ספירולינה פלוס

ספירולינה (500 טבליות) - ד"ר גרין ספירולינה מסייעת ומטפלת בחסרים תזונתיים בגוף. בעקבות תזונה מערבית דלת ערכים תזונתיים היא משמשת תפקיד מפתח כתוסף חשוב בתפריט דיאטה, ויכולה לסייע לירידה במשקל.

לתיאור המלא >
 • בד"צ העדה החרדית ירושלים
 • כשר
 • כשר בד"צ
 • 500 כמוסות
 • 0.35 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 250.00 ₪ מחיר באתר 174.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
ספירולינה (500 כמוסות) - ד"ר גרין

ספירולינה מסייעת ומטפלת בחסרים תזונתיים בגוף. בעקבות תזונה מערבית דלת ערכים תזונתיים היא משמשת תפקיד מפתח כתוסף חשוב בתפריט דיאטה, ויכולה לסייע לירידה במשקל וכבסיס תזונתי כללי.

7 עובדות על ספירולינה:
 1. ההרכב והמבנה המיוחד של הספירולינה, אין לה שורשים או מערכת וסקולרית להזנה פנימית כמו צמחים אחרים, לכן קל לנו מאוד לעכל ולספוג אותה.
 2. לספירולינה יש סיבים תזונתיים השונים במבנה מזה של ירקות הגדלים באדמה.
 3. הספירולינה תורמת לחילוף החומרים שלנו.
 4. ספירולינה מכילה פי 10 יותר מינרלים וויטמינים מצמחים הגדלים על האדמה. הספירולינה עשירה בקלציום, מגנזיום, ברזל, יוד, אבץ וויטמינים מקבוצת B .
 5. ספירולינה עשירה בחומצות אמינו חיוניות, כלומר בחלבונים.
 6. לספירולינה היכולת לסייע באיזון מחדש של רמת החומציות בגופנו.
 7. ספירולינה מכילה יותר סידן מחלב פרה.

 

למה כדאי לצרוך ספירולינה?
הספירולינה השייכת לקבוצת הצמחים המיקרוסקופיים החיים במים. הספירולינה עשירה באופן מיוחד בחלבונים המכילים גם חומר אורגני טבעי בשם קרוטנואידים, ויטמינים, מינרלים וחומציות שומן חיוניות. לחומר הקרוטנאודים יש חשיבות רבה – זהו חומר שנמצא בצמחים בלבד ויש לו יכולות לספוג את אנרגיית האור שנחוצה לתהליכי הפוטוסינתזה בגופנו ואף להגן על הכלורופיל מפני נזקים. במילים אחרות לחומר הזה יש תכונות ויכולות אנטיאוקסידנטיות מעולות.

מומלץ לכל אלה שלא אוכלים כמות יומית מספקת של ירקות וחלבונים, לקחת ספירולינה במינון של עד 2000 או 3000 mg ביום. מעניין לציין שכמות כזאת היא שוות ערך ל- 34 גרם של חלבון לאדם שמשקלו הממוצע הוא 65 ק"ג.

נכון שקשה להאמין שכמות כל כך קטנה של ספירולינה יכולה להזין אותנו כמו דג או סטייק, אבל פה אנחנו נדרשים לשנות דפוסי חשיבה שקיבלנו מהסביבה ולאפשר לתובנות חדשות להיכנס פנימה.

רכיבים: אצת ספירולינה
הכמוסה: תאית
משקל כל כמוסה: 600 מ"ג ובתוכה:
אבקת אצת ספירולינה 500 מ"ג.

מתי כדאי לקחת:
מומלץ ליטול עם הארוחה.

מינון:
3-6 כמוסות ביום, עם הארוחה.

כשרות: בד"ץ מטעם העדה החרדית