דורקס טבעת עונג Durex Intense Play Ring

דורקס טבעת עונג Durex Intense Play Ring

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏67.50 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏74.90 ₪ מחיר באתר ‏67.50 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

דורקס טבעת עונג Durex Intense Play Ring

טבעת העונג גמישה ודיסקרטית במיוחד, וניתן להשתמש בה עם או בלי קונדום.

עונג אינטנסיבי לזמן ארוך יותר, מעוצב במיוחד להשגתזיקפה לאורך זמן ועוזרת בהגברת העונג של שני הפרטנרים.

הוראות שימוש:

לפני השימוש יש לקרוא את הוראות השימוש והאזהרות. צעצועי מין הם בשביל הכיף וההנאה, אם אתם חווים אי נוחות הפסיקו להשתמש במוצר זה מיד. אם תסמינים כלשהם נמשכים, יש לפנות לייעוץ רפואי.

שלב 1: במקרה של שימוש בקונדום, לבש את הקונדום תחילה (קרא לפני כן את הוראות השימוש של הקונדום ופעל בהתאם).

שלב 2: הוצא את טבעת העונג מהאריזה ומתח אותה.

שלב 3: מקם אותה בזהירות בבסיס הפין הזקוף. שים לב לא לגרום נזק לקונדום בעת לבישת הטבעת.

שלב 4: כדי להסיר את הטבעת, פשוט מתח אותה ומשוך אותה בזהירות כלפי מעלה.

שלב 5: אין להשתמש בטבעת למשך יותר מ-30 דקות. במקרה של אי נוחות, הסר את הטבעת מיד.

שלב 6: לאחר השימוש, רחץ את הטבעת במים חמים וסבון עדין. שטוף במים חמים ויבש בעזרת מטלית או מגבת נטולת מוך. שמור באריזה המצורפת. לעולם אל תשתמש בחומרי ניקוי המכילים אלכוהול, חומרים על בסיס נפט.

שלב 7: המתן לפחות 60 דקות בין שימוש לשימוש. הטבעת מיועדת לשימוש חוזר וניתן להשתמש בה עד 6 פעמים. לאחר 6 שימושים, סלק את הטבעת בזהירות, בהתאם לתקנות איסוף הפסולת המקומיות.

שלב 8: ניתן להשתמש בטבעת העונג בשילוב ג'ל מגון סדרת המסככים של דורקס כדי לחוות גירויים שונים.

ברקוד: 5011417565162

אזהרות:

השימוש באביזר עלול ליצור חבורות או לקרוע כלי דם בתוך הפין. אין להשתמש בטבעות העונג תחת השפעת אלכוהול או סמים, מכיוון ששימוש במצב זה עלול לפגוע בשיקול דעתו של המשתמש ובכך לגרום לשימוש לקוי במוצר ולהגדיל את הסיכון לפציעה של הפין. שימוש ממושך מעבר ל-30 דקות בטבעת עונג (כלומר שימוש רצוף) עלול לגרום לפציעה בלתי הפיכה בפין. אין להירדם תוך כדי ענידת טבעת העונג מכיוון ששימוש ממושך עלול לגרום לפציעה קבועה בפין. טבעת העונג אינה מונעת הריון. אחסן במקום קריר ויבש. הרחק מאור השמש ומכימיקלים קורוזיביים והימנע מחימום או קירור קיצוני. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. המוצר מיועד לשימוש על ידי מבוגרים בלבד. זהו אינו אביזר חשמלי, ואין צורך בסוללות. שימוש בטבעת העונג עלול להחמיר את המצבים הרופואיים הקיימים: מחלת פיירוני (היווצרות של רקמה מוקשה בפין הגורמת לכאב, עקמומיות ועיוות, בדרך כלל במהלך זקפה); פריאפיזם (זקפה מתמשכת, בדרך כלל כואבת של הפין כתוצאה ממחלה ואינה קשורה לעוררות מינית); היצרות השופכה (היצרות השופכה היא אזור רקמה מוקשה, המצרה את השופכה לעיתים מקשה על מתן שתן). שימוש במכשיר עלול לחבול או לקרוע את כלי הדם בתוך הפין או שק האשכים, וכתוצאה מכך לפטקיות (נקודה סגולה קטנה על משטח הגוף, כגון העור או הקרם הרירי, הנגרם על ידי דימום דקה), שטפי דם (זרימה דם מכלי דם נקרע), או היווצרות של המטומה (נפיחות מקומית מלאה בדם הנובעת משבירה בכלי דם). אבחון מושהה של מצבים אחרים אם יש לך תסמינים של תפקוד לקוי של זיקפה, כלומר חוסר יכולת להשיג זקפה המספיקה לקיום יחסי מין התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במכשיר זה כדי למנוע עיכוב שעלול להזיק באבחון כל אחד מהגורמים הנפוצים ביותר לכך מצב, כגון סוכרת, טרשת נפוצה, שחמת הכבד, אי ספיקת כליות כרונית או אלכוהוליזם. שימוש עם תפיסת כאב לקויה: אל תשתמש במכשיר אם יש לך ירידה בתחושת הכאב באזור הפין מכיוון שהדבר עלול להשפיע על יכולתך לזהות פציעה אפשרית. שימוש עם ירידה בחוזק ביד. אל תשתמש במכשיר אם יש לך ירידה בכוח היד מכיוון שהדבר עלול להקשות על הסרת המכשיר. אנא התייעץ עם הרופא שלך אם אתה או בן זוגך חווים סיבוכים כלשהם עם מכשיר זה. הפסק את השימוש אם נמשכים סיבוכים עם מכשיר זה.