דיאט פור יו

  • כשר
  • כשר בד"צ
  • 90 כמוסות
  • 2.00 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 215.00 ₪ מחיר באתר 179.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
דיאט פור יו (90 כמוסות) - רוטס

בשבילך Diet 4 You

יתרונות
המרכיבים השונים ב-Diet4You כולם כאחד יעילים עבור:
  • ירידה במשקל
  • מסייע בתחושת שובע
  • שילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית נכונים
  • להרזיה בטוחה ולסיגול אורח חיים בריא
אודות המוצר
כמוסות Diet 4 You הנה הפתרון המושלם לירידה במשקל. הכמוסות מכילות מרכיבים אשר כל אחד בפני עצמו יעיל להרזיה ויחד, כמקשה אחת, קיימת ביניהם סינרגיה מדהימה שגורמת לתחושה של שובע, שריפת שומנים, הגדלת מסת השריר וחיזוק הגוף. בניגוד לדיאטות אחרות, אין מדובר בדיאטה חריפה אלא בדיאטה ידידותית אשר מכוונת אל ירידה איטית ומתונה של 4 עד 5 קילוגרמים בחודש, בשילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית.

לא עוד דיאטות שאינן מועילות
בשבילך Diet 4 You הוא מוצר המכיל רכיבים טבעיים לגוף אשר רובם ככולם מוכרים ברפואה הקדומה המסורתית וכן ברפואה המודרנית העכשווית ולהם שימושים רבים, הן בתחום ההרזיה וחיזוק הגוף והן מהבחינה הבריאותית. לכל אחד מהמרכיבים ישנן השפעות חיוניות לתפקודו התקין של הגוף החל מהורדת כולסטרול, דרך שמירה על רמת הסוכר יציבה בדם, שיפור סיבולת לב ריאה והפחתת הסיכון במחלות לב ועד המרת שומנים לאנרגיה, הפחתה כמות השומן הבטני, תחושה של ערנות ואנרגטיות ועוד.

הפתרון המושלם לירידה במשקל
החלום על ירידה במשקל משותף הן לנשים והן לגברים, מכל שכבות הגיל, כאשר כולם כאחד חולמים במקביל על דרך לזרז את התהליך. על ידי הוספת כמוסות Diet 4 You לשגרת החיים בהתאם להוראות הכתובות על האריזה, תוכלו להשפיע ולזרז את הירידה במשקל ולהפוך את התהליך שאתם חווים להרבה יותר פשוט וקל.

תכולה:
90 כמוסות, בכל כמוסה:
קונזאק גלוקומנאן 550 מ"ג
חומצה לינולאית CLA 250 מ"ג
גרסיניה קמבוג'יה 50 מ"ג
ל-קרניטין 50 מ"ג
אופן השימוש:
3 כמוסות ביום לפני הארוחות, עם כוס מים

מרכיבים
קונג'אק – סיב הקונג'אק הנו עמילן המופק מצמח הקונג'אק, צמח אשר אזורי הגידול הטבעיים שלו הם סין ויפן. היות והמרכיב העיקרי של הקונג'אק הוא סיביים תזונתיים מסיסים במים, הוא ידוע כיעיל במיוחד לשיפור תפקודי מעי. קונג'אק הוכח כיעיל להורדת רמות כולסטרול בדם לרבות כולסטרול "רע". בנוסף, היות וקונג'אק מורכב מסיבים תזונתיים, שילובו בתפריט כתוסף תזונה . מומלץ במקביל לאורח חיים בריא ולהגברת הפעילות הגופנית, זו הדרך הטובה והבטוחה ביותר לירידה במשקל.
CLA חומצה לינולאית משולבת – CLA הנה חומצת שומן לינולאית מסוג אומגה 6 ולה שתי השפעות עיקריות על הגוף, האחת – שיפור הגדלת מסת השריר והשנייה- מניעת אחסון שומן ברקמות. האיזון הקיים בתערובת CLA עוזר להשגת שתי מטרות והן הגדלת מסת השריר הרזיה, מה שהופך אותה לתוסף תזונה אפקטיבי ויעיל. בנוסף ל –CLA מגוון יתרונות בריאותיים, ביניהם סיוע במניעת סרטן השד והמעי הגס, הורדת כולסטרול, חיזוק המערכת החיסונית ועוד.
גרסיניה קמבוגיה – מקור הגרסיניה קמבוגיה בפרי אינדונזי מופלא לו סגולות רבות הידועות כמועילות לירידה במשקל. נטילת גרסיניה קמבוגיה כתוסף תזונה הוכחה כיעילה לירידה במשקל, ללא הצורך בביצוע פעילות גופנית או בעריכת שינויים קיצוניים בהרגלי התזונה ובאורח החיים. הסיבה לכך שגרסיניה קמבוגיה תורם משמעותית לירידה במשקל היא שהוא מכיל חומרים המעכבים את פעילותו של אנזים כבד, שתפקידו העיקרי הוא המרת סוכרים ופחמימות לכדי חומצות שומן וכולסטרול.
ל-קרניטין – ל-קרניטין הנו חומצה אמינית אשר אחראית על הפיכת שומן לאנרגיה וכך תורמת לניצול יעיל של מולקולות שומן. חומצה זו יעילה במיוחד לאנשים אשר מבצעים פעילות גופנית היות והיא מסייעת לייצור אנרגיה בשרירים, מקטינה הצטברות של חומצה לקטית בשריר, מפחיתה סימני עייפות וכן מחזקת את פעילות הלב. יתרה מכך, יתרון נוסף של ל-קריניטין בא לידי ביטוי בעובדה שהוא מעודד ספיגה והטמעה ולכן כמרכיב בכמוסה, הוא בעל תפקיד מאוד משמעותי.

כשר באישור הבד"צ