אודות

ביו-גאיה – בריאות עד הבית

ביו-גאיה הינה בית מרקחת אינטרנטי לטובת ציבור הגולשים המתמקדת במגוון רחב של תוספי מזון, ויטמינים, דרמוקוסמטיקה, תרופות ללא מרשם ומוצרי פארמה אשר יגיעו עד אליכם הביתה. מטרת האתר הינה לתרום לשיפור איכות החיים והבריאות תוך נוחות מירבית ללקוח. הזמנות המכילות תרופות וייעוץ מבוצעים על ידי בית מרקחת פארמה שיא  וצוות הרוקחים והעובדים שלו.

למה לרכוש תוספי תזונה?

לכאורה, אמור היה המזון שאנו צורכים לספק את צרכינו ולתת לנו את החומרים, הויטמינים והחומצות הדרושות להתנהלות תקינה של הגוף. בפועל, המצב שונה והסיבות לכך נובעות בעיקר מהעולם שיצרנו ומהאופן בו אנחנו חיים בו
מתח ולחץ אורח החיים המודרני וההישגי מביא עימו גם תוצרי לוואי שליליים. הקשר בין הגוף לנפש בא לידי ביטוי באופן מובהק ותופעות כמו סוכר, לחץ דם, כולסטרול ואחרות הופכות להיות נפוצות יותר ככל שאורח החיים לחוץ יותר.
המזון שאנחנו אוכלים הופך להיות יותר ויותר תעשייתי ופחות ופחות טבעי. אנחנו מכניסים לגופנו חומרים משמרים, חומרים מייצבים, צבעי מאכל, דשנים וכימיקלים וכך נותר פחות מקום לחומרים טבעיים בעלי ערך לגוף.

הדרך בה אנחנו אוכלים קצב החיים המהיר הביא רבים לוותר על האפשרות לשבת שלוש-ארבע פעמים ביום ולהקדיש זמן לטובת ארוחה מזינה, מגוונת ומאוזנת הכוללת חלבונים, פחמימות, ויטמינים ומינרלים בכמויות הנדרשות לשמירה על בריאותנו ולתפקוד מיטבי של הגוף. תוספי התזונה והויטמינים עוזרים לנו לתת לגוף שלנו את מה שאורח החיים שלנו לוקח ממנו. צריכתם תורמת להשלמת חוסרים חיוניים לגוף, תורמת לשיפור ההרגשה הכללית, משפרת את היכולות שלנו בתחומים כלליים וגם ספציפיים (ריכוז, עייפות, דיאטה, אנרגיה ועוד)

המוצרים

חברת ביו-גאיה מוכרת ומשווקת מוצרים שפותחו על ידי חברות ישראליות ו/או יובאו על ידי חברות ישראליות, ביניהן מרשל, , ד"ר סמואלוב, נטע, ד"ר האושקה, ג'רוויטל, פוקה, ברא, שלוס, מורז, אלטמן, סולגאר ואחרים. לצורך הנוחות של לקוחותינו, אנחנו נסמן מוצרים שיוצרו בישראל על טהרת הייצור המקומי וכן נסמן מוצרים כשרים כולל הפרטים הרלוונטיים.
אנחנו מאמינים שבעולם של היום הלקוחות אינם קונים מוצר אלא קונים פתרון שעונה על צורך או על בעיה שסובלים ממנה, לכן הוספנו ליד המוצרים מידע שימושי על מרכיביהם וסגולותיהם העיקריים על מנת לאפשר ללקוחותינו לבצע את הבחירה המתאימה להם ביותר.

המחירים

אנחנו בביו-גאיה מנסים לספק מוצרים איכותיים במחירים הטובים ביותר האפשריים וזאת תוך מתן שירות מעולה לצרכן. אנחנו עושים את מירב המאמצים להשתפר בכל התחומים (שירות, מגוון, מחיר) ונשמח לקבל את הערותיכם ובקשותיכם על מנת להשתפר עוד יותר בעתיד.
אנחנו לא מחזיקים מלאי גדול ואנחנו לא מחזיקים מנגנון עובדים מנופח. אנחנו משתדלים להישאר צנועים ויעילים ולהעביר את החיסכון לטובת הלקוח בין אם זה דרך מחירים אטרקטיביים, שירות טוב יותר או דרך הטבות אחרות שאנחנו נותנים ללקוחותינו הקבועים.

מבצעים ומועדון לקוחות

באתר מתפרסמים מבצעים ייחודיים לנו שלא תמצאו בשום מקום אחר ולפעמים מדובר בהנחות של עד 80% מהמחיר המקורי של המוצר. אז כדאי ומומלץ להתעדכן לעיתים תכופות באתר.

בנוסף, חברי מועדון הלקוחות שלנו נהנים מהטבות נוספת בחלק מהקניות שלהם, כולל על מוצרים שבמבצע. כמו-כן יקבלו חברי מועדון הלקוחות מייל דו-שבועי עם פירוט המבצעים לתקופה הרלוונטית וכן הטבות נוספות כפי שיתאפשר.

קצת על השוק

כ-64% מהישראלים מעידים כי הם משתמשים בתוסף תזונה כלשהו; 18% משתמשים בקביעות; 25% מהנשאלים העידו כי הם משתמשים לפעמים; ו-20% עושים זאת רק לעתים רחוקות. לשם ההשוואה, בארה"ב משתמשים 60%-65% מהאוכלוסייה בתוספי תזונה ובבריטניה 50% מהצרכנים.

תוסף התזונה הזוכה לפופולריות הרבה ביותר בישראל הוא אומגה 3, שכ-20% מהמשיבים בסקר שערכה טבע העידו כי הם צורכים אותו. המועדפים הנוספים הם ויטמין סי, צנטרום, מגה גלופלקס ומולטי-ויטמין. בישראל פועלים כמה מותגים, שהמובילים בהם הם מגה גלופלקס של אלטמן, אלספה וחיזוקית של הדס ופרוטק של אלטמן.
4 מכל 5 אנשים סבורים שתוספי תזונה מסייעים לשמירה על הבריאות ו/או לטיפול בבעיות רפואיות.
שוק תוספי התזונה הינו שוק המרוויח מחוסר בהירות כלכלית. תוספי התזונה זולים יותר מהתרופות במרשם רופא, ונחשבים למי שיכולים למנוע ביקורים עתידיים אצל הרופא. לפיכך, הצרכנים רואים בתוספי התזונה אמצעי לשמירה על בריאותם ולחסוך בכסף.

מגוון דרכים ליצור איתנו קשר:

להזמנות בטלפון 1-700-720-740
במייל sales@biogaya.co.il

אפשרות לאיסוף עצמי של המוצרים בתאום מראש: הגביש 3,כפר סבא (למשתמשי waze - הגביש 3, כפר סבא)

אצלנו השירות מעל לכל, והלקוח מעל השירות