אומגה 980 פרו אריזת חיסכון

אומגה 3 במינון גבוה של 980 מ"ג באריזת חסכון של 120 כמוסות.

לתיאור המלא >
  • 120 כמוסות
  • 0.96 ₪ לכמוסה
מחיר קטלוגי 114.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אומגה 980 פרו אריזת חיסכון

אומגה 3 במינון הגבוה ביותר בישראל לכמוסה אחת!
עם ריכוז EPA כמעט פי 4 וריכוז DHA פי 2 ויותר בהשוואה לתוספי אומגה 3 הנפוצים בשוק. שמן דגים מרוכז באיכות הגבוהה ביותר, העומד בתקנים מחמירים ומיוצר בתנאים מתקדמים השומרים על איכות השמן ומניעת חמצונו. כמוסה אחת ביום! עם אומגה פרו 980 מרגישים טוב שזה סופהרב.

חשוב לבחור תוסף אומגה 3 מיצרן אמין, כדי להיות סמוכים ובטוחים שקיבלתם את המוצר הטוב ביותר. בסופהרב הכל נעשה תחת קורת גג אחת, החל מבחירת חומרי הגלם, הובלתם בטמפרטורה מבוקרת ועד הייצור הקפדני שנעשה במפעל סופהרב, המפעל הגדול והמתקדם ביותר לייצור תוספי תזונה בישראל.

ערכו התזונתי של שמן הדגים נשמר בזכות טכנולוגיות יצור מתקדמות ומכיל את הריכוז הגבוה ביותר של אומגה 3 בכמוסה. המוצר נארז בצנצנת זכוכית כהה, השומרת עליו טוב יותר מפני אור, חום ולחות.

למה דווקא אומגה 3 מדגים?

שמן דגים הינו מקור חשוב לאומגה 3 בתזונה שלנו, מאחר והוא מכיל את חומצות השומן הפעילות EPA ו-DHA. לעומת זאת, אומגה 3 ממקורות צמחיים מכילה את חומצת השומן ALA. על מנת שהגוף יוכל להשתמש בה, היא צריכה לעבור המרה לחומצות השומן הפעילות EPA ו-DHA. בפועל, ההמרה נעשית באופן חלקי ובאחוזים נמוכים בלבד. תוספי אומגה 3 מדגים מכילים את חומצות השומן הפעילות ובריכוזים גבוהים יותר.

 

הנחיות שימוש:

כמוסה אחת ביום, עם הארוחה.

יש לאחסן במקום קריר ויבש, הרחק מחום, אור ולחות.

מומלץ לשמור בקירור מרגע הפתיחה.

 

תכולה:

120 כמוסות

ברקוד: 7290017242989