ג'ינסנג אדום

ג'ינסנג אדום (90 כמוסות) - פוקה Pukka, מעניק אנרגיה, מגביר חיוניות, מחזק את כוח החיים (צ'י) ומשפר את ביצועי הגוף ותפקוד החשיבה לתיאור המלא >
  • 30 כמוסות
  • 5.63 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 199.00 ₪ מחיר באתר 169.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ג'ינסנג אדום (30 כמוסות) - פוקה Pukka 

מעניק אנרגיה, מגביר חיוניות, מחזק את כוח החיים (צ'י) ומשפר את ביצועי הגוף ותפקוד החשיבה

הג'ינסנג האדום (Panax ginseng) הִנו צמח מרפא המסייע

  • לעמוד במצבי לחץ
  • לחזק את עמידותו של הגוף בפני מחלות ומתחים
  • לאפשר לגוף לעמוד בפני האתגרים של חיי היומיום
  • לעודד עוצמה ועמידות במהלך תקופות קצרות וארוכות הרוויות במתחים
  • להפחית את העייפות הנפשית והגופנית ולהגביר את החיוניות 
  • להגביר את כוח השרירים וההתאוששות לאחר אימון גופני 
  • מומלץ במיוחד במקרים של בעיות בזקפה, ספירת זרע נמוכה ולהגברת האנרגיה המינית 

זהו גם שיקוי נהדר לקשישים לשם אריכות ימים. השם "Panax" מקורו מהמילה "panacea", שמשמעותה היא "ריפוי לכול" ומשקפת מגוון רחב של השפעות ריפוי. הג'ינסנג אכן הִנו מרפא-כול.
הג'ינסנג של פוקה מקורו בשורשים בני 6-5 שנים, להשגת יכולת מיטבית. החומרים הפעילים משורשי ג'ינסנג מלאים ולא מזנבות השורשים, שעלולים להיות מעוררים יתר על המידה. ליבת שורש ג'ינסנג מרגיעה משקמת ומעוררת.

מפחית את העייפות הנפשית והגופנית ומגביר את החיוניות. מגביר את כוח השרירים וההתאוששות לאחר אימון גופני. מדובר בשיקוי בעל ערך הן למי שפעילים ביותר והן לקשישים שבינינו. מאריך את שלב התע"מ (תנועות עיניים מהירות - REM) בשינה, כלומר את השלב שבו חולמים, החיוני ביותר לחידוש ושיקום של רקמות ולבריאות הנפשית שלנו. שורש עוצמתי זה מושך את האנרגיה פנימה ומחזק את ליבת הגוף, תוך שהוא תורם לעיכול, למערכת הנשימה ולאנרגיית הרבייה.
הג'ינסנג הוא שיקוי מחדש הן למערכת הרבייה הגברית והן למערכת הרבייה הנשית. הוא יכול לשפר את החיוניות המינית הן אצל גברים והן אצל נשים. הוא מומלץ במיוחד במקרים של בעיות בזקפה, ספירת זרע נמוכה ולהגברת האנרגיה המינית אם זו נפגעה עקב תשישות של העצבים או מחלה ממושכת ומתח. הג'ינסנג מסייע לזרימת הדם לעבר אברי הרבייה.

מינון:
2-1 קפליות, עד 3 פעמים ביום, עם מים או מיץ אלוורה אורגני של פוקה, לפני הארוחה.

התוויות נגד:
מומלץ להיוועץ עם מומחה לריפוי טבעי אם נוטלים תרופה לדילול הדם כגון וורפארין או הֶפָּרין, או אם משתמשים בדיגוקסין, בתרופה להורדה של רמת הסוכר בדם, או בתרופה נגד דיכאון. זאת, מאחר שהוכח כי פעולתו של הג'ינסנג מתנגשת עם זו של התרופות הנ"ל.

זהירות:
היזהרו במצבים של עודפי פיטה, חום מוגבר, זיהומים קשים, יתר לחץ דם, כאבי ראש, דימום וסתי חזק. אין להשתמש בג'ינסנג בזמן היריון. אין ליטול אותו עם קפאין. הפסיקו ליטול אותו אם סובלים מכאבי ראש, סחרחורות, פעימות לב מואצות או החמרה של נדודי שינה.