שמן אובליפיכה למאכל

שמן אובליפיכה למאכל (100 מ"ל) - ניה לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 100 מ"ל
  • 74.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר רגיל 115.90 ₪ מחיר באתר 74.00 ₪
אזל מהמלאי

שמן אובליפיכה (100 מ"ל) - OS+

שמן אובליפיחה בכבישה קרה למאכל

 

שמן אובליפיחה

בכבישה קרה, מאחה, משקם ומחדש רקמות.
עשיר בויטמינים, פלבנואידים וחומצות שומן.

הוראות שימוש:
לבליעה - 1 כפית פעמיים ביום
למריחה - על המקום הרצוי לפי הצורך


שמן האובליפיחה ידוע מזה שנים רבות הודות לסגולותיו הרפואיות הייחודיות. שמן האובליפיחה מכיל ריכוזים גבוהים של חומרים אנטי אוקסידנטים אנטי דלקתיים, ויטמינים, מינרליים, חומצות שומן חיוניות וחומצות אמינו. שמן האובליפיחה יעיל מאוד בשיקום תהליכי הזדקנות של העור, בשיקום ואיחוי העור.

מהן סגולות השמן?
שמן אובליפיחה הוא שמן עשיר מאוד,מכיל ריכוז גבוה מאוד של ויטמינים נוגדי חמצון כמו ויטמין E ו-Cחומרים אנטי דלקתיים, מינרלים, קרטנואידים המקנים לו את צבעו הכתום, חומצות שומן חיוניות, חומצות אמינו. זהו אחד השמנים היעילים ביותר בטבע, אם לא היעיל שבהם, בעיכוב תהליכי הזדקנות ברמה החיצונית והפנימית הודות לתרומתו הרבה באיחוי וחידוש רקמות שניזוקו.( אנטי אייג'ינג) הוא מתאים לשימוש חיצוני במריחה על העור וללקיחה פנימית דרך הפה כתוסף תזונה. בשימוש חיצוני השמן משקם רקמות שנפגעו, מאחה רקמות ומאיץ חידוש תאי עור. מסייע לטיפול בקמטים, צלקות, כתמים, פצעים, פטמות סדוקות, טחורים, תפרים, פטריות, אפטות בפה, נשירת שיער. בשימוש פנימי השמן מחדש ומשקם רקמות ריריות במערכת העיכול, מסייע לאיחוי כיבים (אולקוס), טחורים פנימיים, בעיות עיכול.

שמן האובליפיחה הוא בעל פיגמנטציה צהובה חזקה מאוד (זהו הקרטנואיד- החומר הפעיל בצמח) לכן יש להשתמש בו באופן נקודתי על מקום הבעיה בלבד. למריחה על עור הפנים או שטחי גוף גדולים מומלץ להשתמש במוצרים המכילים שמן אובליפיחה בריכוז המתאים למקום השימוש, כמו קרם פנים המכיל שמן אובליפיחה או שמפו עם אובליפיחה וכדומה.

שמן לבליעה: מומלץ לקחת כפית אחת פעמיים ביום על קיבה ריקה. ניתן להשתמש בו באופן קבוע כטיפול מונע לבעיות עיכול.

תוך כמה זמן ניתן לראות שינוי כתוצאה מהשימוש?
בשמן אובליפיחה, השינוי בעור הוא אינדיבידואלי בהתאם לבעיה ולזמן שעבר מרגע זיהוי הבעיה ועד הטיפול. בדרך כלל הגוף מגיע לאיזון ופועל בהרמוניה עם השמן כשבועיים מתחילת השימוש. לגבי פצעים, כוויות ואפטות בפה ההטבה חלה תוך ימים ספורים. לגבי מראה השיער, ההטבה מיידית.