר דיפנס פועל עם הופעת הסימנים הראשונים של ההצטננות כשהוא לוכד ומנטרל את הנגיפים ומסייע לעצור את ההצטננות בתחילתה, לפני החמרת התסמינים.

כיצד פועל הדיפנס?
כאשר נעשה שימוש עם הופעת סימני ההצטננות הראשונים, התרסיס פועל בחלק האחורי של האף ישירות במקום בו נגיף ההצטננות מתיישב ומתחיל להתפתח (לכם זהו תרסיס לאף). הוא לוכד מנטרל ומסייע לגופך להרחיק את נגיף ההצטננות באופן טבעי, לפני שהוא יתפתח לכדי הצטננות מלאה.

אופן השימוש:
יש להתיז 2-3 התזות לכל נחיר מייד ותוך 24-36 שעות לאחר הרגשת הסימנים הראשונים של ההצטננות, כמו דגדוג בחלק האחורי של הגרון, או התעטשויות. יש להשתמש עד 4 פעמים ביום. המנעו משאיפה עמוקה. לתוצאות הטובות ביותר יש להמשיך להשתמש במשך יומיים לאחר שהתסמינים נרגעים.

אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 12

למה לצפות?
בזמן השימוש בתרסיס דיפנס לאף ייתכן ותופיע הפרשה מוגברת מהאף (נזלת) או צחושה של עקצוץ זמני. אלו סימנים רגילים לכך שהתכשיר פועל. הם אינם מזיקים לבריאות ולא יימשכו זמן רב.