סגולות הבריאות של נוגדי החמצון

כיצד תורמים נוגדי החמצון לאיזון המערכת החיסונית, לשיפור התפקוד המנטאלי, לחיזוק הלב, לשמירה על עור צעיר ולהאטת ההזדקנות
 
לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏98.00 ₪ מחיר באתר ‏88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

סגולות הבריאות של נוגדי החמצון - ד"ר לסטר פאקר וקרול קולמן

ספר מיוחד במינו שנכתב בידי מדען דגול שחקר כל חייו את סגולות הבריאות של נוגדי החמצון בביולוגיה וברפואה. בספר זה, המיועד לקהל הרחב, הוא חושף בפנינו את מנגנון פעולתם המשולבת של נוגדי החמצון כנגד הרדיקלים החופשיים ברמה התאית של גופנו.

הספר מתאר את הסינרגיה העומדת מאחורי התהליכים הכימיים של רשת נוגדי החמצון, הכוללת חומצה אלפא-ליפואית , ויטמין E , ויטמין C , קואנזים Q-10  וגלוטתיון, שיחד עם נוגדי חמצון אחרים שמסייעים בידם - ג`ינקו בילובה, פיקנוגנול , קרוטנואידים וסלניום - נלחמים באופן משולב יחד במחלות ובהזדקנות בצורה יעילה יותר.

חלק חשוב של הספר סוקר את מגוון המזונות העשירים בנוגדי החמצון ומתווה את המינונים הדרושים לנו כדי למנוע מחלות. מעבר לכך, הספר מציג תוכנית טיפולית נוגדת חמצון קלה ליישום, המותאמת לצרכים הבריאותיים האישיים שלכם. זו תוכנית לרפואה מונעת במיטבה, שתמנע מחלות ותסייע לריפוי של מחלות קיימות. התוכנית מבוססת על תזונה נכונה ושימוש מושכל בתוספי תזונה.

ספר זה, שנכתב על ידי מדען מהשורה הראשונה, מציג בצורה משכנעת את העובדות המדעיות מאחורי פעילותם הביולוגית החיונית של נוגדי החמצון ולכן הוא משמש כלי רפואי חשוב לרופאים ולמטפלים, וכן לכל אדם שרוצה לשפר את בריאותו.

ברקוד: סגולות הבריאות של נוגדי החמצון

מאת: ד"ר לסטר פאקר, קרול קולמן.

מספר עמודים: 243.

תרגום: ליאת פלן-לברטובסקי.

עריכה מדעית: ד"ר יוסי פרידמן.

הקדמה: ד"ר יוסי פרידמן.

על מחברי הספר:

ד"ר לסטר פאקר הוא ביולוג אמריקאי ידוע שנחשב למדען המוביל בעולם בתחום נוגדי החמצון, שמחקריו הביאו לפריצות דרך בהבנת החיוניות של נוגדי החמצון לבריאותנו. ד"ר פאקר היה מנהל את מעבדת פאקר באוניברסיטת קליפורניה בברקלי וכיהן כמדען בכיר במעבדה הלאומית לורנס בברקלי.

קרול קולמן היא עיתונאית אמריקאית המתמחה בנושאי בריאות. קרול הייתה שותפה לכתיבתם של מספר ספרי בריאות.