שמן ג'וניפר ערער

מרגיע, מחזק את הערכת העצבים, אנטי דיכאוני, מטהר דם- מסלק פסולת ורעלים ממחזור הדם, יחד עם שמן מנתה מטהר את מערכת הלימפה ופותח קשריות לימפה, משתן, מחטא את דרכי השתן- לטיפול בדלקות בדרכי השתן לתיאור המלא >
  • 10 מ"ל
  • ‏43.90 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏63.00 ₪ מחיר באתר ‏43.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן ג'וניפר – ערער (10 מ"ל) - עומר הגליל

JUNIPERUS COMMUNIS
מקור השמן – סיביר, קנדה, צפון אירופה, צרפת, יוגוסלביה, ספרד.
מרכיבים פעילים – benzyl acetate, linalol, phenylacetic acid, benzyl alcohol, farnesol, methyl anthranilate, cisjasmone, methyl jasmonate.
שיח ירוק עד בעל פירות עגולים קטנים ושחורים, את השמן האתרי מפיקים מהפירות ע"י זיקוק בקיטור השמן האתרי מופק בעיקר בצרפת ויוגוסלביה.
זהו שמן רב גוני ושימושי מאוד ברפואת הצמחים. הוא מחזק כללי לגוף ולכן עוזר לטפל במצבי תשישות ועייפות הנובעים בעיקר מעודף רעלים במחזור הדם, מרגיע, מחזק את הערכת העצבים, אנטי דיכאוני, מטהר דם- מסלק פסולת ורעלים ממחזור הדם, יחד עם שמן מנתה מטהר את מערכת הלימפה ופותח קשריות לימפה, משתן, מחטא את דרכי השתן- לטיפול בדלקות בדרכי השתן, אבנים בכליות, משחרר עודף חלבון בשתן- מחקרים הראו כי שמן הג'וניפר מגדיל את בנפרונים של הכליה ועל ידי כך מאפשר שחרור רב יותר של פסולת, השינוי אינו פתולוגי וחוזר לקדמותו לאחר הפסקת השימוש. שמן יעיל לטיפול בתחורים, מפחית רמות סוכר בדם, משחרר צילוליטיס, מוריד בצקות, מאזן את כמות הדימום בוסת, מסייע לטפל בהיעדר וסת או דימום וסתי מועט. מסייע לטפל בארטריטיס, גאוט, ראומטיזם. מעורר תיאבון ולכן נהוג לשתות ג'ין(משקה המופק מצמח הג'וניפר) וטוניק כאפריטיף.

תכולה: 10 מ"ל

ברקוד: 7293738625376