פטמה בזרימה מהירה Closer To Nature שלב 3 6m+

פטמות בזרימה מהירה- נקראות גם פטמות שלב 3. מתאימות בדרך כלל מגיל 6m+ ומאפשרות זרימה חופשית יותר של הנוזל. מתאימות לחלב אם, מים ותמ"ל.

לתיאור המלא >
  • 2 יחידות
  • ‏19.55 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏44.90 ₪ מחיר באתר ‏39.10 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

פטמות סיליקון רך Closer To Nature

פיטמת השד עטורת הפרסים שלנו אהובה על אימהות ותינוקות- קלה להברגה ונעילה, בעלת תחושה טבעית וקרובה יותר למגע עור ומחקה את הגמישות והתנועה הטבעית של שד האם להאכלה נוחה. 

-דמוי שד

פיטמת סיליקון רכה ייחודית, בעלת תחושב קרובה יותר למגע עור ומתגמשת כמו שד האם להאכלה נוחה ותומכת במעבר מהנקה להנקה בבקבוק

-אנטי-קוליק

פטמה בזרימה מהירה Closer To Nature שלב 3 6m+

מנגנון האנטי-קוליק כולל שסתום אנטי-קוליק המפחית זרימת אוויר מיותרת, כך שהקטנטנים בולעים יותר חלב ופחות אוויר, ומונעים תסמינים של קוליק. בנוסף לשסתום הרגיש של הבקבוק, צוואר הבקבוק הרחב מעודד את פעולת ההאכלה האינטואיטיבית של תינוקך.

-קצבי זרימה שונים

פטמות הבקבוק של Closer to Nature זמינות במגוון קצבי זרימה שונים כדי לעמוד בקצב של התינוק הגדל שלך: זרימה מהירה, זרימה בינונית, זרימה איטית, זרימה איטית במיוחד וזרימה משתנה. כל תינוק הוא שונה ולכל אחד ואחת מתאים משהו אחר, אך כבסיס אנו מציעים מדריך – פיטמה בזרימה איטית ליילודים 0+ חודשים, פיטמה בזרימה בינונית לתינוקות מגיל 3+ חודשים וזרימה מהירה לתינוקות החל מ- 6+ חודשים. פטמות Closer to Nature® תואמות רק לבקבוקי Closer to Nature®.

-ללא BPA

פטמות בקבוקי התינוקות של טומי טיפי Tommee Tippee הן 100% ללא BPA לשקט נפשי מוחלט.

-אביזרים Closer To Nature

בקבוקי Closer To Nature מגיעים במגוון צבעים, גדלים (150 מ"ל, 260 מ"ל, 340 מ"ל) ותואמים לכל הפטמות של Closer to Nature®, כך שניתן לשמור את גוף הבקבוק ולהתאים את זרימת החלב עם התפתחות ילדיך. אנו מציעים קצבי זרימה שונים כדי לעמוד בקצב הדרישה של תינוקך.

*אנו ממליצים להחליף את פטמות הבקבוקים כל חודשיים וכדאי להחליף אותם מיד אם הם פגומים או חלשים.

*מבוסס על מחקר משנת 2021 של 524 הורים שמשתמשים בבקבוקי טומי טיפי.

* כנס אימהות Made For Us מרץ 2023.

*95% מהאימהות דיווחו שהתינוק שלהן קיבל את פטמת הסיליקון הרכה והוא נבחר כבקבוק מספר 1 בקרב אימהות למעבר בין שד לבקבוק!

טומי טיפי מחדשת את ניראות מוצריה אחת לתקופה, ייתכנו שינויים בניראות האריזה אך אין שינוי בתכונות המוצר.

 

תכולה:

2 יחידות

ברקוד: 5010415211248