תחליב הגנה מהשמש +SPF50 לעור רגיל עד מעורב ללא בישום

היפואלרגני | נון קומודוגני | מתאים לעור רגיש | מתאים לפנים ולצוואר

לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • ‏17.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏119.90 ₪ מחיר באתר ‏89.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

תחליב הגנה מהשמש +SPF50 לעור רגיל עד מעורב ללא בישום - אוון AVENE

מועשר במים הטרמליים של אוון המרגיעים את העור ובקומפלקס ייחודי עם רכיבים נוגדי חמצון (אנטי-אוקסידנטים) להגנה מקסימלית על תאי העור. מכיל פורמולה ידידותית לסביבה. ללא סיליקון. פורמולה שנועדה למזער את הסיכון לתגובה אלרגית. מרקם התחליב אינו מורגש על העור, אינו שומני, אינו דביק, נספג במהירות תוך 3 שניות בלבד ומעניק לחות למשך 8 שעות. מעניק הגנה אופטימלית מקרני ה UVB - ו UVA וקרינת האור הכחול הגורמת לפיגמנטציה והזדקנות העור. מעניק לעורך אפקט מיידי של מראה מט ללא ברק.

היפואלרגני | נון קומודוגני | מתאים לעור רגיש | מתאים לפנים ולצוואר

הוראות שימוש: שימוש בכמות קטנה יותר מפחית משמעותית את ההגנה על העור. יש לחדש את השימוש בתחליב ההגנה בתדירות גבוהה כדי לשמר את ההגנה, במיוחד לאחר שחייה, הזעה או ניגוב במגבת. פורמולה שנועדה למזער את הסיכון לתגובה אלרגית. מכיל חלקיקי ננו. לפני החשיפה לשמש יש להשתמש עבור אדום בוגר בממוצע בכמות של 6 לחיצות על הפנים והצוואר. 

אזהרות: מומלץ להימנע מחשיפת תינוקות וילדים לשמש. חשיפה ממושכת לשמש מסוכנת. לשימוש חיצוני בלבד. מוצר זה מכיל חלקיקים בגודל ננו, המוצר מיועד לעור שלם לא לשימוש על עור מגורה ופצוע. לשימוש מעל גיל 3. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת להימרח שוב. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להפסיק את השימוש ברנע שמופיעים סימני גירוי. יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית , לדוגמא ברכב. יש להמנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. על מנת להגן היטב מפני קרינת השמש יש למרוח את התכשיר על העור לעיתים תכופות. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים.

ברקוד: 3282779402729