Everbright קרם להלבנת העור והבהרת כתמים

Everbright קרם להלבנת העור והבהרת כתמים (50 מ"ל) - דן פארם לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 29.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי 279.00 ₪ מחיר באתר 149.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

Everbright קרם להלבנת העור והבהרת כתמים (50 מ"ל) - דן פארם

קרם להלבנת העור והבהרת כתמים – "EverBright" הוא תכשיר ייחודי ומתקדם ביותר להבהרה כללית של עור כהה וכתמי עור שונים. השילוב המתוחכם של מרכיבי הלבנה פעילים רבי עוצמה בתוך קרם בסיס עשיר בלחות וחומרי הזנה, מרגיע את עורך, מגן עליו ומעניק לו מרקם חלק.

השימוש בקרם אינו מוגבל בזמן – עובדה המקנה לו יתרון גדול על פני קרמי הבהרה אחרים.

מכיל מסנן קרינה

ללא פראבנים
ללא מי חמצן

 

EverBright - קרם להלבנת העור והבהרת כתמים

מוצר מהפכני זה מיוצר ע"י חברת דן פארם, שלזכותה עומדים שנים של מוניטין ומומחיות בייצור מוצרים טיפוליים ומוצרי טיפוח עור אשר אין להם מתחרים בתעשיית הקוסמטיקה. צוות המומחים של החברה משקיע מאמצים רבים בתהליך מיוחד של מיקרוניזציית החומרים הפעילים, התמציות והרכיבים הביו-אקטיביים בכדי להבטיח את יעילותם המירבית.

הקרם מכיל חומרים נשאים וליפוזומים הנבחרים בקפידה רבה בכדי להבטיח ספיגה מיטבית של המרכיבים הביו-אקטיביים עמוק בתוך העור. כמו כן, נעשה שימוש בחומרים משמרים יעילים אך בלתי מזיקים וחומרי לחות מזינים אשר אינם גורמים לגירויים בעור ומבטיחים שימוש בטוח במוצר. בנוסף, הקרם מכיל מסנני קרינה המהווים שכבת הגנה נגד נזקי השמש. הפעולה נוגדת ההזדקנות (אנטי אייג'ינג) של תמצית מיץ הלימון הטבעי בקרם מסירה קמטים קיימים ומונעת היווצרותם. הקרם מכיל רכיבים ביו-אקטיביים בריכוזים גבוהים בשילוב מתוחכם הנקלטים במהירות ובקלות ומתאימים לכל סוגי העור.
השימוש בחומרי בסיס מיוחדים ורכיבים ביו-אקטיביים באיכות הגבוהה ביותר בקרם הוא זה שמאפשר את הפעילות המדהימה של נוסחת הקרם ומבדיל אותו מהמוצרים המתחרים.

נוסחה זו לא רק מבהירה את צבע העור הכללי של הפנים, היא גם מבהירה צלקות ישנות, צלקות מפצעי בגרות (אקנה), עור כהה בבית השחי, עור כהה באיזורי המפשעה, סימני מתיחת העור, נמשים וכתמי לידה. הקרם מבהיר סימני כוויה קטנים וגדולים, מבהיר עור כהה באיזורים הפנימיים של הירכיים והישבן, מבהיר צבען של הפטמות, מבהיר ומסיר כתמי גיל, מלזמה (כתמי הריון), כתמי כבד, כתמי שמש, כתמי שיזוף, כתמים כהים אחרים, מבהיר מפרקים כהים, ברכיים, פרקי אצבעות, קרסוליים כהים וסוגים שונים של היפר-פיגמנטציה. קרם ההבהרה - EverBright יעיל מאוד להבהרה כללית של עור כהה ומקנה גוון בהיר ואחיד לעור הפנים והגוף.
? כתמי כבד, כתמי שמש וכתמי גיל: רוב הנשים מזועזעות כאשר הן מתחילות לפתח סימני הזדקנות אלה על עור פניהן. למרבה הצער, כתמי עור אלה מאוד שכיחים ואם לא מטפלים בהם בזמן, חלה בהם החמרה עם הגיל ועם חשיפה לשמש.
? היפר-פיגמנטציה: כאשר הגוף מייצר יתר מלנין באיזורים מסויימים – כתמים כהים ומכוערים עלולים להופיע על העור באותם האיזורים. בעיה זו נקראת היפר-פיגמנטציה. חשיפה לשמש יכולה לגרום ואף להחמיר בעיה זו. הריונות, מצבי בריאות מסויימים וסוגי תרופות שונים אף הם קשורים להיפר-פיגמנטציה.
? מלזמה: זהו סוג ספציפי של היפר-פיגמנטציה האופייני בזמן ההריון, המופיע לעיתים קרובות על עור הפנים כצבע חום כהה הדומה לכתם שיזוף.

כיצד פועל קרם - EverBright להלבנת העור והבהרת כתמים?
הגורם האחראי לצבע העור שלך הוא פיגמנט הנקרא מלנין. פיגמנט זה נוצר באברונים ציטופלאזמיים יעודיים הנקראים "מלנוזומים". בתוך המלנוזומים מתרחשת פעולת המרה אנזימטית ההופכת את חומצת האמינו "טירוזין" לפיגמנט המלנין – תופעה המתרחשת הודות לאנזים הנקרא "טירוסינז" אשר משמש כזרז התהליך.
באיזורים כהים בעור, המלנוזומים נמצאים בריכוזים גבוהים מן הרגיל ופעילותם מוגברת בהרבה מאשר שאר האיזורים בגוף בהם הריכוז והפעילות של המלנוזומים נורמאלי למדיי.
מטרת הקרם היא לפעול ביעילות כנגד התרחשות תהליך זה במספר מישורים כדי להתמודד עם פעילותם המואצת של המלנוזומים ועם האנזים טירוסינז גם יחד.
הקרם מאט את תהליך ייצור המלנין ומאפשר השלת הצטברויות תאי עור מתים – פעולה זו מזרזת ייצור תאים חדשים ותוצאותיה ניכרות בהבהרה מהירה ויעילה של כתמי עור. תוצאות טובות יתקבלו אצל חלק מהמשתמשים כבר בתוך 5 ימים, כאשר רוב המשתמשים יראו תוצאות הבהרה נהדרות בין 7-14 יום. ישנם גם כאלה אשר יראו שינוי משמעותי בצבע, גוון ואיכות העור בתוך 3-4 שבועות. אצל בעלי גוון עור כהה מאוד התהליך יהיה קצת ארוך יותר והם יוכלו לראות שיפור דרמטי בהבהרת העור בתוך 4-6 שבועות.
מאחר וקרם EverBright לא מכיל מי חמצן, חומרים משמרים ממשפחת הפראבנים ורכיבים מזיקים אחרים, ניתן להשתמש בו ברציפות על בסיס יומי (בוקר וערב) בבטחה.

ברקוד: 7290011746575