פוספטידיל סרין 100 מ"ג

פוספטידיל סרין 100 מ"ג (60 כמוסות רכות) - Puritan's Pride, מסייע לתפקוד המוח, תומך בשמירה על בריאות המוח, מסייע לשמור על רמות פוספטידיל בגוף. לתיאור המלא >
  • כשר
  • 60 כמוסות
  • 1.67 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 122.20 ₪ מחיר באתר 99.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
פוספטידיל סרין 100 מ"ג (60 כמוסות רכות) - Puritan's Pride
Neuro-Ps (Phosphatidylserine) 100 mg

מסייע לתפקוד המוח.
תומך בשמירה על בריאות המוח.
מסייע לשמור על רמות פוספטידיל בגוף.

פוספטידיל מהווה חלק ממבנה התא ויש לו תפקיד מפתח בשימור תפקודים תאיים שונים. הוא נמצא באיברים שונים בגוף, אך ניתן למצוא אותו בכמויות גדולות יותר במוח, שם הוא תורם לתפקוד הקוגניטיבי. הגוף מקבל פוספטידיל ממקורות חיצוניים כגון מזון ותוספי תזונה. מכיוון שרמות פוספטידיל יכולות לרדת עם הגיל, הוספת פוספטידיל עשויה לסייע לתפקוד המוח ולתמוך בבריאותו. מחקרים מצביעים על כך שפוספטידיל עשוי לשפר זיכרון באנשים עם ירידה בתפקוד קוגניטיבי. קומפלקס פוספטידיל סרין של Puritan's Pride מגיע בצורת כמוסות רכות המכילות פוספטידיל סרין במינון 100 מ"ג.

תכולה:
60 כמוסות רכות,

כל כמוסה מכילה: קומפלקס פוספוליפיד 500 מ"ג from Soy Lecithin, המכיל: פוספטידיל סרין 100 מ’’ג

רכיבים: קומפלקס פוספוליפיד, חומר מקריש (ג’לטין), חומר הלחה (גליצרין צמחי), צבעי מאכל (קרמל טבעי, טיטניום דיאוקסיד), זיגוג.

לא מכיל: צבע מאכל, ממתיקים מלאכותיים, חומרים משמרים, סוכר, עמילן, חלב, לקטוז, גלוטן, חיטה, שמרים, דגים, נתרן.

אופן השימוש במבוגרים:
כמוסה אחת, 3 פעמים ביום. עדיף עם הארוחה.

אזהרות: נשים בהריון, מניקות, אנשים העומדים לפני הליך רפואי או כירורגי, ואנשים הנוטלים תרופות מרשם, כולל נוגדי קרישה (מדללי דם) – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. במקרה של תופעות לוואי לא רצויות, יש להפסיק את השימוש ולפנות לרופא.

כשרות: כשר פרוה, כשרות K