תחליב הגנה מפני השמש +SPF50 לתינוק

להגנה מקרני השמש UVA ו- UVB
תחליב הגנה משמש +50SPF עדין במיוחד לתינוקות, ללא בושם, המגן משני סוגיי הקרניים המזיקות UVA ו- UVB.
נוסחה ייחודית המבוססת על מסנני קרינה פיזיקליים וללא רכיבי ננו.

  • הגנה גבוהה מהשמש SPF50+ משני סוגיי הקרניים המזיקות UVA ו-  UVB.
  • מתאים לרחצה בים ושהייה בחוץ.
  • הקרם מועשר בויטמין E ובפנטנול המשמשים כנוגדי חמצון פעילים להגנה על העור מנזקי הסביבה ומרדיקלים חופשיים, הגנה חיונית במיוחד בעת החשיפה לשמש.
  • מסייע בהרגעת עורו העדין והאדמומי של התינוק.
לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • ‏15.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏79.90 ₪
אזל מהמלאי

מתאים לרחצה בים ושהייה בחוץ. הקרם מועשר בויטמין E ובפנטנול המשמשים כנוגדי חמצון פעילים להגנה על העור מנזקי הסביבה ומרדיקלים חופשיים, הגנה חיונית במיוחד בעת החשיפה לשמש.
מכיל תמצית שיבולת שועל, פרחי קמומיל, ביסבלול ואלוורה ברבדנסיס הידידותיות לעור התינוק ומסייעות בהרגעת עורו העדין והאדמומי.

* עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מ-UVA ו-  UVB

לתינוקות מגיל חצי שנה

אופן השימוש:

למרוח באחידות על עור הפנים והצוואר, כ- 15 דקות לפני היציאה מהבית. מתאים לשימוש יום-יומי. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת להימרח שוב.

אזהרות: 

יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת להימרח שוב. מומלץ להימנע מחשיפת תינוקות לשמש. לשימוש חיצוני בלבד, יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית.

טוב לאחר פתיחה 12 חודשים
ברישיון משרד הבריאות

ברקוד: 7290017012988