ספאטון בטעם תפוח - אריזה מוגדלת

ספאטון הינו תוסף ברזל המכיל מי מעיין עשירים בברזל - בטעם תפוח.

לתיאור המלא >
  • כשר
  • 42 יחידות
  • ‏2.50 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏169.90 ₪ מחיר באתר ‏105.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ספאטון בטעם תפוח | אריזה מוגדלת

ספאטון הינו תוסף ברזל המכיל מי מעיין עשירים בברזל. מקור המעיין הוא בכפר טרפיו (Trefriw) בהרי סנודוניה שבצפון ווילס, בריטניה.

ספאטון בטעם תפוח מכיל מי מעיין עשירים בברזל ורכז תפוחים. כל שקית של ספאטון תפוח מכילה מים המכילים 5 מ"ג ברזל אלמנטלי בהרכב ברזל סולפאט (ברזל דו ערכי) ותוספת של ויטמין C.

תכולה: 42 יח' שקיקים 

אופן השימוש:

מבוגרים וילדים מעל גיל שנתיים: שקית 1 ביום.

מומלץ לצרוך על קיבה ריקה.

ניתן להוסיף ספאטון לחצי כוס מים או מיץ (פרט למיץ ענבים אדומים) ולשתות מיד. בשל תכולת הברזל בספאטון, במידה ומערבבים עם מים, צבע המים עלול להשתנות.

היתרונות של ספאטון:

ספאטון אינו גורם לתופעות לוואי במערכת העיכול¹

מתאים לשימוש בקרב נשים בהריון, לאחר לידה ומניקות²

ספאטון מתאים לכל המשפחה, לשימוש מגיל שנתיים²

בספאטון אין ממתיקים מלאכותיים

מתאים לצמחונים וטבעונים

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים

 

*בהתאם לממצאי סקר אינטרנטי ייעודי של מכון ברנדמן בע"מ מחודש מרץ 2018 שבוצע בקרב נשים בהריון ולאחר לידה אשר נטלו תוספי ברזל במהלך ההריון או לאחריו.

**בהתאם לממצאי סקר של מכון ברנדמן בע"מ על המלצות על תוספי ברזל למטופלות שהן בהיריון או בתקופת הנקה בשנה האחרונה, שבוצע בדגימה משולבת באינטרנט ובטלפון בפברואר 2022 בקרב מדגם ארצי ומייצג של 70 גניקולוגים בישראל.

*** בהתאם לממצאי סקר של מכון ברנדמן בע"מ על המלצות על תוספי ברזל בשנה האחרונה, שבוצע בדגימה אינטרנטית בדצמבר 2022 בקרב מדגם ארצי ומייצג של 80 רוקחים בישראל.

תופעות לוואי מסוג Dyspepsia, על פי מדד GDSS, בנשים בשבועות ה-22-28 להריון, בהשוואה לפלצבו. בהתאם לממצאי המחקר McKenna, D., Spence, D., Haggan, S. E., McCrum, E., Dornan, J. C., & Lappin, T. R. (2003). A randomized trial investigating an iron‐rich natural mineral water as a prophylaxis against iron deficiency in pregnancy. Clinical & Laboratory Haematology, 25(2), 99-103.

נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים- יש להיוועץ ברופא.

ברקוד: 5000488303865