תמצית שיח אברהם

תמצית שיח אברהם (100 מ"ל) - ברא לתופעות גיל המעבר ולסיוע באיזון הורמונלי, לרכישה כעת באתר ביו-גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה

לתיאור המלא >
  • 100 מ"ל
  • ‏109.90 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏134.00 ₪ מחיר באתר ‏109.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
תמצית שיח אברהם מצוי אורגני (100 מ"ל) - ברא 
 

אורגני

מסייע ב:

תמיכה במערכת ההורמונאלית הנשית.

הסדרת המחזור החודשי

איזון תופעות גיל המעבר

חוסר פוריות

העדר ביוץ או עצירת מחזור

חוסר חלב אצל נשים מניקות

חוסר איזון הורמונאלי במקרים של אקנה בגברים ונשים

 

 

תכולה:

100 מ"ל

 

אופן השימוש:

20 טיפות (1 מ"ל), 1-2 פעמים ביום עם כוס מים

 

התוויות נגד ואזהרות

צמח בטוח לשימוש, לא ידועות תופעות לוואי כלשהן.

יש להיזהר בשימוש בשילוב עם תרופות אגוניסטיות / אנטגוניסטיות לדופאמין (מוליך עצבי במוח והורמון בפני עצמו).

לא מומלץ בעת שימוש בגלולות נגד הריון והורמונים של גיל המעבר (לא בשל תופעות לוואי אלא בשל ירידה באפקטיביות).

היריון: אסור בשימוש.

הנקה: ניתן לשימוש.

 

 

 

לאורך השנים, עולם הרפואה המודרני מתמודד עם אתגר לא קטן. מצד אחד, הניסיון לשפר את איכות החיים של מטופלים רבים באמצעות השימוש בטכנולוגיה מתקדמת. מהצד השני, הניסיון לאפשר למטופלים לקבל טיפול מסור גם על ידי מוצרים טבעיים. כאלו שהיו שם בטבע תמיד, אלא שלאורך השנים לא הצליחו בני האדם לזקק מתוכם את תמצית החומר הטיפולי, הפעיל בתוכם. ההנחה היא שהטבע הוא הרופא הטוב בעולם, לכן, השימוש במוצרים שגדלו בתוכו, זו וודאי דרך טובה מאוד לטפל במגוון רחב של סימפטומים בקרב מטופלים ומטופלות רבים. תמצית שיח אברהם הוא בדיוק אחד מהמוצרים האלו. תרופה שנוצרה על ידי זיקוק החומרים הפעילים שבצמח, לכדי תמצית אחת, מרוכזת וכזו שמאפשרת לנשים רבות ברחבי העולם להרגיש טוב יותר. שיח אברהם הוא אולי עץ קטן אותו אפשר למצוא על גדות נחלים. אבל האמת היא שעל אף גודלו, מדובר על צמח נפלא ויוצא דופן. במידה ואת סובלת מגלי חום בעקבות גיל המעבר או תסמונת קדם וסתית לא פשוטה, המאמר הבא הוא עבורך.

תמצית שיח אברהם הוא תוסף תזונה חדש, למרות שהיו מי שהכירו בסגולות הצמח כבר לפני שנים רבות

לפני שנדבר בהרחבה על השימוש בתמצית שיח אברהם כדי לטפל בכל הנוגע לפעילות ההורמונלית של האישה, דעו כי מדובר על תוסף תזונה שיש לו שורשים עתיקים. שיח אברהם קיבל את שמו בגלל האגדה על פיה, האייל שנאחז בסבך, אותו הקריב אברהם לעולה במקום יצחק בנו, הסתבך בשיח אברהם, מה שנתן לשיח את שמו. לאורך השנים, הפירות של שיח אברהם שימשו בתור מזור טבעי לכל מי שחי בארץ הזו. בין היתר, יש תיעוד של נזירים אשר חיו במדבר יהודה והיו משתמשים בפירות של שיח אברהם כדי לדכא את היצר המיני. לאורך השנים נערות ונשים רבות השתמשו בפירות גם הן, כדי לפתור שורה של בעיות הנוגעות לגוף האישה ולפעילות ההורמונלית של הגוף. אלא  שאם בעבר היו מי שנעזרו בתוסף בלי להבין מדוע הוא יעיל כל כך, היום יש לנו את הנתונים המדעיים שיכולים לתת לנו את ההסבר המלא.

איך פועלת המערכת ההורמונלית ומה הקשר בינה ובין תמצית שיח אברהם

המערכת ההורמונלית היא השם לאותם חומרים שהופכים את הגברים לגברים ואת הנשים לנשים, לאורך השנים. כלומר, הפעילות ההורמונלית היא למעשה הפרשה של הגוף את ההורמון הנשי או הגברי, תלוי במקרה כמובן, מה שיאפשר לגוף, לאורך החיים, להביא ילדים חדשים לעולם. במקרה של הנשים, בגיל ההתבגרות, גוף האישה מתחיל להפריש הורמון בשם אסטרוגן. אותו אסטרוגן אחראי לגדילה של השדיים, להתפתחות הרחם ולהופעתה של הוסת, זו שתאפשר לאישה להיכנס להיריון בהמשך החיים. בכל חודש מחדש, גוף האישה מפריש אסטרוגן כהכנה של הגוף לקליטה של עובר. משעה שלא נקלט עובר ברחם, האסטרוגן מאותת לגוף להפריש את רירית הרחם, שהתפתחה לאורך החודש בציפייה לעובר שלא הגיע. היצירה של רירית הרחם מהגוף נקראת 'מחזור חודשי'. בזמן שגוף האישה מפריש אסטרוגן האישה עלולה להרגיש בשורה של סימפטומים שונים. המוכר מכולם הוא כאבי מחזור כמובן. אבל ישנם סימנים אחרים, תחושה של עצב או כעס בעקבות הפעילות ההורמונלית, הופעה של פצעונים ועוד. איך כל זה קשור לתמצית שיח אברהם? משום שהיום אנחנו יודעים כי בפירות של שיח אברהם נמצא חומר פעיל שיודע איך לאזן את האסטרוגן בדם. זה מה שאיפשר דיכוי של היצר המיני אצל נזירים בימי הביניים, זה גם מה שמאפשר טיפול טבעי בסימפטומים לא נעימים, המופיעים אצל נשים רבות ברחבי העולם.

פירות שיח אברהם מטפלים בתסמונת קדם ויסתית כמו גם בתופעות גיל המעבר

פירות שיח אברהם מאפשרים לנו לטפל בשורה ארוכה של סימפטומים, סימפטומים אשר נוגעים כולם להורמון האסטרוגן שנמצא בגוף האישה. למשל:

-        טיפול בגלי חום, תופעה שכיחה בגיל המעבר

-        סיוע בהעלאת היצר המיני אצל נשים אחרי לידה או בתקופות שונות לאורך החיים

-        איזון הגוף וטיפול בתסמונת קדם וסתית כמו כאבי מחזור וכיוצא באלו

היתרון של תמצית שיח אברהם הוא שמדובר על תמצית מרוכזת שמכילה את החומר הפעיל שבתוך פירות שיח אברהם. מדובר על תוסף תזונה טבעי, ההתערבות היחידה שנעשתה על ידי האדם, לאורך תהליך יצירת התוסף, היא זיקוק החומר הפעיל לידי תמצית, כזו שקל ונוח להיעזר בה בשעת הצורך.

למה נשים סובלות מירידה בחשק המיני ומגלי חום בגיל המעבר או מכאבי מחזור

כאמור, סימפטומים שונים הנובעים מגוף האישה הם תוצאה של חוסר איזון בהורמון האסטגורן בגוף. כאשר אישה חשה גלי חום בגיל המעבר, הסיבה היא ירידה בכמות האסטגורן שהגוף מפריש, מה שמתבטא בתופעות כמו גלי חום. כמובן, הסיבה בגינה הגוף מפסיק להפריש את אותה כמות אסטרוגן היא מתוך ניסיון למנוע מהגוף המתבגר להיכנס להיריון מתוך החשש של הטבע, שמא גוף מבוגר לא יצליח לשאת היריון שדורש מהגוף משאבים רבים. גם ירידה בחשק המיני היא הניסיון של הגוף למנוע כניסה להיריון, על ידי הפחתה של אסטרוגן בגוף האישה, אחרי לידה, בזמן ההנקה וכן הלאה. הדבר נכון גם בצד השני, תופעות כמו כאבי מחזור, תסמונת קדם ויסתית לא נעימה ועוד, הרבה פעמים אלו תוצאות של עליה חדה ביצירה של אסטרוגן בגוף. כך או אחרת, תמצית שיח אברהם מאזנת את הגוף לכאן או לכאן, מה שמאפשר טיפול איכותי וטבעי בסימפטומים הללו.

מתי תדעי האם לקחת תמצית שיח אברהם או לפנות לקבלת טיפול רפואי

למרות היתרונות הרבים של תמצית שיח אברהם, זה כמובן לא הפתרון לכל בעיה באשר היא. במידה ואת סובלת מכאבים וסימפטומים לא מוכרים, הדבר הנכון הוא לפנות לקבלת מענה רפואי. תמצית שיח אברהם היא תוסף תזונה תומך בפעילות ההורמונלית הנשית, אבל אם אין שיפור לאורך הזמן, כדאי בהחלט לפנות לקבלת טיפול מקצועי. בכל מקרה של חשש או אי וודאות, אין שום סיבה לא להרים טלפון לגורם מקצועי שיכול לברר מה הבעיה באופן אישי.

באיזה מינון ומתי מומלץ ליטול תמצית שיח אברהם

כאמור, אם את סובלת מבעיה ייחודית, ההמלצה היא תמיד לפנות לקבלת טיפול רפואי מבעל מקצוע. אם את בוחרת ליטול את התוסף דעי כי יש הוראות שימוש על גבי המוצר, כך שאת ממש לא צריכה לזכור שום דבר בעל פה. המינון המומלץ הוא של 20 טיפות, כלומר, 1 מ"ל, פעמיים ביום עם כוס מים. בדרך כלל מומלץ ליטל תמצית שיח אברהם בבוקר ובערב, בהפרש של שתים עשרה שעות. שוב, כל האמור כאן הוא בגדר הנחיה כללית, בסופו של יום מי שיכול לקבוע בנושא הזה הוא רופא הנשים שלך או נטורופת.

היום זה קל להזמין תמצית שיח אברהם

כאבי מחזור, תסמונת קדם וסתית, גלי חום וכן הלאה, כל אלו תופעות לא נעימות בכלל. מזל שהיום יש מענה רפואי בדמות תוסף תזונה טבעי שמסייע לאזן את הגוף במידת הצורך. כדי ליהנות מהיתרונות של תמצית שיח אברהם, את ממש לא צריכה לצאת מהבית. את יכולה פשוט להזמין את המוצר באינטרנט.

 
 
ברקוד: 7290103087258