ריכוזון טק

תרכובת סינרגטית המכילה ג'ינקו בילובה, ג'ינסנג סיבירי ועוד, המגבירים את זרימת הדם למוח והיכולת הקוגניטיבית. משפרת זיכרון וריכוז, מחזקת את אפקט הלימוד, ומסייעת לליקויי למידה. לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 11.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 85.00 ₪ מחיר באתר 59.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ריכוזון-טק
לשיפור אפקט הלמידה

תרכובת סינרגטית המכילה ג'ינקו בילובה, ג'ינסנג סיבירי ועוד, המגבירים את זרימת הדם למוח והיכולת הקוגניטיבית. משפרת זיכרון וריכוז, מחזקת את אפקט הלימוד, ומסייעת לליקויי למידה.

רכיבים: ג'ינקו בילובה, אספסת, נוני (מורינדה), גוטו-קולה, גווארנה ורוזמרין.
ניתן להשיג בכמוסות או בטינקטורה

גינקו בילובה Ginkgo Biloba :  זהו העץ העתיק ביותר בעולם. עלי הג'ינקו הם בין הנחקרים ביותר ויכולתם בשיפור הריכוז והקשב הוכחה מדעית במחקרים רבים. אופן עבודתם היא שיפור זרימת הדם וקליטת החמצן במוח.

אספסת   Medicago Sativa :  זהו צמח העשיר מאוד בכלורופיל וקרטונואידים. בנוסף מכיל מגנזיום, אשלגן, ויטמיני C,E,A,D,B, וחומצות אמינו.
ייחודו בפורמולה הוא בצורך לתת השלמה תזונתית לשיפור המערכת הקוגניטיבית.

מורינדה (נוני)  Morinda citrifolia  :
הנוני משמש כאימונוסטימולנט, מסדר פעילות של תאים, רגנרציה של תאים, מיקרוביאלי, אנטי דלקתי, מסייע להורדת לחץ דם, משכך כאבים ריאומטיים, וכאבי מחזור.
האלקלואיד קסרונין אשר מיוצר במעי הגס ומהווה את המרכיב העיקרי באנזים ברומלין- החשוב למערכת העיכול מצוי בנוני. הקסרונין הוא אשר מסייע להפעיל אנזימים בלתי פעילים, מסייע בהגדלת כמות הסרוטונין במוח, משפר את מערכת החיסון ע"י המרצה של תאי הרג ולכן גם משמש כאנטי סרטני. בנוסף מסייע לבעיות עיכול, עצירות, בעיות במערכת העצבים וכן לחבלות.

גוארנה   Paulinia Cupana : פרי טבעי הגדל ביערות האמזונס המכיל קפאין ותיאוברומין העוזרים לשמור על ערנות וריכוז.

רוזמרין  Rosmarinus Officinalis :  מוצאו מאגן הים התיכון, צמח זה מאיץ את זרימת הדם ואנטי אוקסידנט ולכן יעיל בהגברת זרימת הדם והחמצן למוח ומשפר תהליכי זיכרון וריכוז.