צלול לשמירה על בריאות העיניים

תוסף תזונה צלול מכיל נוסחה מורכבת של מיצוי מרוכז מצמחי מרפא, בתוספת מיצוי זעפרן בנוסחה מוגנת פטנט ובתוספת אסטקסנטין. הפורמולה מכילה תוספת ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט נוספים. לתיאור המלא >
  • ללא גלוטן
  • 60 כמוסות
  • 3.32 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 260.00 ₪ מחיר באתר 199.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
צלול לשמירה על בריאות העיניים (60 כמוסות) - הצמחים של חגית

צלול הינו תוסף תזונה חדיש ועוצמתי המסייע לשיפור ושיקום תפקודי הראייה, לשמירה על בריאות העיניים ולמניעת נסיגה בתפקודי ראייה.
תוסף תזונה צלול מכיל נוסחה מורכבת של מיצוי מרוכז מצמחי מרפא, בתוספת מיצוי זעפרן בנוסחה מוגנת פטנט ובתוספת אסטקסנטין. הפורמולה מכילה תוספת ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט נוספים.

הפורמולה מכילה תוספת ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט נוספים.
כל אחד מהמרכיבים אשר נבחרו לפורמולה זו נבדק במחקרים חדשניים אשר בוצעו בעולם ויעילותם הוכחה.
תוסף התזונה צלול הוא התוסף היחידי אשר מרכז את כל המרכיבים הידועים ומוכחים כמועילים למערכת הראייה לכמוסה אחת המיוצרת בטכנולוגיה חדשנית ומוגנת פטנט.

רכיבים בתוסף תזונה צלול:
תמצית יופרזיה (אייברייט), תמצית זעפרן פטנטית AFFRON EYE, אסטקסנטין, זיאקסנטין, לוטאין, תמצית ג'ינקו בילובה, תמצית אוכמניות כחולות,
N אצטיל L ציסטאין, תמצית גוג'י ברי, ויטמין A , ויטמין E , ויטמין C, אבץ, L. טאורין.

צלול הינו תוסף תזונה ייחודי פרי מחקר ופיתוח חדשני המסייע בשיקום ושיפור תפקודי ראייה, לשמירה על בריאות העיניים ולמניעת נסיגה בתפקודי ראייה הנובעים מסיבות רבות אשר חלקן תלויות תחלואה וחלקן תלויות גיל או מצבים ניווניים אחרים.
פורמולה ייחודית זו פותחה על מנת לאפשר לגוף לנצל את הזמינות המקסימלית של מרכיבי צמחי המרפא והמרכיבים האחרים ביעילות הטובה ביותר וזאת על מנת להעלות את רמת התפקוד של מערכת הראייה. קשת המרכיבים הייחודית נועדה לשקם, לשמר, ולשפר את היכולת של כלל מערכת הראייה.
השימוש בתוסף התזונה מומלץ לאנשים הזקוקים לשיקום ושיפור מערכת הראייה בכל גיל, בעיקר מומלץ השימוש לאנשים מעל גיל 40 ולאנשים בעלי רקע תרשתי או ניווני. כמו כן מומלץ השימוש לאנשים הנתונים למאמצי יתר בתחום הראייה, בין אם מדובר בשעות רבות מול מסכים מכל סוג ובין אם מדובר באנשים שהתמחותם הוא בתחום הראיה כגון אבטחת איכות. תוסף תזונה צלול מומלץ לכל אדם היות ומרכיבי הפורמולה הם בעלי תועלת רבה לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם, שיפור תפקודי מוח ותפקוד מיני עקב שיפור זרימת דם בכלי הדם העדינים בגוף.

מרכיבי תוסף התזונה צלול
תמצית זעפרן מרוכזת ועוצמתית בתהליך מוגן פטנט AFRON EYE.
פיתוח חדשני זה העומד בחזית המחקרים העוסקים בשיקום ושמירה על בריאות העיניים. תמצית זעפרן נועדה לשיפור הראייה. המיצוי נעשה מתוך האניצים הדקיקים שברכז הפרח (Corcus Stavius L. ) המכיל ריכוז גבוה של Crocin שהוא הקטנואיד (פיגמנט אדום כהה החשוב לבריאות העיניים) העיקרי ובעל תכונות נוגדות חמצון עוצמתיות. אחד התפקידים החשובים של קרטנואידים הוא שיפור בזרימת הדם ברשתיות העיניים, מונעים מחלות הנובעות מניוון מקולרי במרכז הראייה. (AMD = Aged macular degeneration )
חומרים אלו תומרים לשמירה על בריאות העיניים בכך שהם מספקים הגנה בפני קרינת אור באורכי גל מזיקים,
מחקרים עדכניים מצאו השפעה משופרת לאנשים הסובלים מ AMD ונוטלים לוטאין Luteineכחלק מהטיפול זאת על ידי הוספת AFRON EYE.

פעילות ויעילות של AFRON EYE:
  • משפר את זרימת הדם אל רשתית ובתוך הרשתית ובדמית העין (רקמה דקה ועשירה של כלי דם המכסה את פני הצד האחורי של גלגל העין, היא אחראית על אספקת חמצן וחומרי מזון לשכבה החיצונית של הרשתית.
  • מגנה על העין מפני קרינת גלי אור מזיקים לעיניים בתחום הספקטרום הנראה מדובר בעיקר באורכי גל מאד קצרים בין כחול לאולטרה-סגול.
  • משפר חמצון ומעבר מולקולות חמצן לעיניים גם למקומות שבהם נוצרה חסימה בזרימת דם וזאת תודות ליכולת לשפר פעפוע (חלחול מולקולות חמצן מבעד לתאים).

תמצית מרוכזת אסטקסנטין
אסטקסנטין נוגד החמצון היעיל ביותר בעולם. אסטקסנטין הוא קרוטנואיד אותו מייצרת אצה מיקרוסקופית בשם Haematococcus pluvialis. קרוטנואיד זה מעניק את הצבע האדום לדגי סלמון, לסרטנים וליצורי מים נוספים.
למוצר טבעי זה מוקדשים לאחרונה מחקרים רבים ונמצא שמבחינת יכולת נוגדת חמצון, אין דומה לו. הוא פעיל 550 פעמים יותר מוויטמין Eו- 6000 פעמים יותר מוויטמין C.
אסטקסנטין הינו רכיב טבעי הדומה במבנה שלו לבטא קרוטן. הוא נחשב לרכיב החזק ביותר במשפחת הקרוטנואידים.
האסטקסנטין מופק ע"י אצה מיוחדת כחלק ממנגנון ההתגוננות שלה מפני השמש. מדובר ברכיב עוצמתי המכונה "המלך של משפחת הקרוטנואידים"
יתרונות של אסטקסנטין
• האסטקסנטין מסייע לשמירה על העיניים, להקטנת הסיכון להתפתחות של AMD(ניוון מקולרי תלוי גיל) או קטרקט, וכן הוא משפר את הראייה
• מופק מאצה ייחודית בשם המאטוקוקוס פלוביאליס ( Haematococcus pluvialis )
• מכיל קרוטנואידים באופן טבעי וכולל לוטאין, קנטקסנטין ובטא קרוטן.
• אסטקסנטין הינו נוגד חמצון הפעיל והעוצמתי ביותר הידוע לאנושות כנגד פעילות רדיקלים חופשיים.
• אסטקסנטין הוא נוגד חמצון רב עצמה החיוני להאטת תהליכי הזדקנות ותחלואה נלווית.
• הוא נספג בגוף בצורה מושלמת בשל יכולתו לחדור מחסומים שונים בגוף,
• בכוחו להאיץ את פעולתם של נוגדי חמצון אחרים המצויים בגופנו.

זיאקסנטין
זיאקסנטין הינו נוגד חמצון חיוני ופעיל במיוחד במרכז רשתית העין.
זיאקסנטין וגם לוטאין נראים צהובים היות שהם סופגים את האור הכחול, שהוא המזיק ביותר למאקולה. האור הכחול גורם להיווצרות רדיקלים חופשיים, הפוגעים עם הזמן, בתאים הרגישים לאור, המאפשרים לנו לראות. ברדיקלים החופשיים מביאים גם להצטברות של פסולת תאית המכבידה על הראייה.
הרכבת משקפי שמש בעלי עדשות בצבע ענבר (חום-צהבהב) תסנן ותרחיק חלק מאותו אור כחול מזיק. אולם לצורך ספיגת שארית הקרניים הכחולות המצליחות להתגנב פנימה, זקוקה העין גם ללוטאין ולזיאקסנטין. לוטאין וזיאקסנטין הם הקרוטנואידים היחידים במאקולה. ניתן להתייחס אליהם כאל מעין משקפי-שמש פנימיים.
צריכת זיאקסנטין חשובה כיוון שהגוף איננו יכול ליצור בעצמו. היא חשובה במיוחד לשלוש קבוצות סיכון: נשים, מפני שעיניהן אינן סופגות זיאקסנטין באותה יעילות כעיני גברים, אנשים כחולי עיניים, מפני שנראה כי הקשתית הבהירה שלהם מעבירה יותר אור מזיק אל ירכתי העין, וכן אנשים בעלי היסטוריה משפחתית של
התנוונות מאקולרית.

לוטאין
לוטאין מגן על רשתית העין ובעיקר על המקולה. לוטאין עשוי למנוע התפתחות מחלת ניוון הרשתית. לוטאין משפר ראיית לילה. לוטאין מגן על העיניים של המבלים שעות רבות מול מסכי מחשבים. נראה שלוטאין וזיאקסנטין תורמים גם להגנת עדשת העין מפני נזקי חמצון ומפני התפתחות עכירות בה (קטראקט).
לוטאין עשוי גם לתרום למניעת טרשת עורקים, מחלות לב ואולי אף מחלות סרטניות.
ללוטאין יש תפקיד במניעת התנוונות מאקולרית תלוית-גיל (AGE-Related Macular Degeneration) הגורם העיקרי לעיוורון אצל מבוגרים. המחלה נגרמת כתוצאה מהתנוונות המאקולה (המכונה גם "הכתם הצהוב") אותו אזור מרכזי רגיש ביותר על רשתית העין.

אטד סיני
אטד סיני ידוע בשמו גוג'י ברי, צריכתו בתזונה באופן תדיר מעניקה לגוף ריכוז גבוה של ערכים תזונתיים החיוניים לתפקוד גופני תקין ושמירה על חיוניות וחוסן גופני וזאת בזכות תכולה גבוהה של בטא קרוטן,
רב סוכרים ויסוד הגרמניום כל אלו תורמים לחיסוניות והגנה בפני מחלות הנגרמות כתוצאה מכל חיסוני או זיהומים של וירוסים שונים.
הוכח במחקרים עדכניים כי צריכה יומית אצל אנשים מבוגרים מקטינה באופן משמעותי בעיות של ירידה בכושר הראיה ( AMD ) ומחלות המובילות לאובדן הראיה ולעיוורון. גוג'י ברי מכילים כמות גדולה של נוגדי חמצון מסוג זיאקסנטין שהוא נוגד חמצון אשר תורם לשיפור הראייה ובעיקר שיקום נזקים הנגרמים מרדיקלים חופשיים הפוגעים בקרומי העיניים וברשתית, האמור נכון גם לשיקום נזקים בעיניים הנגרמים מסוכרת. ידוע כי זיאקסנטין תורם לצלילות העיניים ומחזיר להם את הברק הטבעי.

אופרזיה
אופרזיה מוכרת בשמה אייברייט EYEBRIGHT
אופרזיה ידועה ומוכרת כצמח הנחשב כתורם לשמירה על בריאות העין. צמח זה עשיר ברכיבים נוגדי חמצון התורמים לשמירה על העיניים מפני רדיקלים חופשיים. אופרזיה יעילה לטיפול טבעי בעיניים דומעות או צורבות, מקלה על דלקות עניים, קשיי ראיה, עיניים עייפות ובעיות עיניים נוספות.

תמצית אוכמניות כחולות
אוכמניות כחולות שצבען הכחול טומן סגולות בריאותיות רבות והן מכילות גם שפע רכיבים בריאים, כמו נחושת, אשלגן, מנגן, מגנזיום, ויטמין C, ויטמין K, ומגוון סיבים תזונתיים. מעבר לכך, האוכמניות מכילות פיגמנטים בצבעי הסגול – כחול, המכונים אנטוציאנוסידים. חומרים אלה מחזקים את כלי הדם, ועל כן, האוכמניות נחשבות ליעילות ביותר בכל הנוגע לטיפול בבעיות כלי דם מגוונות. אוכמניות כחולות אף מכילות גלוקוכינין, שהינו חומר פעיל אשר יעיל להורדת רמות הסוכר בדם. רכיב עוצמתי נוסף הוא pterostilbene, אשר תורם להפחתת רמות הכולסטרול בדם ויעיל למניעת מחלות לב שמקורן בבעיות כולסטרול.
האוכמניות מומלצות למניעת היווצרות קטרקט, למניעת נזקים לכלי דם ולמניעת רטינופתיה המתבטאת בפגיעה בראייה בקרב חולי סוכרת. סגולותיהן של האוכמניות מתבטאות גם בחיזוק הראייה, טיפול בדלקות בדרכי השתן, אנתוציאנין שריכוז גבוה שלו מצוי בקליפתן של אוכמניות כחולות, יעיל למניעת הליכים דלקתיים בגוף, למניעת עקה חמצונית, להאטת הליכי הזדקנות ולמניעת מחלות זקנה שונות. לדעת מומחים רבים, כמות נוגדי החמצון העוצמתי שבפרי מסוגל להשפיע גם על מחלות זקנה נפוצות וקשות כדוגמת אלצהיימר, שעשויות להיבלם באמצעות צריכת האוכמניות. גם מחלות קשות אחרות, כמו סרטן וסוכרת, מושפעות לטובה כתוצאה מהחשיפה לריכוז נוגדי החמצון המדהים של האוכמניות. זאת ועוד, בכוחן של האוכמניות הכחולות למנוע שומן בטני ורמות כולסטרול גבוהות. אוכמניות כחולות אף מכילות חומצה כלורוגנית שהינה רכיב עוצמתי ביותר, ותרומתה רבה להאצת קצב חילוף החומרים ולעידוד הרזייה.
מחקרים קליניים מעידים כי צריכת אוכמניות תורמת לשיפור הראייה.

N אצטיל L ציסטאין + L טאורין
הרכב של חומצה אמינית אשר מעלה את רמות הגלוטתיון בגוף מה שלא מצליחים לעשות אפילו תוספי תזונה המכילים גלוטתיון שהוא אחד מנוגדי החמצון הטובים ביותר, למעשה גלוטתיון הינה חומצה אמינית אשר נחשבת ובצדק לתוסף התזונה הטוב ביותר שהתגלה עד כה לריסון מחלת הסרטן ולהאטת תהליכי הזדקנות. N אצטיל L ציסטאין הוא חומר המפתח הטוב ביותר להעלאת רמות גלוטתיון בגוף. הופעה ודעיכה של מחלות שונות תלויה באופן ישיר בכמות גלוטתיון הנמצאת בגוף. מרבית הסיכויים שעבור כל מחלה קשה תוכלו למצוא מחקר הקובע שאחד מהגורמים למחלה הוא חסר בגלוטתיון.
אנשים אשר לקו בסרטן, לדוגמא, מרגישים הרבה יותר גרוע כאשר רמת הגלוטתיון בגופם נמוכה.
אצל אנשים מבוגרים קשורות רמות נמוכות של גלוטתיון לסיכון גבוה יותר ללקות במחלות לב, סוכרת ודלקת מפרקים.
לעומת זאת, כאשר נוטלים תוסף של N אצטילL ציסטאין מופיע שיפור בלחץ הדם, בשומנים וביחסי הכולסטרול בדם.
אין נוגד חמצון נוסף שמטפל בצורה כה דרמטית בקרישי דם הנוצרים בכלי הדם.
הפגת רעילות – רפואה מודרנית עושה שימוש ב- N אצטיל L ציסטאין למצבי אי ספיקת כבד כתוצאה מהרעלות של תרופות כגון פרצטאמול (אקמול, דקסמול וכו') ולהפגת רעילות מהכבד בגלל חומרים כימיים כגון סמים ומתכות כבדות.
מחלות לב– N אצטיל L ציסטאין הופך להיות תוסף התזונה חיוני לטיפול במחלות לב.
N אצטיל L ציסטאין מוריד את הסיכון למחלות לב הנובעות החומר הנקרא ליפופרוטאין, שהוא תוצר חילוף חומרים של כולסטרול ומהווה גורם סיכון משמעותי
למחלות לב אשר הרפואה הקונבנציונלית טרם מצאה מענה לסיכון זה.
יתר לחץ דם – N אצטיל L ציסטאין מפחית יתר לחץ דם באמצעות הרפייה של דפנות כלי הדם ושיפור בזרימת הדם.
N אצטיל L ציסטאין יעיל לטיפול במצבים של אי ספיקת לב גדשתית והוא פועל היטב עם תרופות קונבנציונליות הניתנות למצבים אלו ואף מעצים את השפעתן.
בעיות נשימה – N אצטיל L ציסטאין מסייע להתמודדות עם בעיות נשימה במספר דרכים. רפואה מערבית עושה שימוש בחומר זה לעצירת התקפי אסטמה. נמצאה מצבי הצטננות וזיהומים בדרכי הנשימה – יעילות מוכחת לחומר N אצטיל L ציסטאין כטיפול משלים ומעצים את ההשפעה של ויטמין C בכך שהוא מפרק את הליחה, יעילות מוכחת נמצא אף עבור אנשים הלוקים בפיברוזיס ריאתי (הצטלקות והתעבות של רקמות בתוך הריאות)
בריאות דרכי העיכול – אנשים הלוקים בדלקות מעיים כגון קרוהן, ובדלקות בדרכי העיכול ובכיבים, אצלם נמצא חסר של גלוטתיון ברקמות המעי הגס, חסר זה נמצא ביחס ישר לחומרת המחלה. העלאת רמות של N אצטיל L ציסטאין כחלק חשוב ביותר בתוכנית טיפולית לשיקום והחלמה ממחלות מעיים
שיקום והחלמה ממחלות מעיים דלקתיות N אצטיל L ציסטאין מהווה חלק חשוב ביותר כחלק מתוכנית טיפולית לשיקום והחלמה ממחלות מעיים דלקתיות.
נשירת שיער בנשים – בנשים המקיימות משטר תזונתי מבוסס תפריטי דיאטות דלי שומנים, אחד החסרים הנוצרים הוא חסר בגופרית, זהו אחד הגורמים לנשירת שיער אצל נשים. N אצטיל L ציסטאין הוא אחד התוספים הטובים ביותר לעצירת נשירת השיער, לעיתים השיער אף שב וצומח. חשוב לזכור כי התוויה זו משוייכת לנשירת שיער הנובעת מחסר בגופרית בדפוס התקרחות נשי.

L טאורין
חומצת אמינו זו, מגנה על העין מפני עיוורון לילה, קטרקט והתנוונות מאקולרית תלוית גיל (AMD), וכן מגנה על הלב ומהווה טיפול יעיל ביתר לחץ דם. טאורין חיוני ביותר בגוף לצורך הטמעה וספיגה של ויטמינים, לפירוק שומנים וערכים תזונתיים ממזון והספגתם בגוף. נוכחות של טאורין חיונית כאשר אנו מבקשים לנצל ביעילות מקסימלית ערכים תזונתיים, הן של מזון והן של תוספי תזונה.
אחת הסיבות החשובות להמצאות L טאורין בפורמולה זו מלבד בריאות העיניים, היא עקב העובדה כי ממצאי מחקרים רבים אשר בוצעו לאחרונה הפכו אותה לאחד מתוספי התזונה החשובים ביותר המוכרים כיום לשמירה על בריאות הלב, לטיפול במצבי אי ספיקת לב. מרכיב זה חיוני ביותר עבור ספורטאים לצורך שיפור סיבולת הלב, ויעילה לאנשים המבצעים פעילות גופנית מוגברת.
טאורין ממלא תפקיד חשוב בהסדרה ובהובלה של מינרלים וחומרי בניין כגון סידן, מגנזיום, אבץ, אשלגן ונתרן אל תוך מחזור הדם ואל תאי הגוף. טאורין מגביר את הייצור של תרכובות הגורמות להפרשה של כולסטרול, טאורין מגן על העין מפני עיוורון לילה, מגן על הלב ומועיל להורדת רמות של יתר לחץ דם הפוגע גם בראייה.

אבץ
אבץ הוא מינרל חיוני הנמצא כמעט בכל תא בגוף. הוא מעודד פעילות של כ-100 אנזימים, שהם החלבונים המאפשרים את ההתרחשות של כל התהליכים הכימיים בגוף. אבץ משפר את מערכת החיסון, דרוש לריפוי פצעים, נדרש לייצור החומר התורשתי שלנו. הוא חשוב ביותר לצמיחה תקינה ולהתפתחות, אבץ הוא מינרל הכרחי לקיום התפתחות וחלוקת תאים תקינה, מתוך כך התפתחות וחלוקה תקינה של תאים המשויכים למערכת הראייה הוא כלי מפתח לשמירה על בריאות העיניים.

ג'ינקו בילובה
ג'ינקו בילובה נחשב לנוגד חמצון ונמצא יעיל יותר מוויטמין E במלחמה ברדיקלים חופשיים. ג'ינקו בילובה ידוע כצמח המשפר זרימת דם בכלי הדם העדינים ביותר בגוף ובכלל זה בעיניים, מאט תהליכי הזדקנות, עוזר במצבי אין-אונות היות והוא משפר זרימת דם גם בכלי דם דקים ועדינים, משפר תפקודי מוח. לכן נחשב ג'ינקו בילובה ובצדק כצמח מרפא המשפר בצורה משמעותית איכות חיים.

ויטמין A + ויטמין C +ויטמין E
הוספת ויטמינים לפורמולה צלול באה לחזק ולהעצים את ההשפעה של כל מרכיבי הפורמולה, וליצור את הפורמולה הטובה ביותר מסוגה לשמירה על בריאות העיניים, לשיקום ושיפור תחלואה בעיניים הנגרמות ממצבים בריאותיים וניווניים שונים, וכן שיקום תחלואה הנובעת מעודף רעילות או חשיפה לסביבה מזוהמת או רעילה, וכן למצבים הנובעים מתזונה לקויה, או חסרה בערכים תזונתיים חיוניים לשמיר על בריאות מערכת הראייה.
ויטמין E הוא נוגד חמצון יעיל, מטרתו בפורמולה הוא לעכב התפתחות קטרקט ומחלות ניווניות של העין.
ויטמין A חשוב במערכת הראיה למניעת עיוורון לילה ולמניעת יובש בעיניים.

איכות המוצר

תוסף התזונה צלול הינו הפורמולה העומדת בתקנים מחמירים הבאים:

G.R.A.S  – תקן בטיחות לשימוש במוצר המחייב לעשות שימוש אך ורק במרכיבים שהוכחו כבטוחים לשימוש.

NON GMO – תקן המבטיח שימוש אך ורק במרכיבים שלא עברו הנדסה גנטית.

GLUTEN FREE – תקן המבטיח כי המוצר על כל מרכיביו נקי מגלוטן ובטוח לשימוש לרגישים לגלוטן.

פורמולה זו מיוצרת תחת בקרה של מערכת ניהול איכות משולבת, העונה לדרישות תקני GMP המבטיחה תנאי ייצור בטוחים.

המשמעות של עמידה בתקנים אלו, היא רמת הבטיחות לשימוש הגבוהה ביותר מסוגה כולל אישורי מעבדה לכל מרכיבי הפורמולה,
ובכלל זה גם הכמוסה הצמחית עצמה.

תקני איכות מחמירים ISO-9001 , ISO 22000  ומפוקחים ע"י ארגון IQC

מינון לתוסף התזונה צלול:
1 כמוסה פעם אחת ביום עם שתיה