ברא רוגע

ברא רוגע (100 מ"ל) - ברא צמחים לרכישה כעת באתר ביו-גאיה, האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
  • 100 מ"ל
  • 110.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר רגיל 165.00 ₪ מחיר באתר 110.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
ברא רוגע (100 מ"ל) - ברא צמחים

פורמולה המכילה צמחי מרפא התומכים ומחזקים את מערכת העצבים במצבי מתח נפשי, עצבנות וחוסר שקט, תוך הרגעה נפשית והרפיה כללית של הגוף במצבי טונוס עודף.
ברא רוגע מיועד למתח כללי עם נטייה לכעסים, עצבנות וחוסר שקט, הפרעות שינה, כיווצי שרירים וכאבים בגוף, סיוע בטיפול בלחץ דם גבוה, ותמיכה במקרים של כאבי ראש ומיגרנות.

מנגנון הפעולה המשולב של הפורמולה:
1. הרגעה נפשית עדינה במצבים של עודף גירויים ועצבנות-יתר
2. תמיכה, חיזוק והזנה של מערכת העצבים
3. הרפיית מתחים ועוויתות בשרירים ובמערכת העיכול

מינון ואופן השימוש:
2.5-5 סמ"ק בחצי כוס מים/מיץ, 1-3 פעמים ביום לפני הארוחות.

צמחי המרפא בפורמולה: 
*קמומיל
- נחשב צמח מרפא בעל פעילות רפואית מגוונת, לרבות מרגיעה ומפחיתת חרדות, נוגדת עווית, משככת כאב ונוגדת דלקת. הקמומיל הינו צמח מריר-ארומטי שלו ערך מוסף בטיפול בהפרעות שינה על רקע עוויתות וכאבים במערכת העיכול.

*ולריאן - מטפל בבעיות מגוונות הקשורות למערכת העצבים לרבות חרדות, עצבנות, אי-שקט והפרעות שינה. לצמח אף מיוחדת פעילות נוגדת עווית ומרפה שרירים, והוא מותווה לטיפול במצבים המאפיינים הצטברות של מתח בגוף, בפרט כאשר חרדה או מתח נפשי מתבטאים בסימפטומים פיזיים. השילוב של פעילות מרגיעה, משרת שינה ומרפה שרירים חלקים הופכת את הולריאן לצמח יעיל לטיפול בחרדות ומצבי מתח נפשי המתבטאים בהפרעות שינה, בכאבי ראש ומיגרנות, בנוקשות שרירים וביתר לחץ דם.

*פסיפלורה - לעלי הפסיפלורה פעילות רפואית משרת שינה, מרגיעה, מרפה ונוגדת עווית ומשככת כאב.

*קערורית - צמח מרגיע במצבי עודף עצבי, ובעל אפקט בונה ומשקם על מערכת העצבים המרכזית. הוא מותווה, בין היתר, לטיפול בחרדות, אי-שקט, הפרעות שינה, מתח נפשי והיפראקטיביות. מסייע בהגברה של תהליכי עיכול וספיגה, חילוף חומרים ותהליכי ניקוי רעלים בכבד.

*זנב הארי - צמח המווסת תהליכים עצביים והורמונליים בגוף, בעל השפעה מרפה ומרגיעה אשר ממתנת את מערכת העצבים המרכזית, מסדירה דופק ובאופן כללי- מחזירה לפעילות פיזיולוגית תקינה. הצמח מאזן שינויים רגשיים ותנודות במצב הרוח, ומטפל באספקטים הרגשיים של מתח נפשי כגון חוסר שקט ועצבנות, חרדות, פלפיטציות, הפרעות שינה ומצב רוח ירוד. הוא אף מותווה לטיפול בסימפטומים רגשיים של התסמונת הקדם-ווסתית של גיל המעבר.

*מליסה - למיצוי בחליטה של מליסה השפעה מרגיעה המייעלת את פעילות התרופות המקובלות לנדודי שינה. הצמח מכיל שמנים נדיפים הפועלים על מערכת העצבים ותורמים לתחושת רוגע בגוף ולהרפיית שרירים.


תכולה: 100 מ"ל