מלילאקס מיקרו-חוקן לילדים

מיקרו חוקן חדשני מבוסס דבש - פשוט, נוח ויעיל, עם זמן פעולה מהיר. לשימוש מגיל 0!

לתיאור המלא >
  • אביזרים ומכשירים רפואיים
  • 1 יחידות
  • ‏7.90 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏12.90 ₪ מחיר באתר ‏7.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

מלילאקס מיקרו-חוקן לילדים | Melilax

מיקרו חוקן עם Promelaxin לילדים - פעולה כפולה 

ממריץ את פעולת המעיים מבלי לגרות לגירוי ומגן על רירית פי הטבעת, באמצעות פעילותו האנטי דלקתית.

 

מלילאקס מתווה לטיפול בעצירות, כשהיא מלווה ברגישות יתר של המעיים (לדוגמא, מעי רגיז), פיסורה או טחורים.

המוצר ממריץ את פעולת המעיים ומפחית את תחושת האי נוחות, הגירוי והדלקתיות הנגרמת על ידי עצירות.

מלילאקס הינו האלטרנטיבה הטבעית היחידה, אשר מתאימה לילדים מגיל 0!

 

כל יחידת מיקרו חוקן מתאימה לשימוש חד פעמי וסטרילי, לא מכילה גליצרין ולא מייצרת תופעות לוואי.

 

הוראות שימוש: יש לפתוח את המיקרו-חוקן ביד אחת על ידי הסרת מכסה הבטיחות של הצינורית:

-יש להחזיק ביד אחת את הטבעת הלבנה מעל הבקבוק הלחיץ,

-ביד השניה יש לכופף את מכסה הצינורית עד להשתחררותו מהטבעת.

1. יש להסיר את מכסה הצינורית.

2. יש למרוח מספר טיפות של המוצר באיזור שסביב פי הטבעת ולהכניס בעדינות את הצינורית לתוך פי הטבעת.

3. יש ללחוץ את כל הבקבוק הלחיץ של המיקרו-חוקן; ולאחר מכן להמשיך ולהחזיקו לחוץ עד שהצינורית הוצאה לחלוטין, למניעת שאיבת המוצר בחזרה.

 

אזהרה: לא לשימוש במקרה של רגישות יתר או אלרגיה לאחד המרכיבים או יותר. אם העצירות ממשיכה, נא להתייעץ עם רופא כדי לשלול בעיות רפואיות אחרות. המיקרו-חוקן מיועד לשימוש חד פעמי בלבד ואין לעשות בו שימוש חוזר גם כאשר המינון הוא חצי מנה בלבד; לדוגמא, בשימוש לפעוטות. תאריך התפוגה מתייחס למוצר שלא נעשה בו כל שימוש ושאוחסן כהלכה. 

 

תכולה: 1 יחידה, 1 מיקרו חוקן של 5 גרם עם מכסה צינורית לתינוקות וילדים.

 

ללא גלוטן

 

מלילאקס לילדים מיקרו חוקן 5 גרם ABOCA

יש תופעה עליה לא מדברים לעיתים קרובות ואנחנו כאן כדי לספר לכם כי אתם ממש לא ההורים היחידים ששואלים את עצמם שאלות בנושא. עצירות קשה אצל ילדים וטיפול באמצעות חוקן בקרב פעוטות, היא תופעה שכיחה הרבה יותר ממה שאתם בכלל יכולים להעלות על דעתכם. בערך עשרה אחוזים מכלל התינוקות והילדים יגיעו לבדיקה אצל רופא הילדים, בטענה על עצירות ברמה כזו או אחרת. חשוב לציין, בראש ובראשונה, כי לא מדובר על מחלה, אלא על סימפטום. חשוב לזכור כי יש דרכים לטפל בבעיה וכי אתם ממש לא מתמודדים עם זה לבד. במאמר הבא נדבר על היתרונות של מלילאקס לילדים מיקרו חוקן 5 גרם ABOCA , נעזור לכם לזהות עצירות אצל תינוקות וילדים ונסביר למה זה קורה. נדבר כמובן על שימוש במוצר לא רק בשביל לטפל בעצירות, אלא גם לצורך בירור רפואי. נדמה שיש הרבה עבודה לפנינו, בואו נתחיל.

מה זה חוקן ולמה הוא משמש

לפני שנדבר בהרחבה על צואה ועל פעילות המעיים, אנחנו רוצים לתת סקירה קצרה בנוגע לשימוש במוצר ולמטרות השימוש בו. חוקן זה סוג של 'פרוצדורה רפואית', אפשר לומר. כאשר, באמצעות צינור ושקית סטרילית, אנחנו מחדירים נוזל אל הרקטום, פי הטבעת, בדרך אל המעי הגס. יש שתי מטרות לשימוש בטכניקה הזו: הראשונה, לטפל במקרים של עצירות קשה, שתיים, השימוש בחומר יכול להיות בשביל להכניס 'חומר ניגוד' בשביל לקבל מידע רפואי, אשר יסייע באבחון מחלה או תופעה בה יש לטפל. כמובן, כאשר אנחנו מדברים על חוקן בילדים אנחנו ממש לא מדברים על טיפול הניתן בלי קבלת ייעוץ מרופא הילדים. חשוב לציין בנקודה הזו וגם בהמשך, כי כל האמור במאמר נועד לתת לכם ידע כללי ולא מהווה תחליף לליווי מקצועי של רופא מומחה.

כמה מילים על התפקיד של חוקן בתור חומר ניגוד

ההגדרה של 'חומר ניגוד' היא של חומר אותו אנחנו מכניסים, באופן אקטיבי, למערכות שונות בגוף, כדי שיהיה אפשר לקבל אבחנה מבדלת מדויקת להמשך הטיפול. למשל, לעיתים, בבדיקת CT לבטן ולאגן, בקרב מבוגרים, ינתן יוד בשתיה, בשביל שישמש בתור חומר ניגוד, כך שהגורם הרפואי יצליח לפענח את התמונה היטב. כמובן, כאשר אנחנו מדברים על השימוש בחומר ניגוד, אנחנו מדברים על שימוש בחומרים שלא מזיקים לגוף, אלא, רק מאפשרים לאנשי המקצוע לחוות את דעתם המקצועית מתוך ניתוח של תמונה ברורה ככל הניתן. יש מקרים בהם נראה מחלות דלקתיות במעי הגס וברקטום בקרב ילדים, כאשר שימוש בחוקן מאפשר לרופא המומחה, לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לצורך הטיפול.

מה הגורמים להתפתחות עצירות קשה אצל ילדים ותינוקות

כאמור, חוקן משמש גם בתור כלי טיפולי במקרים של עצירות קשה, בקרב מבוגרים וילדים. דיברנו על כך שבערך עשרה אחוזים מכלל הילדים, ידווחו בשלב זה או אחר על עצירות. כעת ננסה להבין, מה הגורמים שיכולים להוביל לכך.

תזונה לא מאוזנת

מערכת העיכול שלנו היא מערכת מורכבת, אשר תפקידה הוא לקחת את המזון אותו אנחנו צורכים ולפרק אותו לאבני בניין לצורך הפעילות השוטפת. בשלבים האחרונים של תהליך העיכול, מזון מגיע למעי הגס, אשר מפריד בין החומרים החיוניים לגוף לבין הפסולת ושאריות המזון שאינה נחוצה לגוף. תזונה דלה בסיבים, כלומר, כזו שאינה כוללת פירות וירקות, יכולה לגרום להתפתחות של צואה קשה ומועטה במעי הגס, כלומר, מדובר על צואה אותה הגוף לא יצליח לשחרר בקלות. מרבית הילדים הישראלים אוכלים פירות וירקות בדרך כלל, אבל, בכל זאת, זה נתון אליו כדאי להתייחס.

אחזקת יתר של צואה בקרב פעוטות וילדים בגילאים מבוגרים יותר

תופעה שכיחה היא של שליטה בסוגרים, המובילה להחזקת יתר של צואה, כך שהילד או הילדה, לא מצליחים להוציא 'קקי'. פעוטות בתקופת הגמילה, אשר מפתחים מודעות לגופם, יכולים להגיע למצב של שליטה עודפת בסוגרים ובמילה אחרת, מדובר על עצירות. ילדים ביסודי ובגן חובה, יכולים לפתח עצירות משום שהם מרגישים לא נוח להשתמש בשירותים של הגן או בית הספר. גם במקרה הזה, החזקת יתר של צואה מובילה להתפתחות של עצירות.  

איך נזהה עצירות קשה אצל ילדים

בגדול, בקרב ילדים בגיל הינקות, נראה מתן יציאות בין כמה פעמים ביום ועד לפעמיים בשבוע. אנחנו עדיין לא יודעים מה הגורמים לטווח רחב כל כך, אבל כל עוד התינוק שלכם נמצא בתוך התחום הזה, הרי שמדובר על מצב נורמלי. אגב, בדרך כלל תינוקות הניזונים מחלב אם, יעשו 'קקי' לעיתים תכופות יותר, לעומת מי שניזונים מתחליפים. חשוב לציין, כאשר אנחנו מדברים על עצירות בתינוקות, ההגדרה בדרך כלל לא מתייחסת למספר היציאות אלא, לאיכותן. אם אתם רואים צואה קשה ביחס לצואת תינוקות רגילה ואם אתם עדים לכאבים בעת מתן צואה, הרי שמדובר על עצירות ויש לפנות לטיפול רפואי.

במקרה של פעוטות בוגרים וילדים גדולים יותר, עצירות תתבטא ביציאות מעטות באופן יחסי, כאבים בעת מתן צואה, ירידה בתיאבון ולעיתים, בניסיון של הילד או הילדה 'להחזיק את הקקי בפנים'. גם במקרה הזה, כדאי לפנות לייעוץ רפואי. שימו לב, במידה ואתם מזהים קושי רגשי אצל הילד או הילדה, בנוגע למתן צואה, הרי שכדאי לפנות גם לקבלת ייעוץ בנושא הזה.  

מה היתרונות של חוקן לילדים

התפקיד של מליליאס לילדים מיקרו חוקן 5 גרם ABOCA, זה לעזור בשלב הראשוני, בדרך לטיפול יסודי בבעיה. בסופו של דבר, כפי שניתן להבין, עצירות קשה היא תוצר לוואי של כמה גורמים. החל בגורמים סביבתיים וכלה בתזונה לא מאוזנת. אגב, חשוב לזכור כי כל ילד הוא שונה ויש מי שניחנו במערכת עיכול חזקה יותר לעומת אחרים, להם מערכת עיכול רגישה. חוקן לילדים נועד לשחרר, בשלב הראשון, את מערכת העיכול, 'לנקות אותה', על מנת להפחית את כאב הבטן וכדי לעזור לילד להרגיש טוב יותר. המוצר הזה, במיוחד, פותח עבור ילדים. כך שהשימוש לא יעשה נזק לפי הטבעת, לרקטום או למערכת העיכול. כמובן, חשוב לקרוא את ההוראות בכובד ראש ולפעול בהתאם להנחיות המופיעות בעלון לצרכן. ילדים רגישים יותר ממבוגרים לפרוצדורות מהסוג הזה ויש לפעול בעדינות ורגישות.

אתם לא צריכים להישאר עם זה לבד

כאמור, התפקיד של המוצר הוא לשרת אתכם ולתת את התנאים לטפל בבעיה מהשורש. אין זה אומר כי אפשר להשתמש בחוקן לילדים לפני קבלת ייעוץ מרופא הילדים. אמנם, אנחנו יודעים, עצירות קשה אצל ילדים היא אירוע לא נעים בכלל, הרי בתור הורים, זה אף פעם לא קל, לראות את הילדים שלנו סובלים. אבל, אם אתם רוצים לשמור על בריאותם, חשוב לקבל מענה מגורם מקצועי, אשר יעזור לכם להבין הכל בצורה מסודרת.

להזמין חוקן לילדים בקלות ובלי כל מאמץ

אם אתם כבר נמצאים בתוך תהליך טיפול ואם אתם פשוט מחפשים את המוצר ולא רוצים לטרוח בניסיון להשיג אותו, אנחנו מציעים לכם להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהזמין את המוצרים הדרושים לכם. כל המוצרים המופיעים בחנות האונליין, מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בכל הדרישות הרגולטוריות.

ברקוד: 7290018942758