חומצה אלפא ליפואית 600 מ"ג

חומצה אלפא ליפואית 600 מ"ג (80 קפליות) - בי נטורל, לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • כשר
  • 80 קפליות
  • 1.19 ₪ לקפליה
מחיר רגיל 150.00 ₪ מחיר באתר 95.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

חומצה אלפא ליפואית 600 מ"ג (80 קפליות) - בי נטורל

אריזת חסכון 60 קפליות + 20 קפ' מתנה

נוירופתיה סוכרתית מהווה סיבוך מאוחר של מחלת הסוכרת הקשור באיזון לקוי של רמות הסוכר, ובפרק הזמן בו מתמודד החולה עמה. בבסיסה עומד נזק לכלי דם קטנים המוביל,בין השאר, לאספקה לקויה של דם למערכת העצבים ההיקפית הגורמת לאיסכמיה עצבית.
כאשר נוירופתיה פוגעת בעצבים התחושתיים, הפעילות החשמלית הלא תקינה מתורגמת במוח למגוון של תחושות: נימול, הרדמות, שריפה, צריבה, עקצוצים, זרמים, רגישות יתר, דקירות, כאבים, הרגשה כאילו דורכים על אבנים או סיכות בחלקים שונים בגוף ועוד. בחלק מהמקרים נוירופתיה עלולה לערב את העצבים האחראים על תפקוד השרירים, ואז תיגרם חולשה של השרירים, קשיי הליכה, קושי בביצוע פעולות בידיים וכו'.

החומצה האלפא ליפואית הנה נוגדת חמצון רבת עוצמה, מסונתזת באופן טבעי במיטוכונדריה של צמחים, בע"ח ובני אדם ומשתתפת בתהליך הפקת האנרגיה. בנוסף משמש רכיב זה לקשירת מתכות כבדות (באמצעות יצירת מבנים יציבים עמן), משפר רגישות התאים לאינסולין ומוריד גליקציה של חלבונים.

מינון של 600 מ"ג ליום נמצא כיעיל ובטוח במספר מחקרים קליניים, במחקר רחב היקף שנערך במס' מרכזים רפואיים בעולם (כולל ישראל) נמצאה יעילות בהפחתה של 62% אחרי טיפול של 5 שבועות במינון זה.

הנחיות לשימוש:
קפליה אחת ליום, בין הארוחות, עם שתיה 

תכולה:
80 כמוסות

כשר פרווה בהשגחת הרבנות האיזורית גליל תחתון