פלנטור 39 פיטו קפאין טוניק

פלנטור 39 פיטו קפאין טוניק (200 מ"ל) - Plantur 39, לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 200 מ"ל
  • 29.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר רגיל 65.00 ₪ מחיר באתר 58.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

פלנטור 39 פיטו קפאין טוניק (200 מ"ל) - Plantur 39

לנשים מגיל 40 ואילך
נוזל קפאין לחיזוק סיב השערה, להגנה על השיער ולטיפול בשיער דליל

לפני גיל המעבר, השיער שלך מוגן הודות לרמות גבוהות של ההורמון הנשי אסטרוגן. במהלך גיל המעבר ואחריו, רמת האסטרוגן בגוף יורדת בהדרגה והשפעתו של ההורמון הגברי טסטוסטרון הופכת חזקה יותר. כתוצאה, השיער הופך דק יותר, חלש ודליל יותר. הקרקפת הופכת גלויה וקו השיער נסוג.

במחקרים מדעיים הוכח כי קפאין משפיע על הקרקפת ועל סיב השערה, מגן על השיער ומסייע בטיפול בשיער דליל. הקפאין שבנוזל זה חודר לזקיקי השערה תוך 2 דקות בלבד ובכך מחזק את סיב השערה, מגן על השיער ומסייע בטיפול בשיער דליל. מרכיבים צמחיים יסייעו בהגנה על הקרקפת ויתמכו בפעילותה התקינה.

הוראות שימוש: השתמשי בפיה הצרה בכדי להחדיר את הנוזל מבעד השיער עד הקרקפת ועסי קלות. יש לחזור על הפעולה מדי יום. אין לשטוף את השיער לאחר השימוש בנוזל. אפשרי לנוזל לחדור היטב לקרקפת לפני סירוק ועיצוב השיער. לתוצאות אופטימליות, השתמשי בנוזל לאחר החפיפה בעזרת פיטו-קפאין שמפו מסדרת Plantur 39. מתאים לכל סוגי השיער.

תכולה:
200 מ"ל