עשרה ימים של ניקוי רעלים באמצעות שייקים ירוקים

*** מעל 100 מתכונים בריאים ***

לתיאור המלא >
  • טבעוני
  • 1 יחידות
  • ‏79.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏88.00 ₪ מחיר באתר ‏79.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

עשרה ימים של ניקוי רעלים באמצעות שייקים ירוקים - ג'יי ג'יי סמית

גורמים רבים תורמים לעלייה במשקל והגורם הפחות מוכר מכולם הוא עומס רעלים בגוף. כשהגוף עמוס ברעלים מערכות הגוף פועלות באיטיות, הגוף מפיק פחות אנרגיה ולכן הוא שורף פחות קלוריות. במילים אחרות: גופנו משמין מפני שמערכות הגוף השונות עמוסות ברעלים ואינן מסוגלות לנצל את הקלוריות שצרכנו. לכן, הפיתרון המתבקש לעלייה במשקל הוא קודם כל ניקוי הגוף מרעלים, שרק בעקבותיו יוכלו מערכות הגוף לחזור לצרוך קלוריות ביעילות ובסופו של דבר לרדת במשקל.

עובדות אלה מסבירות היטב מדוע הדיאטות המסורתיות, המבוססות על ספירת קלוריות, נידונות מראש לכישלון. הסיבה לכך פשוטה: הדיאטות הללו עוסקות רק בהגבלת כמויות המזון שנכנסות אל פינו ואינן מטפלות כלל בגורם הנוסף להשמנה, שמתבטא בניצול לקוי של הקלוריות כתוצאה ממצבורי הרעלים בגוף.

עלים ירוקים עשירים בנוטריאנטים והם ידועים ביכולתם לסייע לתהליכי ניקוי הרעלים מהגוף. הכנה של שייקים היא הדרך הטעימה והיעילה ביותר לצרוך כמויות גדולות מהם. שייקים ירוקים עשויים מעלים ירוקים בתוספת של פירות שנועדו להמתיק את טעמם.

הספר מתווה תוכנית מפורטת בת 10 ימים לניקוי הגוף מרעלים באמצעות שייקים ירוקים. התוכנית הותאמה הן לאוכלוסיית אוכלי-כל והן לטבעונים. תמצאו בה רשימת קניות, מתכונים והנחיות מפורטות. הספר מתווה גם תוכנית תזונתית להמשך הדרך שתסייע לכם להמשיך להוריד ממשקלכם, לשמר את בריאותכם ואף לטפל ספציפית בבעיות בריאות נפוצות.

ברקוד: עשרה ימים של ניקוי רעלים באמצעות שייקים ירוקים

מאת: ג'יי ג'יי סמית.

מספר עמודים: 170.

תאריך הוצאה: 3/2017.

תרגום: ליאת פלן.

עריכה מדעית: אומינה קדמי.

הקדמה: אומינה קדמי.

על המחברת:

ג'יי. ג'יי. סמית היא תזונאית אמריקאית ידועה, שמתמחה בטיפולי הרזיה. היא כתבה מספר רבי-מכר על ירידה במשקל והיא מרואיינת מבוקשת בערוצי המדיה בארה"ב.