סוואן זאו פלוס

סוואן זאו פלוס (50 מ"ל) - דרורת לטיפול במתח, סטרס, קושי להירדם התעוררויות מרובות, חרדה ודיכאון. לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה לתיאור המלא >
  • כשר
  • 50 מ"ל
  • 16.40 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 102.00 ₪ מחיר באתר 82.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

סוואן זאו פלוס (50 מ"ל) - דרורת

Suan Zao Drops

טיפול במתח, סטרס (מתח מתמשך), אינסומניה, קושי להירדם התעוררויות מרובות, חרדה ודיכאון.

הפורמולה Suan Zao Drops הינו תוסף תזונה חדשני, המתבסס על הפורמולה הקלאסית בתוספת שני מרכיבים צמחיים: רדיולה, ויתניה משכרת המעצימים את פעילותה של הפורמולה ומתאימים לעולם המערבי ולמתח של העידן המודרני.
 

תכולה:
50 מ"ל


אופן השימוש:
מינון יום:  10-20 טיפות, 2-3 פעמים ביום.

מינון לילה: 30 טיפות כחצי שעה לפני השינה.


הפורמולה בטוחה לשימוש יומיומי, גם בשילוב הטיפול התרופתי הקונבנציונאלי


זיזיפוס  Suan Zao Ren
ויתניה  Ashwagandha
פסיפלורה  passiflora somnifera
ליגוסטיקום  Chuan Xiong
פוריה קוקוס Fu Ling
אנהמרהנה  Zhi Mu
שוש קרח  Gan Cao

המוצר אינו מכיל: סוכר, שמרים, חיטה, גלוטן, תירס, מלח, צבע מאכל, חומרים משמרים, מרכיבים מן החי.

כשר בהשגחת הרבנות גליל תחתון


פירוט הרכיבים:
ויתניה משכרת – Withania Somnifera – Ashwagandha צמח זה מהחשובים ברפואה ההודית העממית (איור – ודה) ונחשב לג'ינסנג ההודי.
הויתניה נחשבת כצמח אדפטוגן כלומר משפר את העמידות ויכולת ההסתגלות של הגוף לשינויים ומשפיע על בלוטת האנדרנל דבר המסייע לטיפול במצבי סטרס ולחץ מתמשך. בשימוש פנימי הצמח מחזק במצבי תשישות פיזית ומנטאלית, דיכאון ומתח לאורך זמן. בשימוש חיצוני – הצמח מטפל בזיהומים בעור.
חלקי הצמח המשמשים לטיפול הינם השורש והעלים.
פסיפלורה  (שעונית) – passiflora somnifera עלי הפסיפלורה ידועים כמרגיעים את מע' העצבים, ומטפלים בהפרעות שינה. צמח זה נחקר מס' פעמים ומצא יעיל לטיפול גם במצבי חרדה. הצמח הנו בטוח לשימוש ולא ידוע על תופעות לוואי.
Suan Zao Ren זיזיפוס -  Sour Jujube Seed זרע תמר חמוץ, מוצאו מאיזורים חמים, ארצות ערב, אפריקה, הודו וסין. צמח זה נחשב ל"קיסר" בפורמולה. תפקידו העיקרי הוא טיפול באינסומניה, בעל השפעה מרגיעה. מטפל בחוסר שקט, דאגות, חוסר מנוחה הגורמים לאינסומניה בנוסף עוזר בוויסות לחץ הדם.
Chuan Xiong ליגוסטיקום -  Ligustici Wallichi צמח זה גדל בערבות סין. שורש הצמח , הינו בעל תכונה חשובה של הרחבת כלי הדם ושיפור זרימת הדם ולכן: א) משפר זרימה לעורקים הכליליים ובכך מפחית פלפיטציות ומועקה בחזה. ב) מסייע בזרימת הדם אל השרירים וכך מפחית את מתח השרירים בגוף.
Fu Ling פוריה קוקוס – Sclerotium Poria Cocos פטריה זו גדלה לצד עצי אורן עתיקים. פטריה זו ,בעלת תכונה של סילוק לחות וליחה מהגוף הגורמת לאי בהירות מנטאלית ועירפול נפשי. בנוסף עוזרת למצבי אינסומניה, עייפות וחוסר תיאבון.
Zhi Mu אנמרהנה – Anemarrhenae Asphodloides Rhizome צמח סיני זה בעל אופי מרגיע ומקרר ולפיכך, מטפל באי שקט, המלווה בתחושת חום, צמא ויובש.
Gan Cao שוש קרח – ,Glycyrrhizae Uralensis Radix צמח פופולארי ומוכר, בכל העולם,  גדל במקומות רבים, גם בארצינו. שמו בסינית ובלטינית : "העשב המתוק".חשיבותו בפורמולות הסיניות היא רבה ואף מוזכר רבות בספר הרפואה של הרמב"ם. רבות ניתן לכתוב על תכונותיו של הצמח, אך תיפקודו העיקרי בפורמולה זו הוא לאזן בין כל מרכיבי הפורמולה ולעזור בספיגה טובה יותר, של הפורמולה בגוף.