שמן לעיסוי פרינאום בהריון Peri oil

עיסוי אזור הפרינאום במהלך ההריון עם שמן לעיסוי הפרינאום, עשוי לעזור להכין את הגוף ללידה. העיסוי נועד להרפות את השרירים האמורים להימתח במהלך הלידה כשהתינוק יוצא ובכך להפחית את הסיכוי לחתך חיץ או לקרעים בלידה.

פורמולה ייחודית, לשימוש משבוע 34, על בסיס שמן שקדים, קלנדולה ושמן נר הלילה, בתוספת תמציות שמנים של לבנדר, גרניום, אילנג אילנג, וטנג'רין החשובים להגמשת האזור ואפקטיביות מירבית של העיסוי. השמן מומלץ לריכוך והגמשת אזור החיץ, ולהפחתת הצורך בחתך חיץ. המוצר אינו מכיל שמן נבט.

 

לתיאור המלא >
  • 100 מ"ל
  • 79.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר קטלוגי 79.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן לעיסוי פרינאום בהריון Peri oil - בייבי טבע

עיסוי אזור הפרינאום במהלך ההריון עם שמן לעיסוי הפרינאום, עשוי לעזור להכין את הגוף ללידה. העיסוי נועד להרפות את השרירים האמורים להימתח במהלך הלידה כשהתינוק יוצא ובכך להפחית את הסיכוי לחתך חיץ או לקרעים בלידה.

פורמולה ייחודית, לשימוש משבוע 34, על בסיס שמן שקדים, קלנדולה ושמן נר הלילה, בתוספת תמציות שמנים של לבנדר, גרניום, אילנג אילנג, וטנג'רין החשובים להגמשת האזור ואפקטיביות מירבית של העיסוי.

השמן מומלץ לריכוך והגמשת אזור החיץ, ולהפחתת הצורך בחתך חיץ. המוצר אינו מכיל שמן נבט. 

אופן השימוש:

מומלץ לשימוש פעם ביום, עיסוי למשך 3-4 דקות בתנועה של U.

 

למה להעדיף את השמן הזה על פני השקדים?

שמן השקדים דל מבחינת המרכיבים שלו, ולכן פרט לחשיבות שבעיסוי עצמו, לא תהיה לו תרומה גדולה להגמשה ולריכוך. קלנדולה ושמן נר הלילה הם שמני בסיס הידועים כשמנים מצוינים לכל הקשור לטיפוח וטיפול בעור, נחשבים כאנטי דלקתיים ונר הלילה טוב במיוחד להגמשת רקמות והכנת צוואר הרחם ללידה. הוא עשיר מאד, אנטי דלקתי ומומלץ לשימוש חיצוני בהריון ובלידה.

 

למה לא מומלץ להשתמש בשמן נבט חיטה לעיסוי פרינאום בהריון?

שמן נבט חיטה, בשל מרכיביו, מהווה מצע גידול אידיאלי לקנדידה ולכן אם יש "היסטוריה" של קנדידה, ההמלצה היא להימנע מהשימוש בו כמרכיב בשמן העיסוי לפרינאום.

 

איפה בדיוק יש לעשות את עיסוי הפרינאום?

בחלק התחתון של פתח הנרתיק.

 

האם מותר לבצע את העיסוי אם יש פטריה בנרתיק?

השמנים המרכיבים את הפורמולה ידועים כאנטי פיטריתיים ואנטיספטים, כך שלא אמורה להיות בעיה, בכל מקרה ממליצה להתייעץ איתי או עם מטפל מוסמך לפני השימוש.

 

איך לבצע את העיסוי ?

ודאי שידייך נקיות, ומצאי תנוחה נוחה בסביבה רגועה. ניתן לבצע את העיסוי בשכיבה או כשרגל אחת מורמת על דופן האמבטיה, האסלה או שרפרף בגובה מתאים. שפכי מעט שמן על האצבעות ועסי את האזור סביב הפרינאום ופתח הנרתיק. חשוב לשים לב לאזור האחורי התחתון. עסי מספר דקות בתנועה של U עד לקבלת תחושה קלה של מתיחה או עקצוץ. בפעמים הראשונות ניתן לעסות דקה שתיים ולעלות עד ל5 דקות לאחר שמבינים את הטכניקה והעיסוי נעשה פשוט יותר. אם את מרגישה נוח, בן/בת הזוג יכולים לבצע את העיסוי, במיוחד כשהבטן כבר גדולה והגישה נעשית קשה יותר.

 

למה מומלץ להתחיל לעסות בשבוע 34?

החישוב להשגת אפקטיביות מירבית, הוא 6 שבועות לפני התאריך המשוער.

 

תכולה: 100 מ"ל

100% טבעי, ללא חומרים משמרים. באישור משרד הבריאות

 

 

ברקוד: 7290010384075