גרין באלאנס

גרין באלאנס (90 כמוסות) - ד"ר גרין לרכישה כעת באתר ביו-גאיה, האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
 • 90 כמוסות
 • 1.66 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 219.00 ₪ מחיר באתר 149.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
גרין באלאנס (90 כמוסות) - ד"ר גרין

          10 עובדות על גרין באלאנס:
 1. גרסיניה קמבוג'יה הינו צמח בעל סגולות מוכרות ברפואה המערבית ובמסורת המזרח הרחוק כבר אלפי שנים. הוא מטפל במצבי עצירות כרונית, בהורדת רמות כולסטרול רע ושומנים.
 2. בגרסיניה חומצה הידרוקסי- ציטרית (HCA) אשר תפקידה הוא עיכוב פעולת הפיכת פחמימות לשומנים, דיכוי תיאבון והאצת קצב חילוף החומרים בגוף. את הצמח יש לצרוך למשך תקופה ארוכה, הוא משפיע בהדרגה ולאחר שימוש של מספר חודשים ניתן לחוש בהבדל.
 3. מחקרים מדעיים מראים כי שימוש לטווח ארוך בעלי צמח הג'ימנמה מפחיתים את רמות הסוכר בדם ועשויים לסייע בנטרול הטעם המתוק בפה.
 4. החומר הפעיל האחראי לכך נמצא בחומצת הג'ימנמיק שפועל כמווסת וכתחליף לסוכר.
 5. חומצת הג'ימנמיק משמשת כרכיב פעיל במחקרים על סוכרת.
 6. החומצה זוהתה כמפחיתה רמות סוכר וחומצות אמינו במעיים. מחקר שבוצע משנת 2005, הראה שינויים הפיכים ולגידול ברמות אינסולין וסידן בתאי בטא. ממצאים אלו מציעים כי מרכיבי הצמח מסייעים במעבר האינסולין אל תוך התא.
 7. בשונה מצמחים רבים אחרים, הג'ימנמה זוכה לחיבוק גם מהקהילה המדעית, שמצאה ראיות ליעילות של הג'ימנמה בטיפול בסוכרת, שומנים בדם וכולסטרול רע.
 8. קונג'אק (Konjac) הינו צמח עתיר סיבים תזונתיים ודל קלוריות, המצוי במערב אסיה, באזורים המאופיינים באקלים סאב-טרופי חם או טרופי לחלוטין.
 9. סיבים התזונתיים המצויים בשפע בשורש צמח הקונג'אק מסייעים לשיפור, הסדרת והמרצת פעילות המעיים ומערכת העיכול כולה.
 10. היכולת של סיבי הקונג'אק לאזן את רמות הסוכר והשומן בדם תורמת לשמירה והגנה על הלבלב, וכן לשיפור מצב הרוח הכללי. שילוב סיבי קונג'אק בתזונה היומיומית לצד כל מזון שהוא למעשה מוריד את הערך הגליקמי שלו. הדבר יעיל בייחוד להאטת ספיגת הקלוריות ממזונות עתירי פחמימות.
   
כיצד מסייע הגרין באלאנס לירידה במשקל?

יכולתו של הגרין באלאנס להאיץ, לזרז ולקדם תהליכי הרזיה והורדה במשקל הגוף טמונה בהרכבו, הכולל כאמור ריכוז גבוה במיוחד של סיבים תזונתיים מסיסים במים. הסיבים הספציפיים הייחודיים של שורש הקונג'אק הינם בעלי הקיבולת הגבוהה ביותר מבין שאר הסיבים המסיסים במים.

סיבי הקונג'אק הינם בעלי פוטנציאל התרחבות של עד פי 17 מגודלם כאשר מצויים בסביבה מימית, כמו זו הקיימת בקיבה ובמערכת העיכול בגוף האדם. במהלך עיכול הקונג'אק, הסיבים מתנפחים ותופסים מקום רב בקיבה, באופן הגורם להפחתת אותות הרעב הפיזיולוגיים במוח. התוצאה היא הפחתת תחושת רעב, דיכוי התיאבון, והקניית תחושת שובע לזמן ממושך יחסית.

סיבי קונג'אק סופחים וסופגים שומנים, ובכך מונעים את הצטברותם בגוף. כתוצאה מכך, כמות מועטה יותר של קלוריות נספגת בגוף בתהליך העיכול. הצמח מכיל גם רכיבים משתנים, המביאים לסילוק עודפי נוזלים מהגוף. מחקרים מהעת האחרונה מצאו כי אנשים הצורכים סיבי קונג'אק על בסיס קבוע נהנים מירידה ניכרת ומשמעותית במשקל והרזיה מהירה יותר, ביחס לאנשים אשר אינם משתמשים בצמח.

מהם יתרונות הגרין באלאנס?

יתרונותיו המרכזיים של הגרין באלאנס הינם היותו עשיר בסיבים תזונתיים במים מחד, ומאידך אינו מכיל קלוריות. כלומר, פעילות הגרין באלאנס להרזיה הינה כפולה – מצד אחד הפחתת תחושת רעב והגברת תחושת השובע, ומצד שני הורדת כמות הקלוריות והאינדקס הגליקמי של המזון שנצרך ומתעכל בגוף. צריכת גרין באלאנס הינה דרך טבעית ובטוחה להורדה במשקל, הסדרת פעילות העיכול ואיזון רמות סוכר ושומנים בדם.


תכולה: 90 כמוסות צמחיות