תמצית באך מס' 31 - ורווין Vervain

תמצית באך מס' 31 - ורווין (20 מ"ל) לוכחנים יתר על המידה, מתלהבים. רוצים לסחוף אנשים לעמדתם לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 20 מ"ל
  • 34.95 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 78.90 ₪ מחיר באתר 69.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

תמצית באך מס' 31 - ורווין (20 מ"ל) - Vervain

וכחנים יתר על המידה, מתלהבים. רוצים לסחוף אנשים לעמדתם

VERVAIN נועד לבעלי הרעיונות והעקרונות המקובעים, הבטוחים כי אלו נכונים, והםמוכנים לשנות אותם לעיתים נדירות בלבד.
הזקוקים ל VERVAIN נחושים בדעתם אך מתוחים מאוד, מגיעים להישגים גבוהים אך חיים בלחץ. הם משקיעים מאמץ רב, בלתי נחוץ, בכל אשר הם עושים ודוחפים את עצמם לקצה היכולות הפיזיות שלהם. הם חושבים תמיד קדימה, לוקחים על עצמם יותר מדי עבודה, ומנסים להתמודד עם מספר רב של משימות בו זמנית. הם בעלי רצון ודעות נחרצות. רגישים לאי צדק ומקדישים עצמם למטרות שנראות בעיניהם חשובות, עד, לעיתים, לכדי הקרבה עצמית. התלהבות היתר שלהם עשויה להיות פאנטית, כך שהם מבריחים מעצמם שותפים פוטנציאלים. הם עשויים לסבול מחסך בשינה כיון שהמוח שלהם עסוק והם אינם יכולים או מתקשים להירגע. דיבורם ותנועותיהם מוחצנים, והם יכולים להיות עצבניים, לחוצים ונרגזים בנוגע לעקרונותיהם.

הפוטנציאל החיובי של VERVAIN הוא אדם רגוע, נבון, סובלני ומסוגל להירגע. למרות שהוא מחזיק בדעות נחרצות, הוא מסוגל לשנותם כאשר הדבר מתאים, ואינו זקוק לכפות אותם על אחרים. בעל נקודת מבט רחבה על האירועים והחיים. 


אופן השימוש:
יש לטפטף 2 טיפות לכוס מים ולשתות.
אפשר גם לטפטף ישירות לפה.
מומלץ להשתמש 4-5 פעמים ביום או בהתאם לצורך.