טייפ TYPE 2 לאיזון רמת הסוכר בדם

המוצר החדשני בארץ לאיזון רמת הסוכר בדם ושמירה על בריאות תקינה ומשקל נאות לתיאור המלא >
  • כשר
  • כשר בד"צ
  • צמחוני
  • 100 כמוסות
  • 0.94 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 129.00 ₪ מחיר באתר 94.00 ₪
אזל מהמלאי

טייפ TYPE 2 לאיזון רמת הסוכר בדם (100 כמוסות) - כליל

TYPE 2
המוצר החדשני בארץ לאיזון רמת הסוכר בדם ושמירה על בריאות תקינה ומשקל נאות

אופן השימוש:
מומלץ לקחת 1-2 כדורים ביום עם ארוחת בוקר וערב

תכולה:
כל מארז 100 כפסולות  צמחיות


כשר בד"צ


רכיב כמות בכמוסה
מלון מר 300 מ"ג
גימנמה 100 מ"ג
עלי זית 16 מ"ג
סרפד 16 מ"ג
עלי אוכמניות 16 מ"ג
אקליפטוס 16 מ"ג
סיזיגיום 16 מ"ג
נטופית 16 מ"ג

רכיבי  המוצר  : 
מלון מר BITTER MELON - MOMORDICA CHARANTIA
מלון מר הינו ירק טרופי שגדל באסיה, אפריקה ודרום אמריקה. חולי סכרת השתמשו בצמח זה לטיפול במחלה במשך מאות שנים, בין השאר בהודו משמש כתרופה עממית אירווודית לטיפול בסוכרת סוג-2. הפעילות ההיפוגליקמית (הורדת רמות הסוכר) של המיץ הטרי של פרי הבוסר, או המיצוי של פרי הבוסר הוכחה במחקרים ניסויים ובמחקרים קליניים. מלון מר מכיל כמה מרכיבים עם תכונות אנטי סוכרתיות מוכחות מחקרית.

הקרנטין (CHARANTIN) חומר הפעיל הנמצא בפרי הבוסר של המלון המר, נמצא כיעיל יותר מהחומר הפעיל טולבוטמיד הנמצא בתרופות להורדת רמות סוכר של חולי סכרת. פוליפפטיד-P הינו פפטיד (מולקולה) הדומה למבנה של אינסולין ולכן מוריד רמות גבוהות של סוכר בדם.

ג'ימנמה  Gymnema sylvestre
הצמח המשמעותי ביותר לטיפול בסוכרת/סכרת, בעל פעילות היפוגליקמית מובהקת.
הצמח מעלה את רמות האינסולין באמצעות התחדשות תאים בלבלב האחראים על ייצור אינסולין.
הפעולה המשמעותית ביותר של הג'ימנמה הינה בהפחתת הכמיהה לסוכר ולמתוקים ממנה סובלים רבים מחולי הסוכרת סוג 2.
כמוכן נמצא שהצמח הוא בעל השפעה היפוגליקמית בזכות המבנה שלו (תערובת המכילה 35 חומצות אמינו), ועל כן ממתן רמות סוכר ועוזר לגוף ב: קליטת אינסולין, הפרשת אינסולין מתאי בטא בלבלב, דיכוי תיאבון ונטרול תאווה למתוק. בנוסף, הצמח ידוע כמוריד רמות כולסטרול.

עלי אוכמניות | BILLBERRY – VACCINIUM MYTILLUSBLUEBERRY LEAVES
חליטת עלי הבלוברי לטיפול בחולי סוכרת ידועה כבר מאות שנים. המרכיב מרטילין (שהינו אנטוציאנוזיד, מרכיב נוגד חימצון עתיר עוצמה) כנראה המרכיב הפעיל ביותר והמשמעותי ביותר בצמח זה ויש לו פעילות המחקה את פעילות האינסולין
בנוסף, האנטוציאנוזידים שבבלוברי מחזקים דפנות כלי דם קטנים (קפילרים), מונעים נזק חימצוני ומשפרים ומחזקים את מערכת כלי הדם והלב. אחד הסיבוכים של סכרת הינה רטינופתיה. ברטינופתיה נפגעים כלי הדם הזעירים של העין עקב רמות גבוהות של סוכר בדם. רטינופתיה הינה הסיבה מספר 1 בעולם המערבי לעיוורון. הבלוברי מונע סיבוך של כלי הדם של העין ושומר על בריאות העין.

עלי זית OLIVE LEAF
שני חומרים אנטי-אוקסידנטים מוכרים יש בעלי הזית: אחד: אולאורופין oleuropein התוקף "חיידקים רעים" מבלי לפגוע בחיידקים "טובים", (על ידי חדירה את ממברנות התא של תאים נגועים ומניעת שכפול החיידקים). ומסתבר שיש לנו בגוף אנזים מיוחד, שהופך אותו לחומצה אלולנית, elolenic acid , שלה יכולת אנטי-חיידקית ואנטי-ויראלית, והתומכת במערכת החיסון, ועל כן מעלה את יכולתנו להלחם בהצטננות ובשפעת. והשני: הידרוקסיטירוזול hydroxytyrosol, כמו כן יש עוד כמה פוליפנולים ופלבונואידים, ביניהם המוכר בודאי לכולכם: אולאוקנתאל oleocanthal.
במחקרים נמצא כי עלי זית מורידים עלי זית מורידים את רמות סוכר בדם
כמו כן עלי זית מורידים את רמת ה"כולסטרול רע" LDL עלי זית מורידים לחץ דם ומשפרים זרימה בעורקים ועל כן מגינים על הלב.
היות ויש בהם אנטי-אוקסידנטים הם גם אנטי-סרטניים, בעיקר טובים לסרטן שד, כבד, וערמונית.

סירפד Nettle
סירפד העוקצני הנפוץ הוא צמח רב שנתי הצומח בעולם כולו. סירפד/סרפד תמיד נחשב בעל ערך כמרפא נגד חוליים רבים ומגוונים, בזכות תכולתו המזינה - הוא עשיר בברזל. העלים הצעירים של הסירפד, השורשים והזרעים משמשים כולם למרפא. הם מכילים כמויות גדולות של מינרלים וויטמינים כולל ברזל, אשלגן, סיליקה וויטמין C.
הסירפד נמצא כמסייע לאיזון רמת הסוכר בדם .

נטופית רפואית  Althea Officinalis – Marshmallow
שמו של צמח זה בא מהמילה altho שפירושו ביוונית לרפא. מקור הצמח בסין והוא שימש כצמח מרפא את המצרים הקדמונים. בעבר נהגו לגדל אותה בשל שורשיה בעלי הטעם המתוק ששימושו להכנת ממתק המרשמלו. שורשים ועלים
חומרים פעילים ושימושים רפואיים: הצמח מכיל מוצילגים, טנינים ופלבנואידים ונמצא כמסייע באיזון רמות הסוכר בדם