בדיקות אנטיגן מהירות לקורונה COVID-19 - קיט 20 בדיקות ™GenSure

בדיקה מהירה - תוצאות בתוך 15 דקות.

באישור משרד הבריאות.

ללא צורך במרשם.

20 יחידות בערכה.

לתיאור המלא >
  • 20 יחידות
  • 8.00 ₪ ליח'
מחיר רגיל 299.90 ₪ מחיר באתר 159.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

בדיקות אנטיגן מהירות לקורונה COVID-19 - קיט 20 בדיקות - ™GenSure

בדיקת ™GenSure הינה ערכת בדיקת אנטיגן מהירה ל-19-COVID הפועלת בטכנולוגיית אימונוכרומטוגרפיה ומבוססת על עקרון של שיטת הסנדוויץ המיועדת לזיהוי איכותני של אנטיגן החלבון הנגיפי (N) מתוך 2-SARS-CoV הנמצא בדגימות הנלקחות ישירות מתוך חלל האף האנושי באמצעות מטוש. הבדיקה מוגבלת לשימוש על דגימות בני אדם בלבד.

התוצאות הן לזיהוי אנטיגן החלבון הנגיפי (2-SARS-CoV), האנטיגן ניתן לזיהוי באופן כללי בדגימות הנלקחות מדרכי הנשימה העליונות במהלך השלב האקוטי של ההדבקה. תוצאות חיוביות מצביעות על הימצאות אנטיגנים ויראליים, אבל קורלציה קלינית עם ההיסטוריה של המטופל ונתונים דיאגנוסטיים נוספים הינה הכרחית על מנת לקבוע את מצב ההדבקה. תוצאות חיוביות לא שוללות נוכחות של חיידקים או ווירוסים נוספים. הגורם שזוהה אינו בהכרח הסיבה המובהקת למחלה.

יש להתייחס לתוצאות שליליות בתור תוצאות משוערות ולאשר אותן על ידי בדיקה מולקולרית, במידת הצורך, עבור ניהול מטופלים. תוצאות שליליות לא שוללות נוכחות 19-COVID ואין להשתמש בהן בתור הבסיס היחיד לטיפול או לקבלת החלטות לניהול מטופלים, כולל החלטות הנוגעות לבקרת הדבקה. יש להתייחס לתוצאות שליליות בהקשר לחשיפות האחרונות של המטופל, ההיסטוריה שלו והנוכחות של תסמינים קליניים התואמים ל-19-COVID.

בדיקת ™GenSure אנטיגן מהירה ל-19-COVID מיועדת לשימוש על דגימות בני אדם בלבד.