קלציצ'ו D3 (טעמים לבחירה)

טבליות סידן וויטמין D ללעיסה , בליעה - פורמולה חדשה ומשופרת. קלציצ'ו מכיל כמות ויטמין D המותאמת לצרכי הגוף וליכולתו לספוג ולהטמיע את הסידן באופן מקסימלי. לתיאור המלא >
  • 60 טבליות
  • ‏0.73 ₪ לטבלית
מחיר באתר ‏44.00 ₪
במלאי
רק %1 נשאר
+

טבליות ויטמין D3 פורטה בטעמים לבחירה - קלציצ'ו - כצט

טבליות סידן וויטמין D ללעיסה / בליעה - פורמולה חדשה ומשופרת.

יתרונות:

נוח לשימוש: טבליות לבליעה או ללעיסה בטעמים, אין צורך במים.

 

מינון מומלץ:

יש ליטול טבליה אחת ביום (למינון גבוה יותר יש להיוועץ ברופא), כאשר מומלץ ליטול את הטבליה לאחר הארוחה (לא חלבית). במידה ונוטלים שתי טבליות, רצוי ליטול אחת לאחר ארוחת הצהריים ואחת לאחר ארוחת הערב.

מכיל רב כהליים צריכה עודפת עלולה לגרום לפעילות מעיים מוגברת

 

פעילות תרופתית:

אוסטאופורוזיס היא מחלה המתאפיינת בדלדול רקמות העצם, מה שהופך אותה לחלשה ושברירית. המחלה אינה מתבטאת בסממנים פיזיים, על כן קשה לצפות אותה. תהליך אובדן העצם מתחיל פעמים קרובות סביב גיל 35, כאשר קצב פירוק העצם עולה על קצב בנייתה. בנוסף, אצל נשים בגיל המעבר הירידה בצפיפות העצם הופכת מואצת עקב הפסקת ייצור האסטרוגן, הורמון החשוב בין היתר בשל יכולתו לשמור על מסת עצם תקינה.

הסידן הוא מרכיב חיוני לתפקוד השלד, אך הוא חשוב גם עבור פעילות תקינה של מערכות נוספות בגוף. כאשר הגוף סובל ממחסור בסידן, הוא מתחיל להשתמש במאגרי הסידן הקיימים בעצמות. תהליך זה מוביל בהדרגה לאובדן ודלדול העצם.

לויטמין D חלק משמעותי בספיגת הסידן ובהטמעתו בגוף. עם הגיל חלה ירידה בייצור ובספיגה של ויטמין D, על כן כדאי ומומלץ ליטול תוספת ויטמין D למניעה ולטיפול באוסטאופורוזיס.

הכמות היומית המומלצת ע"י ארגון האוסטאופורוזיס העולמי עומדת על בין 400 ל 800 יב"ל של ויטמין D, ועל בין 1000 ל 1200 מ"ג סידן.

 

קלציצ'ו מכיל כמות ויטמין D המותאמת לצרכי הגוף וליכולתו לספוג ולהטמיע את הסידן באופן מקסימלי.

מדובר בתכשיר היחיד הכולל שילוב אופטימלי לספיגת סידן בעצמות, שכן הוא מכיל 400 יחידות בינלאומיות של וויטמין D, בנוסף ל-500 מ"ג סידן - וכל זאת בטבליה אחת בלבד!

 

 

 

ברקוד: 72900161863

רכיבים:

סידן 500 מ"ג (1250 מ"ג קלציום קרבונט) וויטמין D3 400 יחב"ל.

סורביטול, איזומאלט,פובידון,מגנזיום סטארט,אספרטם(951 E) ,חומר טעם , מונו ודי גליצרידים .