סידן Calcium (200 מ"ג)

כל כמוסה מכילה 200 מ”ג סידן בשתי תצורות: סידן קרבונאט וסידן ציטראט – להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית של הסידן בגוף.

לתיאור המלא >
  • 60 טבליות
  • ‏1.00 ₪ לטבלית
מחיר קטלוגי ‏73.00 ₪ מחיר באתר ‏59.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

Calcium - סידן - (200 מ"ג) - ברא צמחים

כל כמוסה מכילה 200 מ”ג סידן בשתי תצורות: סידן קרבונאט וסידן ציטראט – להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית של הסידן בגוף.

מכיל גלוטן | מיוצר בישראל | כשר

סידן קרבונט – היא התצורה המספקת את הריכוז הגבוה ביותר של סידן אלמנטלי.

סידן ציטראט – מספק סידן אלמנטלי בריכוז נמוך יותר, אולם הוא נספג ביעילות גבוהה יותר מסידן קרבונט, אפילו אם נוטלים תרופות סותרות-חומצה או אם יש בעיה בספיגת מינרלים על רקע תת-חומציות בקיבה. סידן ציטראט ידוע כעדין למערכת העיכול.

מגנזיום– זהו מינרל החיוני למינרליזציה תקינה של העצם, לתהליכי השחלוף (התחדשות) והבנייה שלה ויש לו תפקיד חשוב בשמירה על האיזון (הומאוסטזיס) של הסידן בגוף. שילוב של שתי תצורות ציטראט ואוקסיד להן מנגנוני ספיגה שונים מאפשרת ספיגה מיטבית של המגנזיום .

תמצית שבטבט- זהו צמח עתיר מינרלים, בפרט בצורן (סיליקה) אך גם בסידן ובמגנזיום –כולם חשובים לבריאות העצם. בעבר, מחקרי אוכלוסייה הצביעו על קשר חיובי בין צריכת צורן לבין מינרליזציה תקינה של עצמות הירך והחוליות המותניות בגברים ובנשים.

תמצית אנג’ליקה סינית – האנג’ליקה היא צמח מרכזי ברפואה הסינית המסורתית לשמירה על בריאות האישה בכל מעגלי החיים. הסיניים מרבים להשתמש באנג’יקה בגיל המעבר של האישה ולאחריו, כאשר מתרחשת ירידה טבעית תלוית-גיל ברמות ההורמון אסטרוגן העשויה להשפיע על העצם.

אבץ פיקולינאט – בעצמות השלד יש ריכוז גבוה של אבץ אשר תורם למינרליזציה של העצם וליצירת החלבון קולגן. במחקר קליני, נטילת תוסף אבץ ל- 60 יום המריצה את התהליך של איחוי שבר (יצירת רקמת קאלוס). אבץ מסוג פיקולינאט ידוע בספיגה ובזמינות ביולוגית גבוהה.

בורון – זהו מינרל בעל פעילות סינרגטית עם ויטמין D בשמירה על בריאות העצמות ובהארכת “זמן מחצית החיים” של ויטמין D (הבורון מאריך את הזמן שלוקח לויטמין D

להתפרק). מחסור תזונתי בבורון עלול לגרום להגברת הפרשת סידן ומגנזיום בשתן ומקושר לפגיעה במבנה השלד.

ויטמין K2- מחסור בויטמין K2 מקושר לרידה בתפקוד חלבון העצם, ולעלייה בסיכון לשברים. על פי מחקרים בספרות נטילת ויטמין D המשולב עם ויטמין K2 תורם להטמעתו בעצמות ומונע את שקיעתו ברקמות רכות כמו הלב, כלי הדם הכליות והמפרקים.

ויטמין D3 – לויטמין D יש חשיבות קריטית בספיגת סידן וזרחן ממערכת העיכול, ויש לו תפקיד בוויסות רמות הסידן בדם ובמינרליזציה של העצם. D3 היא הנגזרת הפוטנטית ביותר של ויטמין D.

הוראות שימוש: 4-2 כמוסות ליום עם מעט מים לפני הארוחות.

הוראות אחסון: לאחסון במקום קריר ויבש.

ערכים תזונתיים לכמוסה אחת: אנרגיה - פחות מ-10 קלוריות.

משקל כל כמוסה: 940 מ"ג

רכיבי הכמוסה: כמוסה צמחית, מונעי התגיישות, גאם אקציה, שמן חמניות, סוכרוז, עמילן תירס ושמן MCT.

מרכיבים: סידן 200 מ”ג, מגנזיום 70 מ”ג, שבטבט 16 מ”ג, אנג’ליקה סינית 5 מ”ג, אבץ פיקולינט 1 מ”ג, בורון 1 מ”ג, ויטמין K2 5.5 מק”ג, ויטמין די 3 150 יחב”ל.

Calcium citrate + Calcium carbonate, Magnesium hydroxide + Magnesium citrate, Equisetum arvense dry extract, Angelica sinensis dry extract, Zinc picolinate, Disodium tetraborate, Vitamin K2 (as Menaquinone-7), Vitamin D3 (as Cholecalciferol).

אזהרות: המוצרים המופיעים בעלון זה הם תוספי תזונה ואינם תרופות. אין לראות במוצרים או באמור בעלון זה ככאלו שנועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי, והמידע אינו המלצה או הוראה או דרך לטיפול רפואי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. האריזה מכילה סופח לחות.

ברקוד: 7290103090128