שמן סינרגטיקה

שמן סינרגטיקה (10 מ"ל) - עומר הגליל לתיאור המלא >
  • 10 מ"ל
  • ‏49.90 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏80.00 ₪ מחיר באתר ‏49.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן סינרגטיקה (10 מ"ל) - עומר הגליל

מומלץ  כטיפול לכל מחלות החורף ולכל מצב דלקתי, זיהומי, ויראלי, או מצב שאין יודעים את מקורו.

רגע לפני שנכנסים לפניקה…  "עומר הגליל" מעניקה לכם כלי לעזרה ראשונה אתו תוכלו להתמודד עם התופעות והתסמינים של מחלות החורף , אבל לא רק …. לפי תורת הארומתרפיה זהו טיפול חירום המתאים לכל מצב ולכל אחד. כולל נשים בהריון, אנשים הנוטלים תרופות, ילדים קטנים ותינוקות. הטיפול מוריד חום, שורף את הדלקת, מזרים דם לכל חלקי הגוף ומחסל את הגורם הבקטריאלי או הויראלי. הטיפול מתאים לכל סוגי הדלקות כגון: דלקת גרון, שפעת, הצטננות, אפנדציט (עזרה ראשונה עד לקבלת טיפול רפואי ), דלקת ריאות, אישיאס, מחלת כרון, פציאליס, סינוסיטיס מחלת הנשיקה, מחלת העייפות הכרונית ( מחלת היאפים) ועוד. 

כשאדם חולה חום הגוף עולה אך הרגליים קרות . הגוף עם סירקולציה מוגבלת של דם וחלקי הגוף המרוחקים אינם מקבלים מספיק דם. כשהגוף נלחם בנגיף הוא מנסה לשמור שאותו מחולל מחלה לא יגיע למוח. הטיפול הראשון הוא להזרים דם אל כל חלקי הגוף ולהחזיר חום אל כפות הרגליים. וכדי להחזיר חום אל כפות הרגליים אנו מטפטפים מספר טיפות MASTER SINERGY על כפות הרגליים ומספיגים בתנועות עיסוי נמרצות.

במצבים חריפים – אנו מחממים את כפות הרגליים באמצעות מייבש שיער, מהעקב כלפי האצבעות, כשהמטופל שוכב על הבטן, מטפטפים את השמן על כפות הרגליים, מספיגים ומחממים שוב. לחזור על הפעולה שש פעמים כל רבע שעה.

לילדים מתחת לגיל שנה – שמים שתי טיפות שמן  ורק מורחים את השמן ומספיגים תוך עיסוי נמרץ. אפשר למרוח מספר טיפות על החזה ולהספיג, לטפטף טיפה על הכרית בזמן השינה, וכדי להקל על הנשימה מומלץ לטפטף מספר טיפות למפזר אדים קרים.

לטיפול באלרגיות בדרכי הנשימה במבוגרים וילדים – לטפטף מספר טיפות על כף היד, לשפשף ידיים זו בזו, להניח על הפנים ולנשום עמוק.

לילדים מעל גיל שנה  – שמים מספר טיפות על כף הרגל לפי גיל הילד כל רבע שעה שש פעמים ברציפות.

מעל גיל עשר – לאחר שמורחים את השמן על כף הרגל מומלץ לשים טיפה על הזרת ולהניח על מרכז הלשון

מספר פעמים ביום ו… שרק נהיה בריאים.

ברקוד: 7290012787041