שוטי החלב

ד"ר אבני ריפא רבים ממטופליו באמירה אחת - הפסיקו לצרוך מוצרי חלב!

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏85.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏94.00 ₪ מחיר באתר ‏85.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שוטי החלב - ד"ר אריה אבני

ד"ר אריה אבני, הגורו של המתנגדים לצריכת מוצרי חלב פרה, יצליח להוכיח בספרו גם לספקנים מביניכם, שחלב פרה מסוכן לבריאות:

"לצערי, אני לא הראשון מבין אלה הזועקים במשך מאות ואלפי שנים: החלב ומוצריו לא נועדו לאדם! ומכיוון שאיני הראשון, זהו כישלון - כישלון של מערכת הבריאות, שאינה מוכנה להקשיב למיליוני זעקות ברחבי העולם: החלב - קטלני!

את הניסויים שלי ביצעתי על אלפי חולים והתוצאות היו מהממות. מרבית המטופלים הבריאו מבעיותיהם רק בעקבות הפסקת המגע האינטימי עם הפרשות הפרה. אחרי שש שנים של הנאה צרופה, תוך חיסכון כספי אדיר למטופלים, כבר היו לי כמה אלפי אוהדים, שהמנטרה שלהם הייתה: פרה זה רע, רע, רע.

כשהחלטתי להתעמק בספרות הרפואית, גיליתי שאני בחבורה טובה, בה נמצא בזמנו גם הרמב"ם, וגם כמה רופאים ביוון העתיקה.

הכול פרוש לפניכם בספר, בשפה נוחה לעיכול. תקראו בו על הנזקים שמסב חלב הפרה לילדים המתוקים שלנו, נזקים שבזכותם יש הרבה רופאי ילדים עסוקים; תדעו, סוף-סוף, מה גורם לסוכרת הנעורים, וגם למחלת קרוהן; תבינו מהו הסרטן שאנחנו מגדלים, וכיצד החלב ומוצריו עוזרים לצמיחתו. בספר כתבתי גם מדוע נשברות עצמות האדם דווקא בארצות בהן המקרר עמוס בחלב ומוצריו, ולמה לצב או לפיל אין סדקים בשריון או שברים במפרקי הירכיים.

אם נגמלתם בינקותכם – אני מאמין שאחרי הקריאה תיגמלו שנית".

ברקוד: שוטי החלב

מאת: ד"ר אריה אבני (.M.D).

מספר עמודים: 274.

על המחבר:

ד"ר אריה אבני סיים את לימודי הרפואה בירושלים והתמחה בכירורגיה כללית. לאחר התמחותו השתלם בגסטרואנטרולוגיה. בהמשך, בעקבות מחלת כיב תריסריון ממנה סבל, ושנרפאה על-ידי הומיאופת, החליט ללמוד הומיאופתיה קלאסית והמשיך להעמיק בחקר הקשר בין התזונה לבריאות וחולי. ד"ר אבני מגיש סיוע למטופלים רבים.